Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba Ty ;P

 

Ja chcę sobie kupić Nike Renzo 2

25134_1.jpg

 

Korci i to bardzo tyle, że w sklepie są za 229zł, a na allegro widziałem za 172zł z wysyłką. Nigdy nie kupowałem ciuszków przez interneta, więc chciałbym się upewnić przed zakupem. To są dokładnie te same buty co ze sklepu Nike, czy tam innego Sizeera? Czy to są jakieś podróbki, albo np. gorsza partia z fabryki, czy coś w tym stylu?

 

http://allegro.pl/hi...2209489597.html

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

no świeci jak się chodzi :D

 

 

paskudne, jak to airmaxy ;)

 

Chciałem na chwilę spasować z ciągłym bieganiem po świecie w Jordankach i na okres wiosenny kupić sobie właśnie AM`ki jakieś. Fakt najwyższych lotów jeśli chodzi o wygląd nie są, ale lepszy ten model niż oklepane 90, w których biegają praktycznie wszyscy "prawdziwi truskolowcy z gimnazjów".

Odnośnik do komentarza

ktoś wcześniej wrzucał takie NB

new-balance-576-suede-pack-made-in-uk-7.jpg

co to za model i gdzie to dostać bo na polskiej stronce nie ma po nich śladu.

 

New Balance 574. A gdzie w PL mozesz je dostac to nie mam pojecia

samych 574 to jest z milion rodzajów,ciężko znaleźć właśnie te ze zdjęcia.NB są spoko oprócz tej wieśniackiej siateczki z przodu na większości modeli(no dobra do biegania ok,ale te są akurat zamszyk do śmigania na co dzień)

Odnośnik do komentarza

zauwazyłem u jednego ziomka w szkole buty podobne do tych fejsbukowych, chyba nawet taki sam model, biało-niebieskie

facebook-adidas-concept-shoes.jpg

 

ktoś ma pojęcie jak się nazywają i ile kosztują/gdzie kupić?

 

buty z fejsbuka? a jest edycja fotka.pl albo nk? japierdole

ch.uj z tym czy z fejsa czy nie, po prostu zauwazylem u ziomeczka i były podobne dość do tych fejsowych.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

1206420091151814829364247.jpg

to chyba takie były originals forum, ale nie wie czy były to mid'y czy nie, wolałbym nie.

anyway, zapytam sie ziomka w poniedziałek jakie to dokładnie były.

 

EDIT: tak to są originals forum, takie o

http://allegro.pl/buty-adidas-originals-forum-lo-rs-g12058-r-38-2-3-i2181920531.html

Edytowane przez Pelipe
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...