Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dobre jak grasz w filmie w klimatach Miami albo na wieczorny jogging. Do tego dodaj buty Najtmera i jakiś gustowny dresik dolny.

Nie obrażaj mnie, bo bede musiał wysłać raport do moderacji

Odnośnik do komentarza

No tylko pytam co nie. Mi tam sie podoba. I na pewno nie jest to dresarska bluza na poziomie dresiarskich butów najmara, bo takie bluzy idealnie komponują się z jensami.

 

 

A teraz cos z zupełnie innej beczki.

Torba na ramie mi sie rozyebala. Chce nową i sie zastanawiam co. Czy takie coś konkretne z prawdziwej skory

 

f9a3234efbf22477med.jpg

 

Czy też może coś młodziezowego? A może da się połączyć młodzieżowy styl i to co powyzej?

Odnośnik do komentarza

No tylko pytam co nie. Mi tam sie podoba. I na pewno nie jest to dresarska bluza na poziomie dresiarskich butów najmara, bo takie bluzy idealnie komponują się z jensami.

 

 

A teraz cos z zupełnie innej beczki.

Torba na ramie mi sie rozyebala. Chce nową i sie zastanawiam co. Czy takie coś konkretne z prawdziwej skory

 

f9a3234efbf22477med.jpg

 

Czy też może coś młodziezowego? A może da się połączyć młodzieżowy styl i to co powyzej?

 

Dobra torba. Sam takiej szukam. Jakbyś znalazł coś podobnego to daj namiary. :) Powinna pasować do większości "stylów". ;)

 

PS: W River Island są często podobne.

Odnośnik do komentarza

A propo toreb.

 

img2324.jpg

 

Ale kurde maxymalnie przekombinowana mi się wydaje. Co nie zmienia fakty, że świetna jest.

 

Inne typy to:

przod-str_xphpea.jpg

 

fc0ffa0b2a509e10med.jpg

 

1086279102.jpg

1.jpg

 

1.jpg

 

 

Hurbaz, jak chcesz namiary na dokładnie tamtą to daj znać. 2 stowki chcą za nią co nie jest wcale dużo jak na skórę naturalną. W Espricie widziałem idealną torbe, ale nie poyebało mnie jeszcze zeby dać 200 zeta za ekoskóre

Odnośnik do komentarza

Co nie? Mi też sie podobają

 

 

Pan Pieczarka. No właśnie, ale trochę dziadkowa jest, a ja kcem torbe bardziej młodzieżową. Tak, żeby jakoś podkreślić, że jeszcze nie mam tych 30 lat;] A może ktoś poradzi coś innego, poza ww listą?

Odnośnik do komentarza

Ja mam podobny, jak dołożysz dobre dżiny i buty to wyj.ebany jest, aha.

EDIT:Och.uj nie ta strona, w każdym razie mi chodziło o ten dres.

 

Generalnie chlebakow nie nosze, wole zwykly plecak ale z tych na tym sajcie co podali fotosy to najbardziej mlodziezowa

 

1.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...