Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo chętnie bym nawet nie patrzył, ale wchodząc tutaj czasami jestem zmuszony patrzeć na te rzygowiny.

Ja niestety jestem zmuszony na ten avatar. Widac ,ze zabolalo.

 

950s to z twittera Kanye'ego, to akurat mozna nazwac "rzygowinami" , ale nie modele 350 i 750

 

rBVaHFZEjkWAAU1JAANn4jQDxFM909.jpg

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

Za(pipi)iste te buty, ale wyzsze lepiej mi sie podobaja. 200 euro to jak za darmo za te cuda.

No mowie jak za darmo, poczekam troche, nie potrzebuje teraz wydawac 800-2000 euro na ten model z ebay'a lub amazonu od szczesciarzy ktorzy wyrwali okazje. Do Paryza mam jakies 240 km, nawet jak bede musial siedziec na nocnym otwarciu w wielkiej kolejce, to przetrwam to i wyrwe te arcydzielo.

Odnośnik do komentarza

 

Ja juz znalazlem i w poniedzialek lykne jednak chyba te. Bardzo mi sie za(pipi)iscie podobaja.$_57.JPGEDIT: Na 100% lykam. Zakochalem sie.

Uwazaj na repliki, wygladaja niemal identycznie jak oryginaly. Zapytaj kolesia, zeby zrobil zdjecie wkladki, wtedy mozna poznac jakosc wykonania logo Adidasa.

 

 

 

Jerome/Mroku jesteś już o krok od tego modelu, jak szaleć to szaleć.

 

 834389c40d03.jpg

Odnośnik do komentarza

Mroku wiem, wiem. Wlasnie tam gdzie chcialem kupowac, gosc mial napisane, ze repliki w deskrypcji i dobrze, ze poczytalem. W sklepie Adidasa 'out of stock' - ale zarejestrowalem sie w sklepach oficjalnych Adidasa UK i USA takze bede czekal na maile z powiadomieniem, ze sa do kupienia.

Edytowane przez Jerome
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Mroku wiem, wiem. Wlasnie tam gdzie chcialem kupowac, gosc mial napisane, ze repliki w deskrypcji i dobrze, ze poczytalem. W sklepie Adidasa 'out of stock' - ale zarejestrowalem sie w sklepach oficjalnych Adidasa UK i USA takze bede czekal na maile z powiadomieniem, ze sa do kupienia.
 
To chyba jednak byly plotki a jesli jednak to prawda, to pewnie tylko bedzie na terenie stanow dostepne. Jestem zawiedziony,ze nie udalo mi sie ic kupic. 
 
Za to..
 

 

Kim Kardashian West confirmed that the Yeezy Boost will come in more colors

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...