Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No i boli cię to, że ktoś chce chodzić w takiej koszulce? Sam mam bluzę z orzełkiem Armii Krajowej i nie widzę w tym nic śmiesznego.

A przed armia uciekales i zapewne w woju nie byles. Jesli sie myle to sorka.

 

 

Bo są kurwa dumni z bycia Polakiem? Tak trudno to zrozumieć?

Tak, bo to chore. imo nie ma takich osob, chyba, ze sebiksy.

  • Plusik 1
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Szejdj ja nie mam awersji do kraju nie wiem o czym ty (pipi)isz. Mam awersje do kretynów myślących ze są patriotami i prawdziwymi polakami bo kupią sobie koszulke a (pipi) dla swojego kraju robią i (pipi) wiedza o powstaniu którego symbol noszą na tych szmatach.

 

Rozi opuchlaku ty się pasożycie nawet na robaka nie kwalifikujesz. Patriota z wielkim wkładem w dobro państwa.

Odnośnik do komentarza

RED IS BAD dobra firma, mają kilka fajnych wzorów, ale z tych minimalistycznych. Niestety XXXL za małe, a "słuszny rozmiar" to chyba na Gortata.

 

PS. No i tak, beka z tych wszystkich, którzy mają bul odbytnicy, bo ktoś nosi w patriotycznych ciuchach, "na pewno nie wie kiedy było powstanie", na pewno po piątku, to jest sobota.

Odnośnik do komentarza

To jest śmieszne, bo takie ciuchy to żadna duma czy patriotyzm, a gimnazjalny manifest; leżą w jednym worku z koszulkami z naszywkami zespołów, koszulkami Barcelony, nadrukami "lubię w dupę" czy "nie szanuję Policji". Doborowe towarzystwo, prawda? Otóż nie. Znaczy się jako piżamkę można nosić, przy paciorku czułbym się mężnym wojownikiem husarskim, ale tak publicznie, na ulicy? Równie dobrze można chodzić z chujem na wierzchu, jeśli ktoś ma dużego - choć to akurat jest karalne. Na całe szczęście.

 

Noście se co tam chcecie, wszystko zniesę, ale mówię jak jest. Tytułem dygresji napomknę, że teraz ponoć wchodzi moda normcore. To jest mój czas.

Edytowane przez Grze(pipi)
Odnośnik do komentarza

To jest śmieszne, bo takie ciuchy to żadna duma czy patriotyzm, a gimnazjalny manifest; leżą w jednym worku z koszulkami z naszywkami zespołów, koszulkami Barcelony, nadrukami "lubię w dupę" czy "nie szanuję Policji". Doborowe towarzystwo, prawda? Otóż nie. Znaczy się jako piżamkę można nosić, przy paciorku czułbym się mężnym wojownikiem husarskim, ale tak publicznie, na ulicy? Równie dobrze można chodzić z chujem na wierzchu, jeśli ktoś ma dużego - choć to akurat jest karalne. Na całe szczęście.

 

Noście se co tam chcecie, wszystko zniesę, ale mówię jak jest. Tytułem dygresji napomknę, że teraz ponoć wchodzi moda normcore. To jest mój czas.

 

Jesteś do tyłu grzegosz, normcore już przeszedł teraz modny jest styl na tzw yuccie czyli połączenie hipstera z biznesmenem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...