Skocz do zawartości

WipEout HD


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie Zone jest dużo bardziej frustrujący od Zico, a co za tym trudniejszy. Jeden głupi błąd i musisz powtarzać niecałe 10 minut(obecnie mój rekord to 59) :angry: Po skończeniu kampanii na poziomie Elite przysiadłem od razu do Arcade'a i pierwsze spostrzeżenie to łatwiejszy poziom trudności. Jak z ostanim eventem kampani sie troche męczyłem(wyścigi), tak podstawowe trasy w arcade przeszedłem od szczała. Z odwróconymi już gorzej bo się trza na nowo przyzwyczajać, ale kiedyś pewnie wpadnie 8)

Odnośnik do komentarza

Wlasnie wpadlo trophy Arcade Perfect 8) jeszcze tylko ZZ do ktorego nie mam cierpliwosci i ustawka. Zrobie dzisiaj rozeznanie komu dziala multi i ustalimy jakis termin.

Pisze z konsoli.

 

EDIT:

Dzięki za wczorajszą gre, niby pięć osób ale BB wpadło. Trzeba to powtórzyć bo grało się świetnie 8) myslałem że będe odstawał od was, ale było bardzo dobrze hehe. Jeszcze raz wielkie dzieki.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

I tak niemozliwe stalo sie mozlwe. ZZ peklo i zatrzymalo sie dokladnie na 75, tym samym ta trudna platyna zostala zaliczona. Z tego miejsca chce podziekowac wszystkim zainteresowanym za wsparcie i zapowiadam ze bede probowal pobic ten wynik bo od teraz zone wydaje sie latwe 8) LOL.

Pisze z PS3.

Odnośnik do komentarza

"Difficult takes a day, impossible takes a week."

 

Właśnie przed chwilą zaliczyłem ZZ:) na Subsonic miałem cztery perfect laps z rzędu, a na Mach 1 dwa z rzędu:) tylko, że jak doleciałem do 75 Z, od razu się rozbiłem:))) W sumie najgorsze w tym trofeum jest to ślimaczenie się przez 50 zon, zabawa zaczyna się później.

 

Chciałem podziękować pewnemu "Cyborgowi", który najechał mi na ambicję i podsyłał mi swoje osiągnięcia w ZZ, tym samym dopingując mnie do przełamania bariery ludzkich możliwości;)

 

ZICO!!! U R NEXT!!! ;)

Odnośnik do komentarza
"Difficult takes a day, impossible takes a week."

 

Właśnie przed chwilą zaliczyłem ZZ:) na Subsonic miałem cztery perfect laps z rzędu, a na Mach 1 dwa z rzędu:) tylko, że jak doleciałem do 75 Z, od razu się rozbiłem:))) W sumie najgorsze w tym trofeum jest to ślimaczenie się przez 50 zon, zabawa zaczyna się później.

 

Chciałem podziękować pewnemu "Cyborgowi", który najechał mi na ambicję i podsyłał mi swoje osiągnięcia w ZZ, tym samym dopingując mnie do przełamania bariery ludzkich możliwości;)

 

ZICO!!! U R NEXT!!! ;)

 

Wymiatacie Panowie, ja stoję jeszcze na brązach a świadomość poziomu niektórych pucharków mnie paraliżuje... :(

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Niepotrzebnie;) Moim zdaniem najtrudniejszym trofeum póki co było zrobienie Elite na złoto. Arcade Perfect jest łatwiejsze. Przy ZZ potrzeba wytrwałości i skupienia. Z początku prędkość na dalszych zonach wydaje się nie do ogarnięcia, ale wystarczy odrobina treningu i da się zrobić;) Mi zajęło kilka wieczorów, a do super wymiataczy nie należę. Co do Zico jeszcze nie mam zdania, po ok 200 okrążeniach mam czas, o ile dobrze pamiętam, 31.39. Zobaczymy jak pójdzie dalej;)

Odnośnik do komentarza
"Difficult takes a day, impossible takes a week."

 

Właśnie przed chwilą zaliczyłem ZZ:) na Subsonic miałem cztery perfect laps z rzędu, a na Mach 1 dwa z rzędu:) tylko, że jak doleciałem do 75 Z, od razu się rozbiłem:))) W sumie najgorsze w tym trofeum jest to ślimaczenie się przez 50 zon, zabawa zaczyna się później.

 

Chciałem podziękować pewnemu "Cyborgowi", który najechał mi na ambicję i podsyłał mi swoje osiągnięcia w ZZ, tym samym dopingując mnie do przełamania bariery ludzkich możliwości;)

 

ZICO!!! U R NEXT!!! ;)

Zaprawde powiadam, że ten ''Cyborg'' będzie Ci dalej właził na ambicje i Beat Zico też wpadnie po pewnym czasie.

 

Niepotrzebnie;) Moim zdaniem najtrudniejszym trofeum póki co było zrobienie Elite na złoto. Arcade Perfect jest łatwiejsze. Przy ZZ potrzeba wytrwałości i skupienia. Z początku prędkość na dalszych zonach wydaje się nie do ogarnięcia, ale wystarczy odrobina treningu i da się zrobić;) Mi zajęło kilka wieczorów, a do super wymiataczy nie należę. Co do Zico jeszcze nie mam zdania, po ok 200 okrążeniach mam czas, o ile dobrze pamiętam, 31.39. Zobaczymy jak pójdzie dalej;)

Mam nadzieje że tekst o 6 okrążeniach był w miare motywujący:).

Odnośnik do komentarza

"Difficult takes a day, impossible takes a week."

 

Ekhm, jakby to powiedzieć/napisać........

30.68!!!

W końcu... a raz miałem 30.83.....

 

Moja recepta:

4 BR, 14 dopałek i perfrct lap.

 

Teraz tak na chłodno, Zico nie jest aż taki trudny. Mi zabrał ok 300-350 okrążeń. Wkurza to, że przy jakimś niepowodzeniu, należy dokończyć nieudane okrążenie, a następnie przelecieć kolejne, aby mieć dopałkę na koniec okrążenia. No i najwięcej problemu sprawił mi BR przy wlatywaniu na mostek, co tylko wydłużyło tą drogę przez mękę;)

 

Do wszystkich: To da się zrobić!

 

Do "Cyborga": "kiedyś";) Dzięki za wsparcie;)

 

 

Odnośnik do komentarza
"Difficult takes a day, impossible takes a week."

 

Ekhm, jakby to powiedzieć/napisać........

30.68!!!

W końcu... a raz miałem 30.83.....

 

Moja recepta:

4 BR, 14 dopałek i perfrct lap.

 

Teraz tak na chłodno, Zico nie jest aż taki trudny. Mi zabrał ok 300-350 okrążeń. Wkurza to, że przy jakimś niepowodzeniu, należy dokończyć nieudane okrążenie, a następnie przelecieć kolejne, aby mieć dopałkę na koniec okrążenia. No i najwięcej problemu sprawił mi BR przy wlatywaniu na mostek, co tylko wydłużyło tą drogę przez mękę;)

 

Do wszystkich: To da się zrobić!

 

Do "Cyborga": "kiedyś";) Dzięki za wsparcie;)

Hehe spoko, ale musze Cie zmartwic. Nie trzeba przelatywac nowego kolka, aby miec turbo, wystarczy wcisnac SELECT i mamy boosta w dowolnym momencie okrazenia. Myslalem ze wiesz :)

Odnośnik do komentarza
Został się jeszcze pucharek za ZZ, ale to już raczej nie na moje nerwy i możliwości. Chociaż kto wie.

Ja tez tak myslalem, ale od czego sa znajomi. Po kilkunastu probach moje rekordy wynosily ok Zone 65. Kumpel poradzil (hi Jastrzab) aby zmnieszyc czulosc hamulcow. Ustawilem na 30% i wpadlo za 3 razem. Najgorsze jest slimaczenie do 50.

EDIT:

Pisze z PS3

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Jak Wy zrobiliście to trofeum za Beat zico. Mi ciągle brakuje sekundy i tej cholernej BR na tym moście nie mogę zrobić. Naoglądałem się filmów na ten temat i nie wychodzi mi to za nic :( Nerwicy można dostać.

Na ZZ mój rekord to 73 i na tym się zatrzymało.

Małpią zręczność chyba trzeba mieć aby te trofea zdobyć ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...