Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

A jak mogą się zwykłe sneakersy sprawować zimą? Zimno i przemakają to na pewno

Nie do końca. Dobrze zadbane buty, to i adidasy z siateczką do biegania dadzą radę. Sam w tamtej zimie (z różnych powodów) przebiegałem właśnie w zwykłych adidasach zimę i było całkiem spoko. Nie przemakały, nie było zimno tylko czasem wkÓrwiał brak przyczepności.

No ale były dobrze zaimpregnowane i zawsze o to dbałem przed wyjściami. W sensie, że nawet pomimo iż but z 'siateczki' to po wejściu w błoto czy zaspę nie był mokry od wewnątrz.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio rozglądam się za bucikami na zimę do luźniejszego fitu i przypadkiem nogi zaprowadziły mnie do Pumy. Znalazłem tam ładny model, podobny do Puma Suede. Jest to Benny Breaker.

 

shoes_iaec1150098.jpg

 

 

Cena jest dosyć niska, a prostota mi się podoba. Pytanie tylko czy nie lepiej wziąć po prostu Suede? Doradźcie specjaliści.

 

 

ED: Ostatnio rozje.bały mi się buty i oddałem na reklamację, wziąłem sobie takie:

http://www.sklep.house.pl/odziez-meska_777/buty_829/buty-meskie_41314.html/s/pcreateddate/a/11412

Edytowane przez Figlarz
Odnośnik do komentarza

No spoko, jak ktoś specjalnie kupuje zimówki, żeby chodzić  TYLKO po odśnieżonych chodnikach to okej. Ososobiście nie wyszedłbym w trampkach na śnieg i minus 20

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Półbuty na zimę? Może poszukaj czegoś wyższego.

 

Te drugie spoko.

To jest głównie na okres jesienny. Na zimę mam buty z zeszłego sezonu, chyba wytrzymają. Poza tym w Holandii zimy ponoć nie są tak srogie jak w Polszy i śniegu niewiele tam pada.

 

Dziś byłem w galerii i szukałem innych modeli. Znalazłem dwa interesujące. Adidas Plimcana Low oraz Adidas Adilago Low. Teraz to już kompletnie mam mętlik w głowie i nie wiem, co kupić ;(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...