Skocz do zawartości

Twoja ulubiona marka


Burth

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Quiksilver.

 

Jestem absolutnym fanatykiem tej marki, moim zdaniem naprawdę zaje.biste ciuchy, a przy tym bardzo różnorodne i świetne jakościowo. Koszulki, bluzy, swetry, buty, zegarki, paski, skarpetki, okulary przeciwsłoneczne, torby, portfele, spodenki kąpielowe, pianki, kapoki. Nawet bokserki z Quiksilvera uważam za najwygodniejsze, jakie kiedykolwiek nosiłem.

 

 

I jeszcze Levi's jeśli chodzi o jeansy.

 

Lubię też klasyczne buty Reeboka.

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Quiksilver.

 

Jestem absolutnym fanatykiem tej marki, moim zdaniem naprawdę zaje.biste ciuchy, a przy tym bardzo różnorodne i świetne jakościowo. Koszulki, bluzy, swetry, buty, zegarki, paski, skarpetki, okulary przeciwsłoneczne, torby, portfele, spodenki kąpielowe, pianki, kapoki. Nawet bokserki z Quiksilvera uważam za najwygodniejsze, jakie kiedykolwiek nosiłem.

 

 

I jeszcze Levi's jeśli chodzi o jeansy.

 

Lubię też klasyczne buty Reeboka.

 

 

Quiksilver to trzodowa marka dla wszystkich pseudo lans surferów, których starzy (pipi)ą na hel żeby popływali sobie na desce z latawcem bo mają ich już dość w domu. Połowa ich designów nie różni się niczym od wietnamskich ubrań z targowiska.

Marka pokroju DC, w której zapierdala teraz pół polski uważającej się za "modnych luzaków na czasie".

Odnośnik do komentarza

Przepraszam chłopaki, gdybym wiedział, że Was nie stać, nie wspominałbym o Quiksilverze. :*

 

 

A tak na serio to chyba jakiś problem z mentalnością naszego narodu. Jak ktoś nosi ciuchy z Quiksilvera, to od razu jest lansującym się pseudo-surfurem? Jak ktoś się ubiera w Lacoste to udaje bogacza "z klasą"? Jak ktoś pije w Starbucksie to chce należeć do elity? Jak ktoś ma iPoda... itd. A może to poprostu zwyczajne marki, które można lubić lub nie i nie wiąże się z nimi żadna filozofia? ;p

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza

Przepraszam chłopaki, gdybym wiedział, że Was nie stać, nie wspominałbym o Quiksilverze. :*

 

 

A tak na serio to chyba jakiś problem z mentalnością naszego narodu. Jak ktoś nosi ciuchy z Quiksilvera, to od razu jest lansującym się pseudo-surfurem? Jak ktoś się ubiera w Lacoste to udaje bogacza "z klasą"? Jak ktoś pije w Starbucksie to chce należeć do elity? Jak ktoś ma iPoda... itd. A może to poprostu zwyczajne marki, które można lubić lub nie i nie wiąże się z nimi żadna filozofia? ;p

 

QS ma po prostu ciuchy które zachaczają o bazarową trzodę a do tego są drogie jak komputery w vobisie

Odnośnik do komentarza

superment - kiedy ostatnio byłeś w Quiksilverze? (ew. na bazarze ;))

 

Rozumiem, że przez bazarową trzodę rozumiesz te odważniejsze, kolorowe designy?

 

Jasne, są w Quiksilverze ciuchy, których sam bym nie włożył (wiąże się to ze sporą różnorodnością), ale przynajmniej ZAWSZE znajdzie się tam coś naprawdę ciekawego i oryginalnego, w przeciwieństwie do większości sklepów, które przynajmniej w kategorii męskiej odzieży wałkują ciągle to samo.

 

Jakościowo też nigdy nie miałem absolutnie żadnych zastrzeżeń. Po latach użytkowania wszystkie moje ciuchy z QS wyglądają naprawdę jak nowe.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Nike , Reebok , Adidas

Święta Trójca każdego dresa :tongue:

 

Dresy nie lubią Reebok`a uwierz :)

 

BTW. Moje ulubione:

- Jordan Brand;

- Nike;

- Adidas;

- Hugo Boss;

- D&G;

- Scotch & Soda - najbardziej z całej 4you Group;

 

Powiem jedynie, że lubię wszystko co stylowe (fajnym ciuchem z lumpa też nie pogardzę). Styl D&G czy HB odpowiada mi najbardziej a, że sytuacja finansowa pozwala mi na takie "drobiazgi" to czemu nie ? :P

Edytowane przez butch.stein
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...