Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Chciałem ja kiedyś kupić, ale mam inny ciuch z "japanstyle" i podejrzewam, że to nie ma nic wspólnego z bluzą na fotce :confused: a o jakość banny nawet nie pytaj (rumuński stragan przebija jakością te szmaty). Mam nadzieję, że nabywca pochwali się real foto i nie mam racji. Choć w to wątpie

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

A ile rzygłeś? Pamiętam, że parę miesięcy temu, jak to w wchodziło na allegro to po 4 stówy chodziły :potter: Podobają mi się za(pipi)iście takie zapięcia po boku, chyba mam jakiś fetysz na tym punkcie.

Odnośnik do komentarza

No jak. Jeansy nie pasują Ci do tego?

 

Numer 2 fajna. Tej żołtwej bym nie włozył, a czarny mi sie znudził w okresie dojrzewania gdy chodziłem w glanach , czarnych bojowkach i czarnych koszulkach zespołów.

 

Ta bluza japanstyle w ogole mi sie ogolnie podoba, ale nie kupie niczego takiego z allegro, tym bardziej nieznanego brandu. I chyba troche za dużą sobie Piec\arka kupiłeś. Wyglądasz jak przekombinowany skate, a na fotce i z tego co wiem to ciuchy japanstyle powinny być raczej dopasowane i opięte

Odnośnik do komentarza

Co do jakości to powiem po pierwszym praniu, ale szmelc z bazaru to to raczej nie jest. To taka bardziej bluzo-kurtka niż bluza, bo grube i ciepłe bardzo.

 

Fota na życzenie:

mhziq0.jpg

 

Zamek ci zle wszyli, reklamuj i pisz negatywa, jakis z boku jest zamiast na srodku.

Odnośnik do komentarza

do tej szarej proponuje proste spodnie materiałowe (nie w kant!!) + mokasynki czarne/lakierki i mozesz śmigać!

 

do kratkowej ciemne dzinsy będą spoko + białe buty

 

do żóltej - krótkie spodenki może + japonki i kapelusik - na plaże :D

 

 

co do bluzy Pieczarki... zawsze robia lepsze zdjecia przed zakupem, a pozniej okazuje sie calkowicie inny ciuch niz widziales na aukcji ;/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...