Skocz do zawartości

WipEout HD


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Będziecie robić ustawkę na Bling Brigade (Finish an eight player online race with all players using ships that are displaying Campaign Skins)? Z chęcią skuszę się na brązowe trofeum za taki wyścig.

 

Potrzebuję też zrobić trofeum Double Kill (Eliminate at least two opponents in any race) Najprościej tego dokonać online. Po prostu umów się ze znajomym, albo znajomymi. Rozwal go(ich) dwa razy i trophy jest twoje.. Ktoś chętny pomóc?

 

Ukończyłem już kampanię i odblokowałem malowanie Chrome. Jeśli chodzi o trofeum Livery Liberation (Unlock every ship skin in the game) to wystarczy już tylko zdobyć dla każdej z drużyn 8000 punktów?

Odnośnik do komentarza
Będziecie robić ustawkę na Bling Brigade (Finish an eight player online race with all players using ships that are displaying Campaign Skins)? Z chęcią skuszę się na brązowe trofeum za taki wyścig.

 

Potrzebuję też zrobić trofeum Double Kill (Eliminate at least two opponents in any race) Najprościej tego dokonać online. Po prostu umów się ze znajomym, albo znajomymi. Rozwal go(ich) dwa razy i trophy jest twoje.. Ktoś chętny pomóc?

 

Ukończyłem już kampanię i odblokowałem malowanie Chrome. Jeśli chodzi o trofeum Livery Liberation (Unlock every ship skin in the game) to wystarczy już tylko zdobyć dla każdej z drużyn 8000 punktów?

Livery Liberation - tak, musisz wbić po 8k loyalty dla każdego teamu.

 

Do Bling Brigade było już kilka ustawek, więc teraz ciężko Ci będzie znaleźć kogoś...

 

Double Kill zrobisz lajtowo, po prostu zgadaj się z kimś z friend listy, kto posiada WHD :)

Odnośnik do komentarza
Będziecie robić ustawkę na Bling Brigade (Finish an eight player online race with all players using ships that are displaying Campaign Skins)? Z chęcią skuszę się na brązowe trofeum za taki wyścig.

 

Potrzebuję też zrobić trofeum Double Kill (Eliminate at least two opponents in any race) Najprościej tego dokonać online. Po prostu umów się ze znajomym, albo znajomymi. Rozwal go(ich) dwa razy i trophy jest twoje.. Ktoś chętny pomóc?

 

Ukończyłem już kampanię i odblokowałem malowanie Chrome. Jeśli chodzi o trofeum Livery Liberation (Unlock every ship skin in the game) to wystarczy już tylko zdobyć dla każdej z drużyn 8000 punktów?

 

 

 

BB juz zrobilem, ale chętnie moge pomóc. Paiętaj, ze wczesniej musisz przejsc kampanie i miec chromy (skiny statków) i każdy musi wybrac ten skin.

Double kill jets proste, ale też moge pomoc jak co. Ciężej jest z AG.

a Livery Liberation jest bardzo proste. Jak napisałes, wystarczy zdobyc po 8k punktow... najszybciej pkt wlatują w zone. Jesli nie masz jeszcze ZZ to rob 2 na raz

ja tak wlasnie robiłem ;].

 

edit: był szybszy....-_-"

Edytowane przez Devil
Odnośnik do komentarza

Mmmmm.... Arcade Perfect zrobiony, Zone też powoli do przodu. Będę siódmy, oj będę. ^^

Nie spodziewałem się że tak łatwo mi pójdą reversy, z żadnym nie męczyłem się dłużej i o dziwo zmieniłem swoje zdanie odnośnie tych tracków - nie sądziłem że Changou Projekt może mi się w jakiejkolwiek formie spodobać. A jednak. :)

Zerkałem do rankingu o którym ostatnio głośno przez parę osób i jakież było moje zdziwienie gdy zobaczyłem że jakiś koleś uczciwie pokonał na punkty naszego rodzimego cheatera. Niezły on musi być.

Odnośnik do komentarza

5 dzień stycznia roku pańskiego 2009, 21 rok kalendarza grigoriańskiego

 

<trąby i inne takie fanfary>

 

Platyna - jako siódmy na forum, pewnie siódmy w Polsce!

 

Epicki dzień, w południe 5 na egzaminie, parę minut temu 77 Zone! Coś czuje że to będzie Platynowy rok. :D:rolleyes: 8)

 

Jestem spełniony, męczyło mnie to prawie po nocach... :P

Kiedy jakiś dodatek? Chcę dodatkowe wyzwania. Dwu miesięczna przerwa zrobiła mi tak dobrze że teraz aż czuje niedosyt Wipeout'a, biorąc pod uwagę że kiedy wtedy kończyłem grać byłem bardzo sfrustrowany poziomem trudności. :D

 

<dziękuje za uwagę i oklaski>

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dałem łatwe w ankiecie, pierwsza opcja to żart troszkę ;p łatwe nie bardzo łatwe!....

 

Anyway trofea są łatwe imo, jedyne co jest trudne to wymasterowanie gry, a jak jest się masterem to trofea wpadają szybko :) Nawet po długiej przerwie byłbym w stanie nabić 90% trofeów bez problemu ... xD

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...