Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam forumowych znawcow mody, projektantow, modeli i tak dalej! Otoz pod wplywem dlugich przemyslen nad swa marna egzystencja stwierdzilem,

ze czas wydoroslec i zmienic stylowe z menela chodzacego w luznych, szerokich ubraniach, w szykownego i stylowego alkoholika-zawadiake

poza tym, osobniki waginododatnie leca na gustownych facetow.

Swa metamorfoze postanowilem zaczac od zakupu butow, spodni i paru koszul. No i oczywiscie jakies paski, sraski, inne rzeczy. Coz, pracuje za marne grosze, wiec narazie mam ograniczony budzet.

Jako ze jestem jeszcze mlody i nie mam zbyt wielu powodow do ubierania sie formalnie, postanowilem ze podstawa mojej garderoby beda ubrania keżualowe

zacznijmy od butow, moja uwage przykuly trzewiki w stylu tych, ktore ostatnio waldus gdzies tu wrzucal

znalazlem cos podobnego: 

11453605_l.jpg

 

 

czy takie obuwie w polaczeniu z dopasowanymi czinoskami i jakas ladnie skrojona koszula bedzie si?

Jak z kolorystyka? Ze pasek pod kolor butow to rozumie. Ze spodniami mam problem i tak dalej

No i koszule, ze biala jest uniwersalna to wiem, a co z pozostalymi kolorami?

W ogole, mocno nogi sie poca w takich butach latem?

Dobrym rozwiazaniem sa szorty, ale jakie skarpetki dobrac by nie wygladac jak idiota?

FORUMKU POMOTZY

Edytowane przez FARMEROS
Odnośnik do komentarza

Beżowe chinosy, rurki(ale nie takie jak mają EMO i inne pedałki) czy zwykłe regular fity. One powinny być najlepsze do takich butów, będzie najbardziej klasycznie.

Pasek pod buty, wiadomka. Koszula może być czarna albo grantowa, wtedy kolorystycznie powinno być git moim zdaniem. No i do szortów stopki, najlepiej białe albo czarne.

 

Mniej więcej takie kolorki jak ma koleś tutaj poniżej:

image4xxl.jpg

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie no na lato to jednak nie polecam. Mam desert shoes, które są do tych dosc podobne i latem to idzie sobie noge odparzyc (mówie o temperaturach powyżej 20'). 

Latem przywdziewam właściwie tylko i wyłącznie białe conversy, które na tą porę do krótkich spodenek nadają się idealnie - wszelkiej maści klapek i sandałów nie cierpię, więc to najbardziej przewiewne z 'niepedalskich' butów, moim zdaniem ;).

 

converse-biale-krotkie-41.jpg

 

żadnej eleganckiej stylówy pod to nie zrobisz, ale komu się w upałach chce męczyc w chinosach i koszulach? :)

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...