Skocz do zawartości

WipEout HD


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

polmetek ap juz za mna ;) wczoraj gralem godzine w chenghou project i nie udalo mi sie zdobyc pierwszego miejsca. mialem 3 razy z rzedu drugie. dzisiaj rano pierwsza gra i od razu pierwsze miejsce. potem w sebenco climb. w pewnym wyscigu, od trzeciego kolka przejalem prowadzenie i prowadzilem do konca, ale na ostatnim zakrecie gosc sie zmaterializowal kolo mnie i wygral. ale w ciagu pol godziny wpadlo. potem byla metropia, po kilku probach, w koncowce wyscigu bylem pierwszy i mialem autopilota, ale... gosc ktory byl za mna zaczal mnie wyprzedzac gdy ja jeszcze mialem go wlaczonego. byl to ostatni zakret. autopilot sie wylaczyl, tuz przed meta jakos goscia pociagnalem z ss i... wygralem o jedna setna xD ale czas mialem slaby daleki od mojego rekordu (pewnie tez slabego ;)). ubermall bez przeszkod, moa therma wpadla za pierwszym razem, anulpha pass po kilku probach, a na vinecie k bylo podobnie jak na sebenco climb- prowadzilem od 3 kolka (byl to moj pierwszy wyscig tam) i na ostatniej prostej wpadlem na bombe postawiona kolko wczesniej przez jakiegos ai. gosc mnie wyprzedzil i bylem drugi. pare prob pozniej znowu prowadzilem od 3 kolka (jakies mam szczescie do tego trzeciego) i mimo iz dostalem dwa quake`i juz nie dalem sie wyprzedzic. uwinalem sie w 3 godziny ze wszystkimi forwardami, wiec jestem zadowolony. teraz reversy. i rzeczywiscie ai jest tam slabsze, ale automatycznie ja tez jestem, bo nie umiem jechac dobrze ta trasa. wydaje mi sie ze dlatego julita twierdzila ze ai jest takie samo, bo i my jestesmy slabsi na praktycznie nowych trasach.

Edytowane przez kaczor_kg_PL
Odnośnik do komentarza

Transcendence ! ! ! :P

Nareszcie zdobyłem upragnioną platynę, która była moim celem od momentu zakupu tej wspaniałej gry w momencie jej premiery. Wszystkie trofea oprócz pakietu Arcade Perfcet, Zone Zeus i Beat Zico zrobiłem w roku 2008. Z uwagi na wiele premier odstawiłem WipeOuta HD na jakiś czas po woli tracąc zapał do gry. W nowym roku postanowiłem, że zdobędę tą platynę choćby nie wiem co, ale nie przeszedłem od słów do czynów zaledwie grając 30-50 minut co kilka dni w Zone, ale zebrałem się i przycisnąłem porządnie zdobywając 8 stycznia 2009 roku Zone Zeus. Potem nie grałem aż 6 miesięcy, aż do niedawna gdzie czytając wiele kontrowersyjnych postów o reversach, Beat Zico itd postanowiłem że zdobędę Aracade Perfect i Beat Zico ! ! ! Dość nieśmiało podchodziłem do BZ, ale w końcu po 29 okrążeniach udało mi się przejechać trasę tak jak sobie tego życzyłem i jest zdobyłem ! To była dla mnie straszna radość i pchnęła mnie do dokończenia AP, które uwaga...zacząłem w listopadzie 2008(12 zaliczonych tras, 8 forward i 2 reversy)i po zaledwie kilku próbach wygrałem na dwóch trasach po czym poszedłem spać. Następnego dnia czyli dzisiaj zabrałem się za dokończenie tego co zacząłem i dokładnie 30 minut temu zakończyłem AP wygrywając na Sebenco Climb reverse będąc na 1 miejscu przez 2 ostatnie okrążenia ! Pomimo wielu niepowodzeń nie poddawałem się i nie pisałem żalów na forum tylko wykorzystywałem ten czas na kolejne próby i udało się. Udowodniłem sobie, że jak chcę to potrafię i teraz czuję naprawdę mimo, że miałem kilka calaków w trudnych grach, to czułem niedosyt, że w tej grze takowego nie posiadam i JEEEST : D.

 

Jestem autentycznie szczęśliwy i życzę innym determinacji !!!

 

Beat Zico czas: 30.80 : P

Zone Zeus 75 zone, nawet foty sobie nie strzeliłem wtedy tylko piz. w ścianę xD

 

Teraz to ja mogę sobie dla własnego funu poprawiać rezultaty ^^

Edytowane przez Wolak10
Odnośnik do komentarza

Hehe ja miałem podobnie, gra chyba wyszła jakoś w październiku, a platynę nabiłem dopiero w grudniu bo po ZZ i jak robiło mi się niedobrze od macha dałem sobie spokój na jakiś czas ^^ ale w końcu wymęczyłem ZZ, pamiętam że wtedy z 10 razy pod rząd rozwalałem się na zone 74....gdyby nie te kolory to bym lepsze wyniki w zone miał, bo do macha potrafiłem z tarczą 80-100 dojechać, ale dupa blada, od 62 to co działo się na ekranie dawało w kość moim oczom i niestety w zone nie mogę grać; nie wiem jak teraz czy może zmienili troszkę te kolory? nie sprawdzałem.

 

Anyway gratulacje platyny ^^ jak dla mnie wielka szkoda, że dodatek nie trzymał poziomu. Osobiście przestałem masterować ostatnie trofeum, bo zostało mi tylko za kampanię...ale problem w tym, że całą resztę zrobiłem w kilka godzin i nie chce mi się tylko jeździć aż do ostatniego eventu :/ może w weekend dobije i będzie znowu 100% :)

 

Gratuluje jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza

wolak cieniasie ! xD gratulowalem Ci juz na priv wiec tutaj jedynie moge Cie zbluzgac, zeby nie spamowac XD. Nie rozumiem po prostu jednego- jak mogles stracic zapal do tej gry? :P ja mam pierwsze trophy chyba z 15 czerwca, ale poczulem ze giera mnie tak wciagnie, ze postanowilem ze dokoncze inne gierki i dopiero sie za nia wezme. takze nastepne trophy mam z lipca hehe. i od wtedy gram na ile starczy mi czasu ( w miedzyczasie peknal tez killone, tak w przerwie dla odmiany), ale jeszcze zaden element rozgrywki mi nie zdolal zbrzydnac. btw jaki jest rekord czasowy w zdbyciu platyny za pierwszym podejsciem? pierwszy ja chyba figlarz zdobyl no nie? ja wczoraj nic nie gralem bo brat przyjechal z morza i jak zobaczyl mk 2 arcade, przez caly dzien nie mialem dostepu do konsoki ;) ale skubany, ja dochodze do szostej postaci a on shao kahna zjechal. dobra wolak, przelamalem sie- gratuluje ;)

Edytowane przez kaczor_kg_PL
Odnośnik do komentarza

Mały wyskok podczas pobijania rekordu w zone (bez powodzenia). Niestety za późno zrobione i statek zdążył troche opaść :)

wohd20090804192412.jpg

 

EDIT:

Ehh stalo sie to, czego sie obawialem. Rekord zostal pobity (o 10k pkt.), ale na mniejszej ilosci zone (79). No nic trza probowac dalej.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

No i AP wpadło. Trochę czasu minęło zanim je zrobiłem, ale też nie mogłem poświęcić na to tyle dni ile chciałem (praca, rodzina i inne takie dziadostwa ;)). Ogółem rzecz biorąc nie było tak ciężko, ale więcej mi zajęły reversy niż forwardy. Najwięcej kółek na oko zajęła mi metropia, mimo iż była jedną z końcowych tras, bo spodziewałem się że będzie łatwiejsza. Trofea w WHD, były ciężkie, ale nie tak strasznie hardcorowe jak myślałem. Tak jak pisałem w temacie WHD Online- po Mortalu żadne trofea pod względem skilla mnie już nie zaskakują, chociaż zobaczymy jak to będzie z SF 4. Został mi jeszcze dodatek ale mam całkiem sporo gierek do przejścia więc nim zajmę się potem. Z tym że, ja już się tutaj wymądrzam że wcale nie było tak ciężko- a jeszcze nie mam platyny! Zostało mi bling brigade! zobaczymy jak z tym sobie poradzę :P. Wielkie dzięki wszystkim za wsparcie, rady i pomoc. Cieszę się, że niedługo będę mógł dołączyć do ekskluzywnego klubu platynowców w WHD, na starych warunkach- bez żadnych oszustw i ułatwień. Pozdro! ;)

Odnośnik do komentarza

Chodzi o nową Piranię, można nią zrobić Zico, jest szybsza, więc jest łatwiej. Ludzie w owczym pędzie rzucili się na to trophy zapominając o co w nim chodziło. W sumie mi to zwisa jak ktoś zaliczył Zico, bardziej ciekawi mnie czy jest jakaś satysfakcja z pójścia na łatwiznę.

 

No i jeszcze glitch w Zone. To takie oszustwo. Link.

Odnośnik do komentarza

Wcale nie jest szybsza, prędkość jest taka sama. Ma tylko lepsze przyśpieszenie na starcie i lepiej skręca więc mniej czasu zabiera pokonywanie zakrętów. Pirahna i Icaras mają te samą prędkość 100

 

Ja teraz zrobiłam sobie platynę i wcale nie uważam to za oszustwo ani żeby moja była mniej warta bo ktoś zrobił przed wydaniem Fury.

Odnośnik do komentarza

ale w podanym przez triboy17 linku nie ma opisu tego glitcha z Zone, poza kilkoma osobami nikt nie wie jak to zrobic (co sie moze ostatnio zmienia vide ranking).

edit

no dobra, troche poszukalem i rzeczywiscie: glitch jak szlag, naprawiony wraz z latka 2.00 ale rankingi nadal sa zwalone.

Edytowane przez Jaszczur
Odnośnik do komentarza

Jaszczur, tu masz mały wycinek z tego linku:

 

At Anulpha Pass on Zone Mode, the world record is 1057 zones. 2nd place is about 900 less than that. It is accompanied by the lack of speed pads as well, but is backed up by a very large score...

 

Jeżeli grałeś w WHD to rozumiesz dlaczego 1057 zona jest abstrakcją;) A jak się robi tego glitcha to sam nie wiem, nie interesuje mnie to;)

 

Julito, prawdę mówiąc nie wiem jakie dokładnie statsy ma Pirania, ale przyrównywanie jej do Icarasa jest bezcelowe. Icarasem nie zrobisz Zico;)

 

I jeszcze jedno, żeby była jasność, za oszustwo uważam użycie glitcha, a użycie nowej Piranii to pójście na łatwiznę.

Odnośnik do komentarza

Wiedziałem że Wipeout to będzie prawdziwe wyzwanie, ale szczerze mówiąc to nawet nie wiedziałem o czym mówię :D Ta gra to prawdziwy hardcore, wreszcie jakiś zabójczy tytuł :) Dopiero zaczynam swoją zabawę z ps3 i trofeami ale czuje że wipeout zapewni mi ją na dłuższy czas, zdobywanie trofeów w żadnej grze nie daje takiej satysfakcji jak w W:HD. No może przesadzam , ale gra jest naprawdę super.

Zrobiłem już co nie co trofeów, tylko czytając poprzednie posty od razu widzę że największym problemem będzie Zico i Zone 75. Jak narazie 52% Trophy :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...