Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nigdy bym takich nie włożył ale wyglądają za(pipi)iście.

Jakiś brak logiki wyczuwam w tym poście :D

 

O, o, Piotrek już bulwers. Wychodzę z założenia, że jak mi się coś podoba to to kupuję i w tym chodzę (już pomijając kwestię ceny, bo nie o tym tu rozmawiamy), a podejście 'wygląda to za(pipi)iście, ale bym nie założył' jest IMO dziwne i nielogiczne ;)

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza

 

4692.jpg

Props czy hejt?

 

Taka odmiana od tych wszystkich New Balance'ów ;]

Dla mnie spoko, mam takie niebieskie. Teraz jakaś dziwna moda się na vansy zrobiła, co drugi dzieciak je nosi. Z 10 lat temu tego nie było.

 

props, mam podobne, bez sznurowek, szare kupione za 50 ziko w New Yorkerze, dobra sprawa :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Nigdy bym takich nie włożył ale wyglądają za(pipi)iście.

Jakiś brak logiki wyczuwam w tym poście :D

 

O, o, Piotrek już bulwers. Wychodzę z założenia, że jak mi się coś podoba to to kupuję i w tym chodzę (już pomijając kwestię ceny, bo nie o tym tu rozmawiamy), a podejście 'wygląda to za(pipi)iście, ale bym nie założył' jest IMO dziwne i nielogiczne ;)

 

jutro łapiesz kolejnego minusa

Odnośnik do komentarza

Generalnie jest to trochę nielogiczne ale ja nie widzę w tym nic dziwnego... Uważam, że Vansy to zaje,biste trampki ale nigdy bym ich sobie nie kupił ani nie założył bo np. nie pasują mi do fitu :)

 

No spoko, dlatego napisałem IMO. Ja jednak wychodzę z założenia, że jak mi się coś podoba to w tym chodzę, tyle ;)

Odnośnik do komentarza

"nie pasują mi do fitu "

 ja pierd.ole czemu mnie to tak śmieszy  ;d

tych klaunów tańczących przy ona tańczy dla mnie w gajerze, airmaxach i czapce z daszkiem też pewnie to śmieszy

 

mnie na przykład potoba się kostium batmana, uważam, że jest zayebisty.........na brusie waynie, ja go nie ubiorę, bo będę wyglądał i czuł się jak idiota.

 

niektóre rzeczy wydają nam się ciekawe, intrygujące, podziwiamy ich strukture, oryginalność, ale nie otaczamy się nimi, bo nie leżą w naszej naturze 

 

albo inaczej. cherlak w tank topie ze złotym łańcuchem na szyji będzie się słabo prezentował, tak samo jak wielki napakowany murzyn w gustownym sweterku od armaniego, spodniach rurkach i szałowej chuście.

 

albo po bandzie. córeczka chwali się tatusiowi nowo nabytą torebką ze skóry krokodyla we fajne wzorki i tacie się ona podoba. ale sam takiej nosił nie będzie.

 

inny głupi przykład. mamy metalowca obwieszonego skórą i ćwiekami. zobaczył przez szybę w sklepie wyczesane air maxy, spodobały mu się, bo kiedyś za młodu w takich chodził i poczuł sentyment. ma kilka wyjść. może zdjąć glany, założyć najki i wyglądać jak debil. może dopasować do nich reszte, zmienić styl i chłopaki wyrzucą go z kapeli. może rozebrać się do gaci i chodzić w samych najkach. może się zabić i dylemat z głowy. może ich nie kupować i żyć dalej.  

 

wyobraźmy sobie śmierdzącego menela w brudnych łachach, z zegarkiem za 10 tysięcy, albo kojaka wcierającego szampon.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

No nie rozpędzaj się tak Kazub bo to zwykłe 'adidasy', które pasują prawie do wszystkiego, a nie kostium batmana czy damska torebka.

 

Lucek, po prostu ubieram się inaczej. Nie słuchasz pewnie kwartetów smyczkowych Shostakovicha ale to nie przeszkadzało by ci w nazwaniu ich zaje.bistymi, prawda?

 

No ale właśnie jakbym uważał, że to jest za(pipi)iste to bym słuchał, bo niby dlaczego nie?

W sumie tyle ode mnie. Pozostaje mi się tylko cieszyć, że do dżinsów + tshirta pasuje praktycznie wszystko :)

Edytowane przez Lucek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No choćbyś nie wiem jaką definicję miał to zwykłe buty nazywane u nas adidasami ;) W sumie te, o których mowa to niczym szczególnym się nie wyróżniają, nawet kolorami.

 

Swoją drogą, nie mogę doczekać się zlotu, mam nadzieję, że ci, którzy tu na codzień starają się być wyznacznikami forumowego stylu ubiorą swoje najlepsze fity :potter:

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza

Słuchając radia dochodzi się do wniosku, że 90% muzyki na świecie tworzy "ryjana" i jej podobne klony.

 

Czytając temat "buty" ma sie wrażenie, że 90% ludzkości chodzi w ermaksach, albo innych najkach.

 

 

 

Popkultura.

Czy ja wiem czy popkultura, bo w szerszych rzeczach, najkach i czapkach z daszkiem chodziłem juz hmm 14 lat temu ;) jak juz kiedyś pisałem nie jestem jakimś super zwolennikiem air maxow bo nie zawsze kolory sie układają jakbym chciał :) za to air force jak najbardziej bdb :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...