Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Bluzke sobie kupilem. Swietna gramatura, za.j.e.b.ista jakosc materialu, jestem zadowolony jak cholera, przewiewna bawelna, rozmiary dobre!

 

eulidu.jpg

 

Miny ludzi bezcenne, stare baby sie krzywia, mlodzi usmiechaja, nawet mlode du.p.e.c.z.ki, muehehehe.

 

2dj172o.jpg

 

 

Poleccie jakies dobre bluzy szerokie, generalnie dla hipoli. Rodzime produkty prosto itp. mnie nie jaraja jakos. ;/

Odnośnik do komentarza

Bluzke sobie kupilem. Swietna gramatura, za.j.e.b.ista jakosc materialu, jestem zadowolony jak cholera, przewiewna bawelna, rozmiary dobre!

 

eulidu.jpg

 

Miny ludzi bezcenne, stare baby sie krzywia, mlodzi usmiechaja, nawet mlode du.p.e.c.z.ki, muehehehe.

 

2dj172o.jpg

 

 

Poleccie jakies dobre bluzy szerokie, generalnie dla hipoli. Rodzime produkty prosto itp. mnie nie jaraja jakos. ;/

 

:o

Odnośnik do komentarza

Ej, ale wiesz, że jesteś żałosny? ;)

 

Ej, wiesz co, przeczytaj to od tylu i wtedy ci przytakne?

 

 

jaladreipS

 

zapomnialem rowniez dodac, ze (tez czytaj od tylu)

 

 

einadz ejowt izdohcbo einm juhC

 

robchajscz%5B1%5D.jpg

 

http://www.youtube.com/watch?v=THSsKdefA-c

Odnośnik do komentarza

Ej, ale wiesz, że jesteś żałosny?  ;)

 

Ej, wiesz co, przeczytaj to od tylu i wtedy ci przytakne?

 

 

jaladreipS

 

zapomnialem rowniez dodac, ze (tez czytaj od tylu)

 

 

einadz ejowt izdohcbo einm juhC

 

 

 

 

 

 

To czytaj: 

 

 

?szeszip ut  juch op Ot

 

Pozno jest i nie chce mi sie juz od tylu pisac, sorras. No kupilem, wrzucam foto a czy kogos to rusza czy nie to ja zgrzewam - generalnie mam dystans do swiata i siebie i lubie sobie czasem cos innego ubrac niz oklepany zlewajacy sie fit co ludzie nosza. Ku.r.w.a, miny starych bab miazdza. xD

 

brzydka koszulka i nie rozumiem co w niej zabawnego

 

Za bardzo spinales poslady i miesnie cyca przy podnoszeniu hantelkow i zabawy z ptakiem no to teraz masz efekty. Aha, ponoc ryz jedzony paleczkami tez daje taki negatywny bonus.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

JJ, nie było koszulek "kładź papę i nie pier.dol"?

 

240px-Agaricus_campestris.jpg

Pieczarka (Agaricus L.) ? rodzaj grzybów należący do rodziny pieczarkowatych (Agaricaceae)

Grzyby z rodzaju Agaricus to saprotrofy wytwarzające owocniki z mięsistymi kapeluszami o suchej, nagiej lub łuskowatej powierzchni i blaszkowym hymenoforze. Blaszki u młodych owocników różowe, po dojrzeniu brązowe, nie przyrośnięte do trzonu, o regularnej tramie. Na trzonach u wielu gatunków znajduje się przyrośnięty pierścień. Zarodniki pieczarek są okrągławe lub eliptyczne, gładkie, pozbawione pory rostkowej, a ich wysyp jest barwy brązowej.

 

Zmien nicka jak do mnie piszesz bo twoja riposta dostaje z miejca po pi.z.d.zie jak widze kto i do kogo.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Jest beka, ale...! Idź stąd ty plebsie.

 

Nie pisz do mnie wersacze bo jednym strzalem z liscia bym ci parter zafundowal, a jak ja widze jakie ty okulary na nos wkladasz i ciuchy to mam tylko jedno wrazenie, ze masz w sobie cos z homo i metro trendi stajlem. ;\

Odnośnik do komentarza

jakbym zobaczył gościa w koszulce jj to bym sie usmiał, ale pozytywnie. Sam bym nie założył tego, mam innego stajla, ale myśle, że koszulka pasuje jak najbardziej do luzackiej i wporzo osoby. Gorzej jak ktos ją nosi i spina jape, czy kreuje sie na uj wie kogo

+1, dokladnie to samo mialem napisac :]

 

 

jeśli kupiłeś ta koszulke dla beki, to <ok>, bo jak mówiłeś - miny osób bezcenne. jeśli jednak kupiłeś z myślą "(pipi)a, będę tak za(pipi)isty jak tede, taki joł ziomal", to troszkę żałosne.

Odnośnik do komentarza

Ja zdecydowanie pomysłałbym o osobie w takiej koszulce jak o gosciu, ktory probuje być zayebisty, ale mu nie wychodzi

 

jeszcze jak 2razyjot na zywo jest takim samym cwaniaczkiem jak na forum, to w ogole w obecnosci takiego typa chyba bym sie turlał ze smiechu, ale raczej z zażenowania niż z beki

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...