Skocz do zawartości

Rozmowy ogólne o modzie


Banny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

ja też kiedyś mowiłem plecak musi byc, torba dla pedałów, później dorosłem i stwierdziłem że jak mam wszedzie łazić z plecakiem to będe wyglądał jak debil albo (pipi)y ktoś kto uwielbia nawet latem chodzic w  traperach, kurtkach i plecakach mimo ze góry s a oddalone o 500 km. Niewygodne strasznie sie to zrobiło, wiec kupiłem torbe na ramie, szarą bez różowych wstawek.

I żyje, i jest wygodnie, chociaz wiekszy burdel sie robi jak powsadzasz wszystkie rzeczy do niej.

 

 

Ale z drugiej strony od czasu załozenia torby bardziej patrze na meskie tyłeczki ;/....

Odnośnik do komentarza

Właśnie milan. Dobrze, że zwróciłeś uwagę na tych alpinusów, którzy przez cały rok w środku miasta chodzą w traperach, plecakach campusa i odblaskowych kurtkach termoizolacyjnych. Zwykle są zarośnięci, spoceni i mają brzydkie małe dziewczyny. Nigdy ich nie zrozumiem. Wybaczam, jeśli ubierają się tak nieświadomie albo z braku kasy. No ale jeśli kreują się na action-manów  świadomie i uważają, że tylko w takim stroju przebrną przez wielkomiejską puszczę no to fail na całej linii.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

napewno nie z braku kasy, te buty i kurtki całkiem sporo kosztują. jeszcze lubie jak ludziki wchodzą do metra (warszawa) w strojach narciarskich DC czy innego Spider-a z systemem recco. bo warszawa ma zagrożenie lawinowe. a tak serio właśnie planuje wymienić plecak na coś, nie wiem na co jeszcze, torba odpada, ma służyć jako miejsce gdzie wrzucam duzo rzeczy od ipada po klucze,buty, fartuszek, po duże ortezy kolanowe, niestety chyba jestem skazany na plecak :/

Odnośnik do komentarza

Właśnie milan. Dobrze, że zwróciłeś uwagę na tych alpinusów, którzy przez cały rok w środku miasta chodzą w traperach, plecakach campusa i odblaskowych kurtkach termoizolacyjnych. Zwykle są zarośnięci, spoceni i mają brzydkie małe dziewczyny. Nigdy ich nie zrozumiem. Wybaczam, jeśli ubierają się tak nieświadomie albo z braku kasy. No ale jeśli kreują się na action-manów  świadomie i uważają, że tylko w takim stroju przebrną przez wielkomiejską puszczę no to fail na całej linii.

 

po tym poscie widze przed oczami wizerunek Yacka xD

 

@Orzech a może tak większa torba jak noszą ludzie na treningi?

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Siara jesteś metalem, także takie torby sobie możesz darować. Obstawiam, że kudły i tak zasłaniają ci całe plecy i nie widać, czy nosisz plecak, czy nie : d

Edytowane przez kaz_
Odnośnik do komentarza

 

Noszę kostkę wszędzie i do wszystkiego. Pasuje nawet do garniaka, którego i tak nie noszę.

 

takie coś?

 

251039_236212749728467_6741802_n.jpg

propsy za Led Zeppelin, ale jednak kostki w życiu nie miałem i miec nie zamierzam

przez ramie te torby są strasznie niewygodne, obija się to o nogi i ogółem przeszkadza w chodzeniu strasznie. stary poczciwy plecak stopro lepszy. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

kiedyś w czasie dyskusji o modzie gdzie skrytykowałem hopsiupowy matching w klubach, wkleiłem tego typu foty pokazując jaki styl mi się podoba, to powiedzieliście że jestem po.(pipi)any i że taka gejoza to ch.uj nie styl bo Ci kolesie to wypizdrzeni i zj,ebani są. Więc w takim razie mogę być nie męski, bo jak dla mnie to świetny styl jest. Nieoficjalny, wygodny, fajny na wiele okazji i po prostu męski. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...