Skocz do zawartości

Halo 3: ODST


barth

Rekomendowane odpowiedzi

(co z tego, skoro taka beznadzieja jak nowy CoD dostanie ten tytuł, bo ludzie wolą łatwe gry, żeby poczuć się dobrym :/ ).

 

Zbierz sobie drużynę i zagramy w CoD. Zobaczymy, czy gra jest łatwa, i ile ugrasz z_dziadek.gif. Ten fanboyski płacz nad CoD, bierze się stąd, że Modern Warfare jest 3 x b. popularną grą od Halo 3. Nie dość, że MW2 wyprzedza ODST względem preorderów (a premierę ma półtora miesiąca po tymże), to jeszcze przoduje na liście preorderów na PS3 i PC. Jest więc najpopularniejszą strzelanką nie tylko na X360, ale i na wszystkie konsole. i_kawa.gif

 

Pruuuut - Kupka.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Dziewico - 24 a cio? :}

 

Oczywiste ze MW2 wygra w tym pojedyku ale odrazu przekreslanie ODST ze bedzie slabe to troche dziwne. Bo ktos zapewnie mysli ze to nastepna czesc lecz nie, bardziej rozbudowany dodatek do tych co mamy na Markecie ktore wydluzaja gre o kilkanascie minut (SWFU), 1-2h (Red Faction), 5-6h dla Lost and Damned. Wystarczy podzielic sobie ta gre na pol :). Wychodzi sprawiedliwa cena biorac pod uwage koszt Halo 3, 1200msp na 2 dodatki (te 3 mapki nowe to beda normalnie dostepne? czyzby 2000msp beda te dodatki kosztowac w sumie) gdzie same 1600msp kosztuje 60-70zl

 

Wypowiedz z innego forum
"panowie po 4 godzinach grania powiem jedno-ta gra żadnego szału nie robi;
-grafika troszeczke ładniejsza niż w Halo 3 z naciskiem na troszeczke
-misje nudne i monotonne
-żadnych nowości względem halo 3
-tytuły fps które pojawią się na przełomie 2 miechów wciągną nosem ODST
-większość etapów nocnych z mocno ograniczoną widocznością w celu ukrycia niedoróbek graficznych lub poprostu niewyrabiającego starego silnika gry
-brak przede wszystkim klimatu Halo-bohaterowie ODST są po prostu bez jajec
-jeżeli ten tytuł ma walczyć z Modern Warfare 2 to blado go widze-to jest po prostu stare Halo 3 z dodatkiem kilku misji
-muzyka na średnim poziomie-żadnych wodotrysków absolutnie nie buduje klimatu
To narazie tyle,multi nie sprawdziłem z wiadomych powodów,narazie przeszedłem każdą postacią jeden etap-naprawde nic rewelacyjnego. Po takim tytule spodziewałem się naprawde więcej"

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Scorp1on ma rację, jak sobie policzyć koszty tych dodatków i ile te dodatkowe kampanie czy tryb by kosztowały to nam wychodzi na to, że mamy za cenę dodatków na markecie grę na płytce zamiast tego, więc na co tu narzekać :)

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Jak zwykle, wystarczy powiedzieć coś złego co CoD'zie to Maiden od razu przyleci i będzie groził, ze rozwali każdego w tą grę.

IMHO ta gra jest słaba i przez system one-shot-one-kill dużo traci jeśli chodzi o skill'a, ale to tylko moje (i olbrzymiej ilości ludzi poważniej zainteresowanych tak zwanym "PRO graniem" - patrz specjalistyczne fora i wypowiedzi ludzi o światowej sławie, np. Fatal1ty) skromne zdanie, najprawdopodobniej wyrobione takimi grami jak Quake, UT i Halo. Popularność MW tylko potwierdza, że jest grą łatwą - dlatego wszyscy ją lubią, tak to niestety w życiu bywa i czasami trzeba przyjąć sprawy takimi jakimi są. Chociaż jeśli dobrze kojarzę to nawet jakby zsumować preordery ze wszystkich platform to MW2 i tak jest daleko w tyle za HALO 3 :D.

Dobra, dość szczenięcych podjazdów (w stylu nazywania gier łatwymi, czy pytaniem się o wiek innych userów forum). Zbytnie odbieganie od tematu będzie nagradzane, czym to już łatwo się domyśleć.

Odnośnik do komentarza

Barth tylko ten sam Fatal1ty kiedys powiedzial ze nalepsza i najbardziej wymagajaca strzelanka jest ....... Painkiller (tak tak ten nasz Polski). Nawet gdzies na necie chodzily filmiki z finalow jak Fatal1ty z Aim'em w to pogina (tym samym z ktorym w finalach Quake nie raz gral).

 

Wiec moze zalozymy lige Painkillera :P

Odnośnik do komentarza

Wlasnie caly urok w COD jest ze gra jest prosta - siadasz, i odrazu sie bawisz (fragujesz a nie dostajesz baty), nie poznajesz fizyke, mape, "gorace miejsca" (tzn miejsca np. w CS gdzie pojdziesz odrazu to jestes dead bo ktos rzuca w to miejsce odrazu granat czy kampi ze snajpera) do tego dochodza klimaty wojny, prawdziwe bronie. Chcesz skilla to szukaj innej gry

 

Martwi mnie jedna rzecz - na YT jest playtrough z ODST - jest 9 filmikow ktory kazdy trwa srednio 5-10min laczenie z cutscenami...

 

http://www.youtube.com/results?uploaded=w&...rch_type=videos

Odnośnik do komentarza
Jak zwykle, wystarczy powiedzieć coś złego co CoD'zie to Maiden od razu przyleci i będzie groził, ze rozwali każdego w tą grę.

 

Sęk w tym, że ty nawet nie starasz się gry krytykować. Po prostu pie.rdoli.sz straszne bzdury. I nawet by mi to nie przeszkadzało, bylebyś tylko ich nie stawiał w formie osądów, jak sam mówisz "faktów". Mówisz, że gra jest słaba. Nie grożę Ci - proszę - udowodnij mi to. Usiądź, weź pada i ugraj parę fragów.

 

Zapewniam Cię, że w CoD rozgrywane są mecze na baaaardzo wysokim poziomie, na pewno nie niższym niż w Halo 3. Zresztą świadczy o tym, że gra jest na MLG - a jeszcze przed jej premierą część "mózgów" z_dziadek.giftego subforum twierdziła, że taka sytuacja nigdy nie będzie mieć miejsca.

 

MHO ta gra jest słaba i przez system one-shot-one-kill

One shot, one kill. Chyba ze snajperki. O czym ty w ogóle mówisz?

 

(i olbrzymiej ilości ludzi poważniej zainteresowanych tak zwanym "PRO graniem" - patrz specjalistyczne fora i wypowiedzi ludzi o światowej sławie, np. Fatal1ty) skromne zdanie, najprawdopodobniej wyrobione takimi grami jak Quake, UT i Halo.

 

Nie wiem kim jest Fatality. Słowo to zawsze kojarzyło mi się z Mortal Combatem. Może dlatego, że czasu mi nie starcza w przesiadywanie na jakiś forach dla no-life'ów. Zresztą autorytet tegoż internetowego eksperta zdążył już podważyć Marek. Wiem za to, że kiedyś jeden z najlepszych graczy rodzimej sceny Halo, Fil4, krytykując grę mówił (jeżeli dobrze pamiętam), że on ma level 22 a zabija ludzi którzy mają level 55. Jeżeli twoja znajomość gry jest równie głęboka (a wszystko na to wskazuję) to zajmij się lepiej klejeniem papierowego hełmu Master Chiefa. i_lol2.gif

A tak skądinąd, to ja Cię z czasów Halo 1/2 nie pamiętam. Nie wiem więc czy swoje zdanie wyrobiłeś na Halo.

 

Popularność MW tylko potwierdza, że jest grą łatwą - dlatego wszyscy ją lubią, tak to niestety w życiu bywa i czasami trzeba przyjąć sprawy takimi jakimi są. Chociaż jeśli dobrze kojarzę to nawet jakby zsumować preordery ze wszystkich platform to MW2 i tak jest daleko w tyle za <b>HALO 3

 

Tak, tak. Ja też swego czasu złożyłem preordera. Mam nawet hełm Master Chiefa który był dołączony do mojej wersji. I fajniejszy od twojego - bo z plastiku. i_kawa.gif

 

dość szczenięcych podjazdów</b> (w stylu nazywania gier łatwymi, <b>czy pytaniem się o wiek innych userów forum</b>)

 

m_zdziwiony.gif - to pytanie nie miało nic wspólnego z dyskusją, byłem po prostu ciekaw. Ostatnio ze Scorpionem dokonywaliśmy transakcji na PT.

 

Zbytnie odbieganie od tematu będzie nagradzane, czym to już łatwo się domyśleć.

 

Bartłomiej grozi mi przyznaniem e-procentów. To też Ci pogrożę. z_dziadek.gif Nie chcę nic mówić wielce szanowny Panie moderatorze, ja tylko pociągnąłem wszczętą przez Ciebie offtopową dyskusje. Nie bardzo rozumiem na jakiej podstawie uzurpujesz sobie prawo do pierwszego, i ostatniego słowa w temacie. Jeżeli więc przyznasz mi warna - to nie zawaham się od tego warna odwołać u admina, i dodać, że w sposób sztuczny, wykorzystujesz swój "autorytet" moderatora starając się manipulować ciągiem wszczętej przez samego siebie dyskusji. Jasne? e_cicho.gif

Edytowane przez Maiden
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy w każdej kopii Halo ODST będzie Beat Halo Reach ????????????? I czy będą w nim wszystkie mapy które wyszyły na XBL?????

 

 

barth jest zaślepionym fanem Halo, jemu się nic nie przetłumaczy i szkoda w ogóle czasu na rozpisywanie się w tym kierunku, jedyne Halo 3 które było fajne to beta koniec kropka.

 

MW 1 nie mówiąc już o dwójce, przebija Halo w aspektach technicznych, 60fpsów, realistyczna grafika i teraźniejsze czasy. Co do gameplayu to prawda jest taka, że Halo było i zawsze będzie bardziej skillowe jeżeli chodzi i aiming, tam głowa to głowa a w COD jest już z tym różnie......Co nie zmienia faktu że to jest jedyna rzecz, reszta na + dla COD'a perki, killStreaki, dynamika, nóż, bronie i ich up'y. A i najważniejsze ogromna zajawka!!!!!

 

Warto też wspomnieć że w H3 gra się w 3 mapy w kółko :wacko::lol:

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Koniec tutaj juz tych versusow Halo1/2/3/ODST/REACH/WARS itp z innymi grami.

Jak chcecie sobie o tym podyskutowac to juz byl w dziale xboxa bodajrze taki temat.

Nie rozbijajcie tematu tymi wojenkami - to tyczy sie wszystkich.

Jedni niech troche zluzuja, a inni nie podpuszczaja.

Jesli nie ma takiego tematu to sobie zalozcie w odpowiednim dziale (sugeruje dzial xboxa - wiecej chetnych bedzie do wziecia w nim udzialu).

Podsumowujac to co sie powymienialiscie zdaniami: Nic nowego *zief* nie powiedzieliscie (obie strony).

I tak Left 4 Dead jest najbardziej miodny lolololol!

Odnośnik do komentarza

Ja mam tylko nadzieję że po premierze ODST więcej osób zacznie grać na mapach które w H3 są płatne. Bo co z tego że mam wszystkie mapy skoro i tak gra się tylko na tych podstawowych (bo nie wszyscy maja dlc):/

chętnie pograłbym na blackout'cie, assembly, sandboxie (sfordżowanym oczywiście) i nowym midshipie :)

Edytowane przez Pchela
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Widzieli ten trailer?

 

http://www.youtube.com/watch?v=E_27tysz6Gk&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Evalhalla%2Epl%2Fnews17732%2DZwiastun%2Daktorski%2DHalo%2D3%2DODST%2Ehtml&feature=player_embedded#t=87

 

Miód i malina. Coś pięknego, klimat, klimat i jeszcze raz klimat. Jeden z najlepszych futurystycznych obrazów wojny jakie na potrzeby gier wymyślono. Oraz co ważniejsze w tym filmie wychodzi geniusz speców od reklam gier z serii Halo.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Trailer jest kapitalny, jak usłyszałem tę muzykę to pomyślałem, że jeszcze tylko mi tam kobzy brakuje :) I bardzo dobrze podeszli do tej zajawki konsoli na samym końcu, widać, że chlopaki od marketingu w M$ znają się na robocie, bo większe wrażenie robi jak się powie, że konsola jest tańsza o 100$ niż, że teraz kosztuje tylko 300$.

Odnośnik do komentarza

Ten trailer to taki następca fenomenalnego Landfall'a (pamięta ktoś jeszcze ten film reklamowy Halo 3?). Film faktycznie by się przydał i to taki o ODST, albo Marines'ach, Spartanie powinno pojawić się co najwyżej epizodycznie. Szkoda, że Neil Blokamp i Peter Jackson jednak się tym nie zajmą, bo jeśli miałoby to wyglądać jak District 9, czy wspomniany wcześniej Landfall (obydwa obrazy są dziełem tej parki) to mielibyśmy jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy film nakręcony na podstawie gry wideo.

Odnośnik do komentarza

A najlepsze jest to, że z tego co wiadomo z wycieków z sieci można wywnioskować, że ODST jest naprawdę mroczniejsze od standardowego Halo. Może nie ma aż takiego brudu jak w tym trailerze/reklamówce, ale i tak jest różnica. Do tego na PAX zdradzono, że oprócz normalnej opowieści w tle dzieje się jakby druga. Otóż Bungie, część ekipy odpowiedzialna za słynne Ilovebees i Ash Wood (pan, który rysował między innymi komiks Metal Gear Solid) stworzyli opowieść o pewnej kobiecie walczącej w trakcie ataku Covenant'ów o swoje życie. Będziemy ją poznawać (i oglądać rysunki) poprzez audiologi znajdowane w całym mieście (w sumie 30 sztuk). Do tego jest podobno jeszcze kilka sekretów, ale o tym dowiemy się pewnie dopiero po premierze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...