Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

CYTAT(STERN @ 30 12 2008, 00:56) *

Kiedy te buty są serio są pedałkowate.

 

 

Raczej poprostu skierowane do lasek. A mi chodzilo o to, ze kolega chcial byc zabawny, a nie pykło.

 

Ja tam jestem w stanie uwierzyć że kolega nie żartował.

 

A co do tematu, to może powinniem napisać to gdzie indziej, bo dopiero zamierzam je kupić, no ale to w końcu buty:

 

315122-992-01.jpg

 

Nie dam rady żyć bez waszej opinii, fajne? Bo jak powiecie ze niefajne to na samą myśl o nich będę karał się batem.

Edytowane przez Konar$ky
Odnośnik do komentarza

Wojutusior mi sie także podobają, choć raczej ich bym nie założył. No na deske tak.

 

@Tomek zwykłe Air Force, no klasa ale juz 10-tki osób chodzą w takich, i do tego ten złoty akcent. NIE KUPUJ.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

315122-992-01.jpg

 

Nie wiem czemu, ale wszyscy ulegają modzie, co? Moda wami kieruje, czy Wy wiecie co najlepiej nosic? Osobiście nigdy takich butów bym nie założył, są jakieś pedalskie, niepoważne, w dodatku air-force to o ile się nie myle seria do gry w kosza?

 

Nie chociaż jabym miał 13 lat i dziewczynę ze świecacymi pierdołami to pewnie skusiłbym się.

Edytowane przez Kame
Odnośnik do komentarza
315122-992-01.jpg

 

Nie wiem czemu, ale wszyscy ulegają modzie, co? Moda wami kieruje, czy Wy wiecie co najlepiej nosic? Osobiście nigdy takich butów bym nie założył, są jakieś pedalskie, niepoważne, w dodatku air-force to o ile się nie myle seria do gry w kosza?

 

Nie chociaż jabym miał 13 lat i dziewczynę ze świecacymi pierdołami to pewnie skusiłbym się.

 

 

Po pierwsze, czesc z nas, np ja, nosila taki buty zanim (pipi)e Ju ken dens wypromowalo mode na oldskoolowe najki.

 

Po drugie, w innym tamecie napisales, ze jestes typem, ktory raz do roku jezdzi do bigstara(btw gratuluje wyboru;] ), i sie zaopatrza w ciuszki, wiec ciezko brac Twoje zdanie za jakis autorytet.

 

Trzy, stary, masz 18 lat i dragon bale w avaterze i w profilu, nigga please.

 

 

Ale tak, masz racje air force w latach 80 byly produkowane jako buty do kosza.

 

 

 

Zero flame'a, tylko mowie co mysle.

 

Co by nie bylo offtopa:

 

 

Gdyby nie ten duzy napis, i oczywiscie zwiazana z nim cena, to bym chetnie pokarał:

 

232016.jpg

Odnośnik do komentarza

Wyśmialiście te butki z poprzedniej strony, ale bądźcie świadomi, że patrząc z "boku", to zarówno te Wasze, które uznajecie za świetne, jak i te zbesztane wojtusiora, wrzucić można do tego samego worka.

 

Kamaz, spinasz się ładnie, kame skrytykował buty, a Ty zaczynasz mu wjeżdżać na zupełnie różne tematy, trochę niepoważne. Wiesz, dla mnie przykładowo koleś kupujący w Big Star jest większym autorytetem, niż "znawcy" z jakichś for dyskusyjnych o "sneakersach" czy w ogóle o modzie.

Odnośnik do komentarza

ale kamaz ma racje, chlopak jest niepowazny, najpierw pisze ze nie interesuje sie ciuchami i jezdzi do BS raz w roku, a potem wchodzi tu krytykowac i wrzucac od pedalow. jesli sie nie interesuje ciuchami to po jaki UJ wchodzi na ten grupowiec?

 

zeby nie bylo offtopu, to napisze ze nie podobaja mi sie te lui witony chyba przez ten lakierowany pasek :P

Edytowane przez wielad
Odnośnik do komentarza
232016.jpg

fajne, mam podobne z pierra, tylko z wydluzonym noskiem, takie crossovery dobrze sie komponuja z elegantszymi spodniami

 

 

Mozesz pokazac?:>

 

No wlasnie mi o to chodzi, zeby fitowaly do bardziej eleganckich strojów, zwlaszcza ze teraz powoli odchodze o tematu sneakers etc, na rzecz wlasnie bardziej wysublimowanych strojów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...