Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

gekonie, przestań się chwalić w co drugim poście że Twoja śmieszna kurtalka kosztowała tyle co jedna wypłata, bo to jest dopiero mentalna bieda i żal :) może kosztować nawet 10k, ale wygląda tak samo jak kurtki licealistów z dermy albo ceraty. Jak jesteś przed 30 to cieszę się, trafiłem w dziesiątkę. Pewnie za parę lat zapuścisz wąsy bo to też jest stylowe i takie polskie.

:*

Odnośnik do komentarza

czarne 79.90, niebieskie kiedyś chyba lookałem i około 149.

 

To dokladnie ten sam model tylko w innym kolorze czy jeszcze sie czyms roznia? Jesli w realu prezentuja sie te czarne elegancko to za 80 dyszek mozna lyknac spokojnie. Brakuje mi wlasnie takich butow.

 

te neibieskie lepiej chyab wykonane, podeszwa jest z innego materialu niz reszta ,w hm nie am tak ,ze za rozne ceny taka sama jakosc i wykonanie ;)

Odnośnik do komentarza

gekonie, przestań się chwalić w co drugim poście że Twoja śmieszna kurtalka kosztowała tyle co jedna wypłata, bo to jest dopiero mentalna bieda i żal :) może kosztować nawet 10k, ale wygląda tak samo jak kurtki licealistów z dermy albo ceraty. Jak jesteś przed 30 to cieszę się, trafiłem w dziesiątkę. Pewnie za parę lat zapuścisz wąsy bo to też jest stylowe i takie polskie.

:*

dziewiątku, rzadko to ludziom mowie, bo to tylko forum i mam dystans, ale ty jestes wyjątkowo żałosny i widać, że nie miałeś w zyciu styczności z odzieżą za więcej niż 99 złotych

Odnośnik do komentarza

gekonie, też mam dystans bo to tylko internet, ale widać że jesteś posiadaczem kompleksu małego ch.uja i leczysz go brzydką kurtką za dużą kasę i chwaleniem się tym na prawo i lewo. Twoja umiejętność oceny innych ludzi też jest słaba. Poza tym ciuch ma być po pierwsze ładny a nie drogi, zapytaj bannego. Internetowy bogacz, ja pier.dole :D

Edytowane przez Dziewiątek
Odnośnik do komentarza

gekon ale ta twoja skora serio jest srednia.

No co ja Ci powiem? Na żywo wygląda zayebiście, serio, i zdjęcie (co z resztą już zaznaczyłem na początku) nie oddało jej prawdziwego wyglądu. Zwłaszcza jak się robi foto sony eriksonem nie. Miałem kiedyś taką z zary, ale co cerata to certa, zniszczyła się po sezonie

 

gekonie, też mam dystans bo to tylko internet, ale widać że jesteś posiadaczem kompleksu małego ch.uja i leczysz go brzydką kurtką za dużą kasę i chwaleniem się tym na prawo i lewo. Twoja umiejętność oceny innych ludzi też jest słaba. Poza tym ciuch ma być po pierwsze ładny a nie drogi, zapytaj bannego. Internetowy bogacz, ja pier.dole

dziewiątku, ty widze tez mam problemy z ocena ludzi skoro myślisz, ze z ta "kasą" to gadanie na poważnie. Jem chleb z margaryna na kolację, jeżdzę mzk i spijam niedopite piwa w barach. Śmiałbym się z tego, ale niestety chris rock mnie już wyprzedził. Tak, że wiesz, możesz sobie iść gadać o chu*jach i kompleksach gdzie indziej skoro nie potrafisz wyłapać poczucia humoru. Nie podoba ci się kurtka skorzana? no zayebiscie, ale chłopcze, żeś zacżał się mnie czepiać, a to już powod do kometarza. No i trzeba być imbecylem, żeby nie widzieć rożnicy pomiędzy kurtką skorzaną, a tą z ceraty z niujorkera, albo to wina fotografii jak już mowiłem Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

gekonie, przestań się chwalić w co drugim poście że Twoja śmieszna kurtalka kosztowała tyle co jedna wypłata, bo to jest dopiero mentalna bieda i żal :) może kosztować nawet 10k, ale wygląda tak samo jak kurtki licealistów z dermy albo ceraty. Jak jesteś przed 30 to cieszę się, trafiłem w dziesiątkę. Pewnie za parę lat zapuścisz wąsy bo to też jest stylowe i takie polskie.

:*

 

Wzywam pana pieczarke. Nie jestem w temacie a chlopaki jada sie o jakas szmate? Mozesz zrobic review co bylo w ostatnim odcinku?

Odnośnik do komentarza
Tak serio to ile się płaci za takie kurtki? Możesz napisać na PW.

tyle co za kurtkę

 

nie była droga, niektórzy po prostu albo mają kompleks, albo nie skumali żartu

 

 

tak, jestem biedny

 

 

 

 

A jakbym chciał sobie kupić bluzę z kapturem to jaką? Mogą być skejtowskie firmy!

 

No i gdzie dostane tanio jenasy? 200 zeta to sporo, a chce wrangley czy tam levisy. Kiedyś ktoś kupował taniej widziałem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...