Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Airmaxy pasowałyby do wszystkiego 10 lat temu, jak każdy się ubierał na hopsiupowca. Aczkolwiek dużo dobrego słyszałem o tych buciszach i nabyłbym dla samego komfortu chodzenia, bo podobno są zaje.biście wygodne.

 

Chociaż w sumie House chodzi w serialu w Airmaxach lub airmaxopodobnych i jakoś to wygląda nawet z dżinsami, koszulą i marynarą.

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

Są miliardy butów wygodniejszych od air max 90. Ja sam mam czarne z białą łyżwą i pasują do wszystkiego w sumie. Fakt, że ja też noszę się w stonowanych kolorach raczej, ale to fajne buty. Jak dresy to obowiązkowo sciągnięte na dole. Air maxy słabo wyglądają przy typowych begach, ale w sumie teraz i tak sie nie robi typowych begów.

 

I pier.dolenie, że są modne bo są wygodne to tylko pie.rdolenie. Fakt są to buty do biegania, ale to jakby nie patrzeć to przestarzały but. Załóż sobie w sklepie jakieś nowe buty do koszykówki (niekoniecznie za kostke) i zobaczysz co to jest wygoda.

 

Sukces tego modelu to w 90% faza na styl retro (jak z tymi bluzami adidasa) i dobra reklama. Poza tym są to solidne buty. Mam ziomka który właśnie ma dużo air maxów i niektóre modele mają po 5,6 lat a poza brudem to wyglądają jak nówki.

 

Do minusów zaliczyłbym jednak twardość systemu air (nowsze buty z tym systemem powodują, że czujesz się jakbyś chodził po poduszce), tzn sama guma od podeszwy jest dosyć twarda i przez to nie ma takiego uczucia jak w innych nowszych butach z tym systemem, ale przynajmniej noga jest stabilna no i to ze tam w tym okienku nie ma lampek. Takich co swięcą but na czerwono jak się staje na pięcie. Brałbym takie buty w ciemno.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...