Skocz do zawartości

Halo 3: ODST


barth

Rekomendowane odpowiedzi

Actually, in at least 3 interviews Brian Jarrard and Joe Staten have confirmed campaign co-op for up to two people on one console and 4 people over system link and Xbox Live. You'll all get to run around the city together and have fun.

 

Jakis typ z forum GameSpotu.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo
Szkoda zabawa na czterech była by genialna :( W CoD:WaW jest podobnie zwykłe mutli na 4-osoby, nazi-zombie już tylko na 2.

 

Chyba zwyczajnie za małe jest na to zapotrzebowanie. Żeby w miarę komfortowo grac na splicie (ale nie takim jak w RE5 czy CoD:WaW) potzrebny jest TV 26-32'', a na 4 to już nie wiem 50" tak żeby nie siedziec z nosem przy TV.

Odnośnik do komentarza
Szkoda zabawa na czterech była by genialna :( W CoD:WaW jest podobnie zwykłe mutli na 4-osoby, nazi-zombie już tylko na 2.

 

Chyba zwyczajnie za małe jest na to zapotrzebowanie. Żeby w miarę komfortowo grac na splicie (ale nie takim jak w RE5 czy CoD:WaW) potzrebny jest TV 26-32'', a na 4 to już nie wiem 50" tak żeby nie siedziec z nosem przy TV.

 

My gramy na 37" i gra się komfortowo, na początku graliśmy na 20" monitorze i jakoś dawaliśmy rady ^_^

No niestety coraz mniej gier oferuje split screna na czterech, praktycznie został tylko CoD, Halo i Motorstorm:PR :( Jakoś nie lubię grać przez neta z przypadkowymi ludźmi, wole 3 kumpli siedzących obok ^_^

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo
My gramy na 37" i gra się komfortowo, na początku graliśmy na 20" monitorze i jakoś dawaliśmy rady happy.gif

 

Wiem, że jak się czlowiek uprze to do wszystkiego się przyzwyczai, ale powiem jedno - jesteś hardkorem ;)

 

Jakoś nie lubię grać przez neta z przypadkowymi ludźmi, wole 3 kumpli siedzących obok happy.gif

 

Granie z kumplami w tym samym pomieszczeniu kopie tyłek, multi przez sieć nawet nie ma startu w tym przypadku. Nie musi być ten sam TV/monitor, wystarczy, że np. wszyscy grają po LAN w tym samym pomieszczeniu, jakiś czas temu chodziliśmy tak z kumplami do jednego z nich do biura, jakieś dwa laptopy, dwie stacjonarki i na tapecie Quake 3 Arena, CS i stary Age of Empires :D Zabawa przednia, piwo, chipsy i śmiechy do nocy :]

Odnośnik do komentarza

A prf, 4 osoby na 37" to luksus. Za czasów Halo 2 podczas cotygodniowych lanów u mnie w domu graliśmy czasami we cztery osoby na 14-tce i nie było źle.

 

Wracając do tematu - raczej wątpie w pojawienie się Flood'a, w tej grze raczej on nie występuje (no chyba, że na wzór czwartej części Obcego ludzie postanowili zrobić z niego broń i stąd tajemnicza misja Dare), ale oczywiście zawsze mogę się mylić ;)

Odnośnik do komentarza
a cóż to takiego? zlepek scenek z gry?

Jakis filmik (wszystkie cutscenki, albo przejscie gry).

A co do ciebie Nelson to nie "BEZ BANOW MI TU" tylko pisz wyraznie co umieszczasz bo nie bedzie mi sie chcialo sprawdzac co dokladnie wrzucasz nastepnym razem.

Odnośnik do komentarza
nie zadne przejscie ani cut scenki. to jest film. cos ala final fantasy

D.upa tam, a co to jest? Dokladnie wszystkie cutscenki z gry HALO WARS polaczone w jedna calosc.

@Jordan23Carolina: Tak, mozna to kupic w kazdym sklepie z grami praktycznie - HALO WARS - i przejsc sobie cala gre.

 

//End of offtop.

Odnośnik do komentarza

@Scorp1on - no tak, od początku było mówione, że płytka z ODST jest zoptymalizowana pod działanie z dysku twardego (aczkolwiek FireFight może ładować się akurat dłużej), natomiast Halo 3 Mythic to już inna kwestia, w końcu to stare dobre H3, które za HDD'kiem nie przepadało.

 

Interesująca jest rozbieżność opinii między piratami, a pierwszymi poważnymi serwisami, które miały okazje pograć. Co mówią piraci wiadomo, natomiast recenzenci mówią coś w stylu "ta gra ma duże szanse w walce o tytuł Game of the Year" (co z tego, skoro taka beznadzieja jak nowy CoD dostanie ten tytuł, bo ludzie wolą łatwe gry, żeby poczuć się dobrym :/ ).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...