Skocz do zawartości

Halo 3: ODST


barth

Rekomendowane odpowiedzi

Rozszerzona wersja trailera/reklamy pojawiła się trochę wcześniej niż miała. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć tylko jedno - dawać film!

Powiem tyle: Mogliby zrobic caly serial o ODST w ten sposob - na bank bym lyknal. Cos ala "Kompania Braci" swego czasu na HBO (mistrzostwo swiata).

Wersja 'skonczona' - z szybkami itp. w wersji dla TV:

http://www.youtube.com/watch?v=I8zdkXtb9Yw

Jak widac troche krotsza (o 1min), ale bardziej z 'fantazja' - bardziej efektowane wykonczenie Brute'a itp. ;).

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Czyli w takich empikach i innych saturnach mozna spodziewac sie ceny 149zl ? Spoko, biorac pod uwage koszty wysylki wychodzi mniej/wiecej podobnie, a sami wiemy jak to z tymi zamowieniami przedpremierowymi bywa, zdarzaja sie czasem kilku dniowe opoznienia i czlowieka cholera trafia. Premiera 25 wrzesnia ? Ale bedzie rzeznia w mutli ]:->

Edytowane przez Strong
Odnośnik do komentarza

Nie da się sprzedać samego ODST bez map, wszystko załadowane jest ładnie w jedno pudełeczko i sprzedawane jest tylko i wyłącznie w taki sposób. Zresztą opisy mówią, że mapy są w zestawie i raczej wątpię, żeby ktoś w MS wpadł na samobójczy sposób zabrania tej płytki graczom bez LIVE'a w swoim kraju. To jak strzelenie sobie w stopę.

Odnośnik do komentarza

Ja ODST się jakoś za specjalnie z początku nie interesowałem. Dopiero od niedawna. Z początku myślałem, że jest to rzut na kasę i nic z tego nie będzie, ale zmieniłem zdanie.

 

Szczerze mówiąc liczyłem na dobry OST, ale to co dziś usłyszałem przerosło moje oczekiwania. Zapewne kupie w UK soundtrack. :)

Odnośnik do komentarza

Wsyatrczyło wpisać w google "halo 3 ODST live action trailer music" :huh:

 

Song: The Gaelic song is a version of Café del Mar's "Light of Aidan - Lament", which is much more lighter and softer. I do not have or know where to get this version.

 

Tak więc jest to pewnie zmodyfikowana na potrzeby trailera wersja powyższego utworu.

Edytowane przez jamaniek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...