Skocz do zawartości

Rozmowy ogólne o modzie


Banny

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

co do obierania do partnerki elementów na studniówke to 

 

 

To nie jest turniej tańca towarzyskiego ani zjazd bliźniąt. Oboje powinniście być eleganccy, ale na swój własny sposób. Krawat partnera należy dopasować do garnituru, koszuli i jego indywidualnego stylu, a nie Twojej kreacji. Co z tego, że zainwestował w najlepszy garnitur, idealnie dopasowane buty i najwyższej jakości koszulę, skoro całość uzupełni różowym, zielonym albo neonowym krawatem?

Odnośnik do komentarza

Krupek dobieranie wlasnych dodatkow pod kolor kreacji partnerki to faux-pas. Tak jak noszenie krawata na gumke, wiazanej na trwale muchy czy butow z kwadratowym noskiem. Dla kazdej z tych sytuacji mozna znalezc usprawiedliwienie bo "nie umiem wiazac krawata, muchy czy mam szeroka stope" nie zmienia to faktu, ze wyglada to malo estetycznie.

 

Deal with it.

Edytowane przez shinian
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Garnitury, ktoś nosi? Latem szykuje mi się impreza weselna i zacząłem się już rozglądać za garniakami. Budżet mam ograniczony, więc propozycje za 2k odpadają. Przymierzam się do tego, podobno chwalona marka.

 

http://eu.suitsupply.com/de/suits/napoli-blau-uni/P4271.html?cgid=Suits&srule=PriceAsc

Odnośnik do komentarza

To jeden z garniturow ktory wisi w mojej szafie:D . Kolor jest troche ciemniejszy niz na grafice pogladowej. Rozmiarowka jest zanizona. Jeden numer w gore to absolutne minimum. Jezeli Cie to interesuje moge wrzucic jego zdjecia w sobote lub niedziele. 

 

Obsluga klienta znakomita. Musisz sie tylko mentalnie przygotowac na wysokie prawdopodobienstwo 1 krotnego odsylania. Zwykle nawet po wzietej uprzednio poprawce garnitur po zalozeniu jest za maly. 

 

Nosilem go kilka razy. Dobrze znosi pralnie chemiczne.

Edytowane przez shinian
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...