Skocz do zawartości

Halo 3: ODST


barth

Rekomendowane odpowiedzi

bez slodzenia - ODST wyglada tragicznie jak na razie IMO, tak na 6 (nie tego sie oczekuje od duzych tytulow)

gameplay na trailerach to stare halo, nie zauwazylem roznic, ale wciaz mam nadzieje ze pojada w strone taktycznego szutera gdzie kazdy wiekszy przeciwnik bedzie bolem w siedzeniu

jesli nie to bedzie fajny szoterek na 3 h, tak na 7

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
OMG, kolejna gra (3 juz!) z HALO (czyli killer xboxowy) ktory nieporazi nas graficznie... Dodali bumpmapping, itp ale 720p i jakis nowych ficzerow w tym zwalonym silniku nie ujrzymy juz...

Ty to naprawdę masz jakieś braki ,co ty masz do tej grafiki ? założę się ze i tak nie odróżniasz 600p od 720p :)

Gry mają mieć ciekawą i wciągającą fabułę + ładną grafikę i jest juz super gierka .

 

Jak brakuję Ci tak miodnej i porażającej grafiki to zainwestuj w PCta , kup grafikę za 2k + procek za 2K i+ monitor 26" HD i będziesz miał miód na ekranie przez 6 miesiecy .

Odnośnik do komentarza
Ale Halo 3 serio nie spelnilo wymagan. Pal licho same tekstury, te nie byly zle, ale aliasing zabil wizualia. Ciekawe jak bedzie sie prezentowalo ODST, choc zadnego skoku nie uswiadczymy.

dokładnie tak jak piszesz . Ale ciągle nie pojmuję skąd zachwyt niektórych osób grafiką w ODTS ? jak tam żadnej rewelacji nie będzie jedynie kosmetyczne zmiany i tyle .

Ale widocznie to wystarczy by piać na prawo i lewo ze ODST bedzie dużo lepsze graficznie .... czas pokaże

Odnośnik do komentarza

Ladnej grafiki Halo Wars jak i 3 nie posiada. Najwyzej srednia. ODST wyglada jak Halo 3 HD a nie Halo 2,5 z X1. canuks mi chodzi oto ze kazdy ex na PS3 wyglada inaczej w porownaniu do multiplatform - prezetuja moc konsoli bo takie gry do tego mialy. Seria Halo na 360 nie robi zadnego wrazenia pod tym katem - brak AA, brak normalnego cienowania, low poly modele, srednie textury,itp http://www.sonydefenseforce.com/wp-content...2/kz2halo32.jpg - do samego gameplayu nic nie mam - gra mi sie b. podobala lecz wizualnie to porazka dla gry ktora ma najwieksza ilosc fanow, sprzedano ostatnio 10mln sztuk gier, jest ciagle w TOP3, itd - taka popularnosc powinna sklonic Bungie do wydania killera jak to robilo Epic z GOW. Nie jest to czego oczekuje od nowego Halo ale graficznie jest w dzisiejszych standardach.

Odnośnik do komentarza

Wiecie, jak do wyboru ma się stworzenie gry, która może nie będzie miała kilerskiej oprawy graficznej, ale za to gameplay wciągający na długie miesiące (2 lata?) i ciągle zdobywający nowych fanów i sprzedającą się w rekordowych nakładach, a grę wypasioną graficznie, ale za to zanudzającą powolnym i odtwórczym stylem rozgrywki, w dodatku sprzedającą się co najwyżej średnio (zgadnijcie o które gry i na jakie konsole mi chodzi) to wybór developera jest raczej oczywisty.

Ja osobiście potrafię jeszcze odpalić Halo 3 i uśmiechnąć się samemu do siebie widząc jakiś ładny "obrazek" na ekranie, ale widać gameing tak samo jak i inne dziedziny życia ulega spłyceniu. Już nie ważne są "cechy wewnętrzne", teraz liczy się tylko "powierzchowność".

Odnośnik do komentarza

Nie wierze, porownywanie grafiki Halo 3 do grafiki Killzone 2. Gry o roznych klimatach. Cos jak porownywanie grafiki w Fable 2 do GoW 2 lol. Masz w jakiejs innej grze teatr, umozliwiajacy ci odtworzyc sobie gre po meczu i nagrac klip z dowolnej pozycji po czym wyslac go do znajomych, zeby oni sobie mogli go obejrzec? Masz w jakiejs grze mozliwosc edytowania mapy w biegu? Masz w jakiejs grze mozliwosc ustawienia najoryginalniejszego zasad, zmieniajac KOMPLETNIE dany tryb ? jak dla mnie to co wymienilem > grafika w jakiejkolwiek grze... Pozatym, grafika w H3 nie jest taka zla jak mowicie, jesli gra sie tylko single player i zwraca uwage tylko na twarz marinesow nie zwracajac uwagi na szczegoly wybuchow poszczegolnych przedmiotow czy granatow, nie mowiac o szczegolach na pancerzach, to owszem, moge ta gre przyrownac do Halo 1. Jesli grafika ma byc takim wyznacznikiem bardzo dobrej gry dla kogos to znaczy, ze ta osoba nie jest prawdziwym graczem, dla ktorego liczy sie gameplay, tylko jest osoba, ktora lubi zaszpanowac przed swoimi kumplami tym, ze ma konsole/pc ktory pociagnie super mega grafike. Moja ocena Halo 3: Grafika moglaby byc lepsza lecz to, ze gram w nia nieprzerwanie od 2 lat to cos znaczy.

 

 

PS. Ten kto nie gral, zagrajcie sobie mecz na multi, zobaczymy czy bedziecie mieli czas przejmowac sie aliasingiem...

Edytowane przez Kerlo
Odnośnik do komentarza

barth - COD4 - swietnie wyglada, w dodatku 60fpsow i ludzie go kupuja, z reszta MW2 ma najwieksza ilosc preorderow ;). Ja tam nie porownalem jej, pokazlem w 1 obrazku slabe elementy, wcale do KZ2 nie chcialem porownac bo i tak on zjada Halo to jest bez watpienia. Kerlo - jesli kupuje konsole, w dodatku gra jest tylko na X360 to chce aby jakos wygladala, pokazywala co moze zaoferowac konsola, jak rowniez nie napisalem ze gra jest slaba, tylko oprawa wizuala jest taka, reszta w tym single/multi na wysokim poziomie bo obie rzeczy sa najwiekszymi zaletami, multi takie moze byc tak grafika nie jest potrzeba lecz na single to juz tak. Exy PS3 - Uncharted2, MGS4, KZ2, Motorstorm nie wyglada jak pierwsze gry na konsole. MS w tym kierunku ma wiele rozczarowan.

Ps. Kerlo - to do czego mozna porownac Halo? Fpp to i to a nie klimatami sie porownuje.

 

ps2.

# Next-gen advantage: Taking full advantage of the power of Xbox 360, Halo 3 expands on everything that has made the Halo franchise great, adding a wealth of technical and gameplay advancements.

# Evolution of design: Next-generation high-definition visuals, enhanced A.I., an advanced real-time lighting engine, and new weapons, characters, and challenges are just a few examples of Halo 3's evolution of design and technology.

 

Dobra skonczy ta walke. Ja czekam na ODST, wyglada tak jak powinna gra 2009, troche filtrow, cieniowanie, bumbamping, staly framerate.

Odnośnik do komentarza

Scorpion, ja radze w Halo 3 spojrzeć na: oświetlenie, ilość detali jak niszczy się jakiś obiekt, ogólną ilość detali, poza tym tekstury też są całkiem ok.

Fakt ja też narzekam na alliasing i ciut niską rozdzielczość - ale to jedyne minusy, nigdy nie napiszę że Halo 3 ma słabą grafikę, IMO jest tak na 8+ całkiem dobra.

 

P.S. odpowiadając jako fan serii Halo na obrazek Scorpiona zamieszam również porównanie:

http://www.riseofgames.com/index.php?optio...6210541731#head

Odnośnik do komentarza

Grafika jak na megahicior i największy ex na x360 wygląda słabo, nie ma co porównywać do R2, Bio, Coda, UT3, FC2 już nie mówiąc o K2. Wypuszczają 4h single+jeden nowy tryb multi w grafice z 2007(już niektóre gry z 2006 wyglądały lepiej) i liczą sobie za to 200zł, nie czujecie się trochę wydymani przez MS i Bunge?? Co oni robili przez te 2 lata i z tymi milionami zarobionymi na H3 <_<

Na ODST czekam, multi na split screenie uważam za lepsze od tego z CoDa i chętnie w niego pogram ale cena to duże przegięcie, powinno być 50-80zł i do ściągnięcia z Arcade.

Odnośnik do komentarza
Grafika jak na megahicior i największy ex na x360 wygląda słabo, nie ma co porównywać do R2, Bio, Coda, UT3, FC2 już nie mówiąc o K2. Wypuszczają 4h single+jeden nowy tryb multi w grafice z 2007(już niektóre gry z 2006 wyglądały lepiej) i liczą sobie za to 200zł, nie czujecie się trochę wydymani przez MS i Bunge?? Co oni robili przez te 2 lata i z tymi milionami zarobionymi na H3 <_<

Na ODST czekam, multi na split screenie uważam za lepsze od tego z CoDa i chętnie w niego pogram ale cena to duże przegięcie, powinno być 50-80zł i do ściągnięcia z Arcade.

 

ja zamowilem za 129,90 wieć gdzie tu te 200? ^_^

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...