Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle mijając ludzi na ulicach mam wrażenie, że większość z nich wchodzi do sklepu i kupuje koszulki z randomowymi motywami, nie bardzo się zastanawiając co one przedstawiają.

Ja tak robię :(

 

No do czego to doszło żeby jeszcze trzeba się było mocno zastanawiać co przedstawia nadruk na tshircie z sieciówki, proszę Cię :sleep:

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To nadruk na koszulce nie może się po prostu podobać ? Musi odzwierciedlać moją pasję, głębie duszy, czy jeszcze Bóg wie co ?

 

No jak już kupujesz t-shirt z nadrukiem to wypadałoby, żeby miał on coś z tobą wspólnego, IMO. Kupiłbyś koszulkę z logiem Batmana nie będąc jego fanem, bo po prostu Ci się znaczek podoba?

Odnośnik do komentarza

a jakby pisało "lubie ku.tasy"? 

 

to też przecież tylko tiszert ?

Mówimy o normalnych motywach, a nie takich. Ja, na przyklad, w ogole nie akceptuje wulgaryzmow na ciuchach i w zyciu czegos takiego bym nie ubral, ale jakby spodobala mi sie koszulka z logiem batmana to nie zastanawialbym sie czy na pewno ja kupic, bo w sumie nie jestem takim wielkim fanem batmana. Tak samo nie jestem fanem mario, a mam ze 2 tshirty z mario, bo po prostu mi sie spodobaly.

Odnośnik do komentarza

 

 

t-shirt-meski_W4824-00X-01.JPG

 

 

 

Co Tobą kierowało podczas wybierania takiej koszulki? Słuchasz muzyki na winylach? Przeczytałeś chociaż ten napis pod obrazkiem? Pytam w sumie dość serio, sporo osób teraz śmiga w jakichś koszulkach z winylowymi motywami, a 3/4 z nich nigdy nawet nie trzymało placka w rękach.

 

W ogóle mijając ludzi na ulicach mam wrażenie, że większość z nich wchodzi do sklepu i kupuje koszulki z randomowymi motywami, nie bardzo się zastanawiając co one przedstawiają.

 

 

Nie czytałem napisów. Podobała mi się, z fajniejszych nie było rozmiarów. Czy to zue? :( Dodatkowo lubię białe koszulki, co ogranicza mi wybór, a szkoda mi przeznaczyć więcej kasy na t-shirt.

Odnośnik do komentarza

lol jak podoba się wzór czy cuś innego na koszulce to jeśli bym chciał ją kupić to muszę się z nią też jakoś utożsamiać? większej głupoty nie słyszałem :sorcerer:  przypomniałeś mi czasy gimbazy, bluz 100 pro czy prosto i co drugiego zbysia słuchającego jp czy innego podobnego gvwna co się wozili po szkole a na przerwach biegali za bloki jarać szlugi :thumbsup:

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...