Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Albo
 
era unisex
 
31Bc57opRhL._SY395_.jpg

era-mte-blacktrue-white.jpg
 
era mte
 
o boziu no rzeczywiscie totalnie nieunisex, wchodzisz na strone vansa, sk8 hi mte i do wyboru masz rozmiarówki dla kobiet i facetów tego samego modelu czyli to jest unisex pjerdolone nieogary http://www.vans.com/shop/sk8-hi-mte-decadent-chocolate-tobacco-brown
 
 
Zajcik Sk8 Hi Slim

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

rozi jestes popierdolony, mowie powaznie. te buty nie roznia sie wcale, ale i tak bedziesz utrzymywal, ze to sa mte, a nie unisex. podkreslam kur.wa - nie ma miedzy nimi ZADNEJ roznicy. dziekuje dobranoc

W środku są ocieplane, pokryte Scotchgardem, podeszwa jest wypukła, są okrągłe sznurówki, buty są 'twardsze'. No ale co ja tam mogę wiedzieć, przecież Figlarz lepiej to oceni ze zdjęć  :usmiech:

Odnośnik do komentarza

 

rozi jestes popierdolony, mowie powaznie. te buty nie roznia sie wcale, ale i tak bedziesz utrzymywal, ze to sa mte, a nie unisex. podkreslam kur.wa - nie ma miedzy nimi ZADNEJ roznicy. dziekuje dobranoc

W środku są ocieplane, pokryte Scotchgardem, podeszwa jest wypukła, są okrągłe sznurówki, buty są 'twardsze'. No ale co ja tam mogę wiedzieć, przecież Figlarz lepiej to oceni ze zdjęć  :usmiech:

 

 

Ale typie wyjaśniłem ci już wchodzisz na sklep vansa i masz modele MTE (np. ten http://www.vans.com/shop/sk8-hi-mte-decadent-chocolate-tobacco-brown) do wyboru w obu rozmiarówkach damskiej i męskiej tego samego modelu czyli jest to unisex. Koleżanka zamawiała rok temu jesienną wersje Sk8 Hi i też były ocieplane i twardsze, ale nie zmieniało to faktu, że ogólnie sam but jest unisex. 

 

Tommo - Vans Era Leather Black/Black, ale raczej nie do dostania hy :lapka:

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...