Jump to content

Mercenaries 2: World in Flames

ash77

Recommended Posts

• Replies 28
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

• 3 weeks later...

W sumie logiczne ;) A to chociażby dlatego, że "aczik" za 50 przedmiotów zniszczonych granatem wyskoczył mi nie wiedzieć czemu po zniszczeniu budynku za pomocą altylerii, a za porwanie 10 pojazdów w momencie spuszczenia skrzynki z helikoptera na przeciwnika - dziwny jest strasznie ten stystem przyznawania GS w tej grze :D

ja dostałem acziwy za to że Sasori to dobry miś i miał z wszystkimi frakcjami friendship na maxa - płynę łódką a tu "kaczing" , wjeżdżam w jakiś dom czołgiem a tu kolejne "kaczing"

nie mówię już nic o lewitujących brwiach i zaminowanych autach - nie wiem na jakiej zasadzie ta gra przeszła QA, chyba popili ostro

nie mówię już nic o lewitujących brwiach i zaminowanych autach - nie wiem na jakiej zasadzie ta gra przeszła QA, chyba popili ostro

lol, zaminowany samochód był najlepszy :D Gra za cholerę nie chciała pozwolić Bawolastemu na zwycięstwo, notorycznie wysadzając jego auto w powietrze na 10m przed metą. Za którymś razem oddałem mu po eksplozji swoje auto i acziki mamy obaj.

Teraz mam inny kwas, zwerifikowałem 55/55 HVT, aczika brak :)

• 2 weeks later...
Na achiva, trzeba uzbierać 1 bilion dolarów, czyli 1000 milionów dolarów? Fuck, przeciesz, to jest chore, grę mam zaliczoną prawie na 100 %, a mam jakieś 200 milionów.

Edit: Ta 1000 milionów $, daruje se calaka z tej gry.

A mi zaliczylo jak mialem 150 mln baksow. Jakis cud czy co .

Brakuje mi 3 osiagniec - 20 nalotow w co-op, 200 zniszczonych obiektow jako co-op shooter no i weryfikacja ( zlapani zywcem ) HVT.

Pozdrawiam

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
abyc dostac aczivy za high value targets trzeba grac w gre 2 razy? Zlapac a potem zabic? Czy wystarczy ze wszystkich zlapie to dostanie acziva "...And Justice For All"

Jeśli ZŁAPIESZ żywych to wpadną oba. Prócz tych zaznaczonych na mapie masz też chyba 5ciu w trakcie misji fabularnych. Ich też trzeba złapać.

Najlepiej wyłączyć auto-save i w razie niepowodzenia (śmierci) load.

pomoze mi ktos z osiagnieciami do tej gry. MaCkO PL

Wysłałem ci invite'a. Kiedy masz czas? Dziś wieczorkiem?

• 1 month later...
  • 4 weeks later...
Mercenaries 2

Praktycznie wszystkie achievementy online mi brakują, nie liczę dwóch, tych najłatwiejszych (jak ktoś grał, to wie o co chodzi).

GT: Dark AlexX

GG: 8570848

Ja się piszę. Dziś?

I pytanie.

Wyszedł ten dodatek (nieskończoność wszystkiego i takie tam) i mam kilka pytań:

1. Wybiera się go osobno? Tzn. tylko online?

2. Czy dodatek ten blokuje achivy online? Np jest achiv za naloty, włączamy nieskończoność nalotów (jest taka opcja?) i nawalamy. Wpadnie achiv czy nie?

3. O jakie konkretnie naloty chodzi? Tylko airstrike'a? Chodzi o 20 różnorodnych (różnych) czy 20 odpalonych sztuk (np tego samego)?

4. Podczas gry miałem buga. Nie wpadł mi achiv za bycie na maksa pokojowo z jedną z frakcji. Naprawili to? Podobno wystarczy się dołączyć do kogoś kto aktualnie jest z nimi także pokojowo nastawiony i wpada achiv dołączającej się osobie. Prawda?

3. O jakie konkretnie naloty chodzi? Tylko airstrike'a? Chodzi o 20 różnorodnych (różnych) czy 20 odpalonych sztuk (np tego samego)?

Po prostu starczy byle gzie odpalić 20 razy ten sam air strike jak się z kimś gra i wpada.

Ja potrzebuję kogoś kto da mi postrzelać z "siedzenia w bryce" w co-opie jeśli mnie pamięć nie myli.