Skocz do zawartości

Rozmowy ogólne o modzie


Banny

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy później...

Jak się odnosicie do noszenia koszuli (jednolitego koloru, w kratkę) wsadzonej w jeansy? Zawsze wydawało mi się, że to styl trochę dla wuefisty w dzień nauczyciela, a tu się okazuje, że nie do końca. Jak kupowałem białą koszulę w sklepie z garniturami babka mi mówiła, że ooo ta koszula fajna, bo i do jeansów można założyć. No to myślę sobie, że baba nie pyerdol, co ja farmer jestem? Jednak ostatnio widziałem w Logo i Playboyu typów, jeden miał białą koszulę wsadzoną w jeansy, a drugi fioletową.

 

No to jak to jest?

Odnośnik do komentarza

Pomijając zaawansowane wymogi to najłatwiej będzie ogarnąć czy Twoja koszula jest mocno do garnituru czy nie.  Ma usztywniany kołnierz, specjalne mankiety na spinki? Jeśli tak to do jeansów nie za bardzo, ale jeśli posiada casusalowy wygląd czyli ma np. kieszonkę na klacie, niestandardowy kołnierzyk to można spokojnie ją do jeansów ubrać, ale ciężko określić czy lepiej w spodniach czy na wierzchu, więc fajnie by było jakbyś zarzucił fotką, bo mówisz, że kupiłeś białą, a z jednolitymi kolorami bywa różnie hehe.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to osobiście jak miałbym nosić jakąś koszule w kratkę (np. flanela), jeansową czy tam z bawełny to zdecydowanie na wierzchu, a jeśli chodzi o jakiś elegancki casual w kolorze np. białym lub niebieskim do jeansów to tylko w środek spodni i ubrałbym jeszcze sportową marynarkę. Tak bardziej lubię.

Odnośnik do komentarza

Jak się odnosicie do noszenia koszuli (jednolitego koloru, w kratkę) wsadzonej w jeansy? Zawsze wydawało mi się, że to styl trochę dla wuefisty w dzień nauczyciela, a tu się okazuje, że nie do końca. Jak kupowałem białą koszulę w sklepie z garniturami babka mi mówiła, że ooo ta koszula fajna, bo i do jeansów można założyć. No to myślę sobie, że baba nie pyerdol, co ja farmer jestem? Jednak ostatnio widziałem w Logo i Playboyu typów, jeden miał białą koszulę wsadzoną w jeansy, a drugi fioletową.

 

No to jak to jest?

 

 

Moze Cie to przerazic ale dla czesci spoleczenstwa "koszula na wierzchu" (nie wetknieta w spodnie) to ten sam poziom co spodnie opuszczone do polowy ud.

Odnośnik do komentarza
 

forum nerdów konsolowych to ostatnie miejsce na w internecie gdzie powinno się pytać o trendy w modzie. To co czasami ludzie wypisują powoduje raka oczu.

 

Świadczy o tym chociażby post #891

 

Akurat shinian dobrze pisze.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

forum nerdów konsolowych to ostatnie miejsce na w internecie gdzie powinno się pytać o trendy w modzie. To co czasami ludzie wypisują powoduje raka oczu.

 

Świadczy o tym chociażby post #891 tudzież post #860

 

Nie mierz wszystkich swoją miarą, to że ktoś gra na konsoli to nie znaczy że nie potrafi sie ubrać. Na tej samej zasadzie można wywnioskować że gracz konsolowy to piętnastolatek z pryszczami w okularach.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.