Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobre Jordany : ]

 

Jesli chodzi o Ermaxy, to np ja mam tak, ze nie chodzi juz o cala ta 'retro' stylistyke, ale kurde, mi sie te buty po prostu podobaja : D Po prostu im dluzej sie tym jaram, zajawka jest coraz wieksza to i staje sie bardziej tolerancyjny, a same Ermaxy wydaja mi sie zaje'biste !

 

Choc poki co jeszcze ich nie kupie, musze najpierw nabyc jeszcze pare modeli dunkow/jordanow/blazerow :)

Edytowane przez Sztajniec
Odnośnik do komentarza

Jako że z moich buciszy Gravis, które zakupiłem niedawno jestem b. zadowolony(wygląd, jakość wykonania, dobrze się noszą póki co), to i rozejrzałem się za jakimiś ciekawymi wyższymi butami tej marki, bo chwilowo żadne najki nie wpadły mi w oko.

 

212385029_Ax.jpg

 

212384243_Ax.jpg

 

203234206_A.jpg

 

Nie są złe.

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza
moc

 

+

taka-hayashi-vans-09-fw-preview-1.jpg

 

 

(pipi)AAAAAAAAA :lol:

 

Kradzione wprost ze stopy pokahontas ? XDDDDD Ale kierbce. Jak bambosze do domu, choć nawet w domu bym tego nie ubrał xD

 

2 i 3

zdecydowanie 2

:]

 

podpisuje sie pod obydwoma postami, te pierwsze wygladaja jakbys ukradl je bezdomnemu indianinowi w texasie, a te gravisy 2 i3 miażdżą!

Odnośnik do komentarza
aj8_blk_aqua.jpg

 

Daaawno temu mi się marzyły(chyba juz ponad 10 lat temu) ostatnio nabyłem nawet niedrogo w porównaniu z tą stronką:

http://www.pickyourshoes.com/new/nike_air_..._8_blk_aqua.htm

 

Człowiek kieruje sięczasem sentymentem jakimś :)

 

 

i jakieś 10 lat temu były modne. Pasują dla dzieci w wieku 13-16 lat. Daaamn

 

 

 

ej, ja pie.rdole... nie wiem... nie zagladalem dalej niz dwie strony wstecz... ale czy te buty z tych stron, biora udzial w jakims konkursie na najsmieszniejsze odzienie stóp, czy ocb ? : O

 

stary zgodzę się z Tobą. Przeglądam czasem temat w poszukiwaniu pomysłu na buty. A widze clownowe stroje :/

 

Najbardziej mnie rozpierdzielają te kolorowe gówienka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...