Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

jak to airmaxy, buty dla spóznionych modowo gimbusów

 

to okej, bo ja za modą nie podążam, wręcz przeciwnie, wybieranie modnych rzeczy jest dla ludzi bez własnego gustu imo

 

 

No taka prawda. Wiadomo, że nie można popadać w skrajność i ubierać się jak człowiek z lat 70, ale dzisiejsza moda, jeśli chodzi o obuwie to Roshe Runy, Fluxy i Vansy, czyli straszna słabizna.

 

Jezu, jak to dobrze mieć wyebane w to co jest/nie jest aktualnie modne i chodzić w tym co się podoba i jest wygodne. AM90 najlepsze sneakersy ever :wub:

Odnośnik do komentarza

"Miał jakoś tak śmiesznie na imię, chyba Tobiasz. Był dziwny, zawsze czekał przed kiblem na początku przerwy i liczył ile ludzi weszło, stał pod drzwiami cały czas i pod koniec liczył ile wyszło. Jak wyliczył, że jest pusto, wchodził wtedy on sam. Kiedyś ktoś go przyuważył co on w tym kiblu robił. 

 

Tobiasz wchodził kolejno do każdej z kabin i wiesz, te sznurki co się ciągnie żeby spłukać..? On je wkładał do gęby i ssał, żuł. Potem wychodził, lizał sobie wierzch dłoni i wąchał to, co polizał. Na każdy schodziło mi jakieś 10 sekund, potem szedł do następnego i znowu sznurek do ryja. Minuta na przeżucie 5 sznurków. Na koniec po tym jak powąchał rękę po raz piąty wchodził do losowego kibla i robił to, co akurat potrzebował. Znaczy chyba losowego, nie wiem, może on je w ten sposób wybierał. Nikt z nim w sumie nie gadał, ludzie się go trochę bali, bo podobno zgwałcił swoją siostrę, w każdym razie tak dziewczyny mówiły.

 

Ledwo go pamiętam, ale jedno co mi utkwiło, to, że całą szkołę nosił takie chujowe buty. Trudno zapomnieć. Dziwny gość."

 

 

New-Balance-ML574-BCB-shoes.jpg

Edytowane przez Siara_iwj
  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...