Skocz do zawartości

Halo 3: ODST


barth

Rekomendowane odpowiedzi

Dodatek to nie jest raczej "nowa gra" bo DLC do GTA nie zmienialo tak diametrialne grafiki,itp dodalo kilka rzeczy, czas gry to 5-6h a cena 1600 czyli cos kolo 60-70zl, polowa ceny ODST :)

 

Te multi to ma byc wyciete w 100% z Halo 3 czyli oprawa wizualna, menusy,itp czy trosze podrasowane ze wzgl ze ODST jest na nowszym engine?

 

skoro dolaczaja heroic legendary i mythick map pack to one zostaną takie same, tak jak modele postaci w multi, menusy obstawiam ze nie mam pojecia

Odnośnik do komentarza
Grafika jak na megahicior i największy ex na x360 wygląda słabo, nie ma co porównywać do R2, Bio, Coda, UT3, FC2 już nie mówiąc o K2. Wypuszczają 4h single+jeden nowy tryb multi w grafice z 2007(już niektóre gry z 2006 wyglądały lepiej) i liczą sobie za to 200zł, nie czujecie się trochę wydymani przez MS i Bunge?? Co oni robili przez te 2 lata i z tymi milionami zarobionymi na H3 <_<

Na ODST czekam, multi na split screenie uważam za lepsze od tego z CoDa i chętnie w niego pogram ale cena to duże przegięcie, powinno być 50-80zł i do ściągnięcia z Arcade.

Hmmm... a może jednak to było 6-8h? Ale ja się tam nie znam. W sprawach związanych z Halo jestem uber-noob.

 

 

 

@Soul - potwierdzono już jakiś czas temu, że silnik w Reach to całkiem nowy kod, powstający w tajemnicy już od ponad dwóch lat

 

@Krzyś PL - Beta będzie działać identycznie tak jak ta dołączona do Crap...Crackdowna, czyli będzie na płycie. Na szczęście nie będzie problemów takich jak ze zdrapkami w limitowanej polskiej wersji Halo Wars.

 

@Scorp1on - Kupując ODST dostajesz 2 płytki. Jedna to kampania ODST + tryb Firefight i beta Reach, druga to to co znamy z H3 (tryby multi ze WSZYSTKIMI mapami jakie się ukazały i jakie się ukażą, theater i forge) bez trybu Singleplayer.

Edytowane przez barth
Odnośnik do komentarza
A to spoko, myslalem ze to beda 2 gry na 1 plycie przez co obstawialem krotka gre ze wzg na nosnik ;). Ale dobrze robia. Czekamy.

Obstawiałeś krótką grę ze względu na nośnik? Hy? Wnioskuję, że dedukujesz w ten sposób - gry są dłuższe i krótsze właśnie dzięki rozmiarom nośnika na jakim jest jest nagrana co pociąga za sobą wyimaginowany fakt, że jak gra nie zajmuje 7GB a 3GB musi być automatycznie krótsza. Dziwny jest świat w którym żyjesz. Jeśli post który cytuje nie jest żartem to jesteś prawdziwie śmieszny.

 

PS: Half Life 2 (Podstawka) to tytuł, który wystarczy na 15h a zajmuje 4GB. Łał, ciekawe jak oni to zrobili, nie Signap?

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Nie, ze wzgledu ze DLC troche waza (suma to 1342mb) zas samo H3 6.3 GB, a dolicz sobie ODST jesli malaby to byc skladanka 2 gier na 1 plycie.

 

Z reszta HL2 (PC-2004) to staroc, dawniej gry byly dlusze w porownaniu do tych dzisiejszych panie wszystkowiedziacy. Wez przestan w koncu do mnie podbijac, lepiej zajmij sie wymasterowywaniem slabego Fallouta 3 bo to nie to co 1/2 czy slabego Force Unleashed bo gra dostala w prasie 7. Wiecznie cos ci sie nie podoba...

Gooralesko - dobra jestes wszechwiedzacy, nikt inaczej nie moze myslec niz ty. :bow: :waah:

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza
Tyle kazdy FPP srednio trwa ale widze ktos jeszcze ten czas skrocil o polowe... News troche stary ale przyjdzie Barth i da swiezego niusa ;)

Nie wiem ile fps da się skończyć za pierwszym razem w 3h ale ja znam tylko jednego- Portal ;)

Z tego co pamiętam to mówili że 3h to przejście gry na szybko a 5h z lizaniem ścian, standard to 6-10h czyli drugie tyle.

Kupując ODST dostajesz 4h single(już uśredniam ;) ) + jeden tryb multi +bete Reach(która powinna być rozdawana za free a nie sprzedawana <_< )+ mapki z h3(które większość fanów halo już dawno ma)

Odnośnik do komentarza
bete Reach(która powinna być rozdawana za free a nie sprzedawana <_< )+ mapki z h3(które większość fanów halo już dawno ma)

Ona nie jest sprzedawana, ona jest dodawana do innej gry jako bonus. Coś jak film o Final Fantasy i demo FF XIII do niego dołączone.

 

Wez przestan w koncu do mnie podbijac, lepiej zajmij sie wymasterowywaniem slabego Fallouta 3 bo to nie to co 1/2 czy slabego Force Unleashed bo gra dostala w prasie 7. Wiecznie cos ci sie nie podoba...

 

Signap pogrążasz się. Wiecznie coś mi się nie podoba bo ciągle (pipi) bzdury. I nawet jak masz okazję to ubliżyć komuś nie potrafisz. Najpierw długość gry uzależniasz od wielkośći nośnika i od gigabajtów zajętego przez nią miejsca a teraz piep.rzysz od rzeczy o tym, że gra jest starociem. Jakie znaczeni ma starość gry skoro taki Bioshock jest gra na 20h a COD4 na 7h. A obydwie "ważą" tyle samo. Wbij se do tej swojej łepetyny, że ilość danych na płycie nie determinuje długości danej gry. Od pojemności nośnika zależy tylko różnorodność modeli postaci i tektur użytych w grze (Przykład? Lost Odyssey w którym ani razu nie ujrzysz takiej samej tekstury użytej w innej lokacji. Dlatego gra zajmuje 4DVD). Nawet gdyby na jednej płycie było ODST oraz mapy do multi to i tak gra mogłaby być 10 razy dłuższa niż jest zapowiadana.

 

To tyle odnośnie sprostowania kolejnej głupoty jaką na tym forum napisał Signap.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

@pleju - człowieku, jakie ty newsy wyciągasz? Toż to, że ODST będzie miało 3-4h mówiono na samym początku, potem jednak projekt trochę się rozrósł, z gry będącej dodatkiem zrobił się pełnoprawny tytuł nie odstający długością od reszty serii. Już od jakiegoś czasu wiadomo, że czystego gameplay'u związanego bezpośrednio z fabułą mamy dostać coś w okolicy 6h, a do tego dochodzi otwarte środowisko miasta po którym będziemy się poruszać, jakieś sidequesty i duperele do zbierania. Tak czy inaczej ta gra będzie pozwalała wyciągnąć z siebie więcej niż nie jeden tytuł "na raz" (khem, khem, Haze, khem, khem).

Nie chce mi się szukać oficjalnych potwierdzeń tego co mówię/piszę, wystarczy samemu poszukać trochę na Bungie.net i wogóle zapytać wujka Google.

Beta nie jest jakimś super mega limitowanym bonusem, tylko właśnie darmowym dodatkiem dodawanym do innej gry (tak samo było z betą Halo 3 dołączaną do Crackdowna), a że do tego dochodzi online'owy co-op dla 4 osób w kampanii i Firefight'cie, Theater, Forge i inne bajery to paczka robi się już całkiem wartościowa jak za te 150zł.

Co do map - przypominam, że z ODST dostaje się 3 nowe mapy, których nie dostanie się (na razie) w inny sposób, oraz pełen komplet poprzednich, także jak komuś szkoda było wydawać MS Pointy to taki bajer jest jak znalazł.

 

@Scorp1on & Gooralesko - panowie, 1sze i ostatnie ostrzeżenie, rozmowę o pojemności płyt przenieście na PM, bo posypią się warny za offtopowanie.

Edytowane przez barth
Odnośnik do komentarza
329zl za edycję specjalną :D a co tam takeigo specjalnego jest ? Halo ODST + nowy pad to koszt 230zl to zaco te dodatkowe 100zl płacimy ?

 

Pewnie za wzorki na padzie ;). Niestety jako Halo-z(pipi)-kolekcjoner nie mogę sobie odpuścić.

 

@aux - beta Reach jest w każdym ODST, niezależnie od wersji

 

Ku pokrzepieniu serc nowy ViDoc z ODST, tym razem zajmujący się trybem FifeFight:

Szkoda, że w Polsce nigdzie nie da się dostać kodu na Sgr. Johnsona :(

Edytowane przez barth
Odnośnik do komentarza

No posiadanie wszystkiego na jednej płytce bardzo ułatwi sprawę, nie tylko mi, ale też i całek lidze ;).

Korwa, już nie mogę doczekać się singla. Dziwi mnie tylko jedna rzecz - dlaczego w Ultimie data premiery to 25 września, skoro na całym świecie jest ona ustalona na 22-ego?

 

@Jordan23Carolina - mówiąc, że cena jest przesadzona mamy na myśli wersję specjalną/limitowaną, nie zwykłą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...