Jump to content

Mercenaries 2: World in Flames


ash77

Recommended Posts

 • Replies 28
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

 • 3 weeks later...

W sumie logiczne ;) A to chociażby dlatego, że "aczik" za 50 przedmiotów zniszczonych granatem wyskoczył mi nie wiedzieć czemu po zniszczeniu budynku za pomocą altylerii, a za porwanie 10 pojazdów w momencie spuszczenia skrzynki z helikoptera na przeciwnika - dziwny jest strasznie ten stystem przyznawania GS w tej grze :D

Link to comment

ja dostałem acziwy za to że Sasori to dobry miś i miał z wszystkimi frakcjami friendship na maxa - płynę łódką a tu "kaczing" , wjeżdżam w jakiś dom czołgiem a tu kolejne "kaczing"

nie mówię już nic o lewitujących brwiach i zaminowanych autach - nie wiem na jakiej zasadzie ta gra przeszła QA, chyba popili ostro

Link to comment
nie mówię już nic o lewitujących brwiach i zaminowanych autach - nie wiem na jakiej zasadzie ta gra przeszła QA, chyba popili ostro

lol, zaminowany samochód był najlepszy :D Gra za cholerę nie chciała pozwolić Bawolastemu na zwycięstwo, notorycznie wysadzając jego auto w powietrze na 10m przed metą. Za którymś razem oddałem mu po eksplozji swoje auto i acziki mamy obaj.

 

 

Teraz mam inny kwas, zwerifikowałem 55/55 HVT, aczika brak :)

Link to comment
 • 2 weeks later...
Na achiva, trzeba uzbierać 1 bilion dolarów, czyli 1000 milionów dolarów? Fuck, przeciesz, to jest chore, grę mam zaliczoną prawie na 100 %, a mam jakieś 200 milionów.

 

Edit: Ta 1000 milionów $, daruje se calaka z tej gry.

 

 

A mi zaliczylo jak mialem 150 mln baksow. Jakis cud czy co .

Brakuje mi 3 osiagniec - 20 nalotow w co-op, 200 zniszczonych obiektow jako co-op shooter no i weryfikacja ( zlapani zywcem ) HVT.

 

Pozdrawiam

 

 

Link to comment
 • 2 weeks later...
 • 4 weeks later...
abyc dostac aczivy za high value targets trzeba grac w gre 2 razy? Zlapac a potem zabic? Czy wystarczy ze wszystkich zlapie to dostanie acziva "...And Justice For All"

Jeśli ZŁAPIESZ żywych to wpadną oba. Prócz tych zaznaczonych na mapie masz też chyba 5ciu w trakcie misji fabularnych. Ich też trzeba złapać.

Najlepiej wyłączyć auto-save i w razie niepowodzenia (śmierci) load.

pomoze mi ktos z osiagnieciami do tej gry. MaCkO PL

Wysłałem ci invite'a. Kiedy masz czas? Dziś wieczorkiem?

 

Link to comment
 • 1 month later...
 • 4 weeks later...
Mercenaries 2

 

Praktycznie wszystkie achievementy online mi brakują, nie liczę dwóch, tych najłatwiejszych (jak ktoś grał, to wie o co chodzi).

 

GT: Dark AlexX

GG: 8570848

Ja się piszę. Dziś?

 

I pytanie.

 

Wyszedł ten dodatek (nieskończoność wszystkiego i takie tam) i mam kilka pytań:

 

1. Wybiera się go osobno? Tzn. tylko online?

2. Czy dodatek ten blokuje achivy online? Np jest achiv za naloty, włączamy nieskończoność nalotów (jest taka opcja?) i nawalamy. Wpadnie achiv czy nie?

3. O jakie konkretnie naloty chodzi? Tylko airstrike'a? Chodzi o 20 różnorodnych (różnych) czy 20 odpalonych sztuk (np tego samego)?

4. Podczas gry miałem buga. Nie wpadł mi achiv za bycie na maksa pokojowo z jedną z frakcji. Naprawili to? Podobno wystarczy się dołączyć do kogoś kto aktualnie jest z nimi także pokojowo nastawiony i wpada achiv dołączającej się osobie. Prawda?

Link to comment

3. O jakie konkretnie naloty chodzi? Tylko airstrike'a? Chodzi o 20 różnorodnych (różnych) czy 20 odpalonych sztuk (np tego samego)?

Po prostu starczy byle gzie odpalić 20 razy ten sam air strike jak się z kimś gra i wpada.

 

Ja potrzebuję kogoś kto da mi postrzelać z "siedzenia w bryce" w co-opie jeśli mnie pamięć nie myli.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.