Skocz do zawartości

WipEout HD


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

OK w zasadzie wszyscy mi potwierdzili, zamienilem miejscami tylko Godzille z wujkiem bo ten pierwszy dzis nie moze. A wiec:

 

1. daras_

2. mattaman_PL

3. GrzesPL

4. triboy

5. sakulukk

6. MMaros

7. wujek1984

8. hajabusaPL

 

Bede hostowal na public, takze prosze zeby nikt nie zawalil i wszedl do gry :). Licze na same polskie flagi :). No i nie zapomnijcie wziac silver skina :).

Mam nadzieje na dobra zabawe. Potem proponuje poscigac sie dluzej a kto pokona triboya temu stawiam browara :potter: .

Oraz ja bede troche napierdalal z rakiet bo nie mam jeszcze AG Assasyn :teehee:

Jeszcze jedno- jesli ktos chcialby dolaczyc (bo np. nie ma jeszcze tego trophy) to wchodzic smialo i czekac az ew. ktos wyjdzie bo moj host bedzie tam jakis czas widnial.

 

Do zobaczenia na torze dzis 22:30! :thumbsup:

 

EDIT:

 

Wygralem z triboyem w pierwszym wyscigu na chenghou project. Stawiam sobie sam browara :dance:

Puchar wpadl po drugim wyscigu. W pierwszym wszedl sjakis Artur i pewnie nie wzial tego skina.

Dzieki za pomoc.

YO!

Edytowane przez daras
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

oja(pipi)e... 3 trofea mi zostaly do palatyny, a moj skill po.. polrocznej przerwie jest na poziomie zero.

nie umiem latac juz ;< na pocieszenie zrobie sobie trofeum za splitscreena, a kampania na elite i arcade perfect sobie poczekaja jeszcze...

 

i tu jest problem, bo przyrzekłem sobie, ze platyna w WHD [imo, jedyny zestaw trofeow warty tego odznaczenia] to bedzie moja pierwsza platyna na ps3... jeszcze trzymam sie planu xD

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Ja to samo, bo wiem ile problemow jest z ustawkami :teehee:

Jeszcze jest Ag Assassin ale to mozna z kumplem w private w godzinke machnac.

 

Prosze panstwa po pol roku grania wpadla mi dzis po pobiciu Zico czasem 30.73 (tylko 3 BR) PLATYNKA :). Poprostu jest nie do opisania ile hektolitrow satysfakcji daje ta gra. Szkoda, ze tak pozno sie za nia wzialem bo mialbym wene do dyskusji tutaj z Wami.

Najbardziej podobal mi sie tryb Zone, przy ktorym dosyc szybko zrobilem wszystkie trofea. Natomiast jak dla mnie najtrudniejszy byl phantom elite na Chenghou Project w kampanii bo bylem przymuszony do uzywania broni (a ja jednak preferuje bez; tak zrobilem arcade perfect) i oczywiscie Zico przy ktorym przelecialem gdzies z 500 kolek.

Teraz dobije do 100% we Fury, ktore to juz bedzie spacerkiem.

Wipeout HD stawiam na polce obok FFVII i Tekkena 3 jako gre wszech czasow oraz obok Uncharted 2 jako najlepsza na PS3.

 

PS. Thx to Sulo & Bling Brigade za pomoc :thumbsup:

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza

No chodziło mi o to że zrobiłem 21 zonów w zone na trasie Syncopia bez otarcia i nie mam (zrobiłem to specjalnie szybko żeby sprawdzić, czy mi się trofea w Wipeoud nie zawiesiły:).

A jeśli chodzi o campaign to mam 87/87 złotych na elite w HD i nie mam trofeum, głównie dlatego olałem tą grę jakiś czas temu. Wiem, że to brzmi śmiesznie, ale ja nie mam 15 lat nie robię z was idiotów.

Teraz gram sobie w Fury i pomyślałem, że ktoś mógł mieć podobny problem, bo zauważyłem że po zainstalowaniu Fury w starym HD doszły misje w campaign i myślałem, że je też trzeba zrobić na trofeum.

 

Może ja czegoś nie kumam, ale co ja mogę więcej zrobić niż wszystko na złoto na elite?

Edytowane przez mashter
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Przed chwilą usunąłem grę z dysku, ściągnąłem jeszcze raz i jak tylko uruchomiłem grę, to trofeum za campaign na elite wpadło :)

Machnąłem też dziś złoto za 75 zone, w sumie to według mnie prostsze niż kampania na elite.

 

Próbuję zrobić właśnie Beat Zico i ja nie wiem jak to możliwe. Zrobiłem ponad 20 okrążeń i nie potrafię zejść poniżej 31 sekund, wszystko w okolicach 31.5 (rekord 31.43) a latam perfekcyjnie, wszystkie speed pady zaliczam zero otarć itd.

Czy są w tej grze jakieś tricki na lepsze pokonywanie zakrętów lub dodawanie prędkości? Może jest coś o czym ja nie wiem?

Edytowane przez mashter
Odnośnik do komentarza

Widocznie nie latasz perfekcyjnie ;) Mój rekord do 29.07 piranią HD. I powiem tak: Beat Zico może się wydawać trudne tylko dla początkujących graczy, jeśli już nabierze się skilla to wystarczy 5-10 okrążen, serio. Co do trików, korzystaj z SS (side shift), zrób 4/5 beczek i powinno wpaść bez problemu. Ciekawostka: da się zrobić Zico bez beczek :lol: dokonał tego nasz rodak, phaeton_pl :good:

Edytowane przez triboy17@o2.pl
Odnośnik do komentarza

Triboy Ty jestes kozak to sie nie odzywaj :P

 

Ja to zrobilem z 3 BR. Uzyj tak z 3 razy side shiftu, statek zachowuje sie w zakrecie szybciej niz jakbys normalnie wszedl. Na pewno ss przed mostkiem na dwa speed pady. Nie wiem czy umiesz robic BR przed mostkiem, ale ja probowalem i tak mi wychodzilo na 10 prob moze jedna :). Wiec jest to bardzo trudne, ale nie musisz tego robic, zeby pobic czas. Wystarcza 3 BR- dwie na poczatku po zakrecie w lewo kiedy wybijasz sie z hopki uzywajac turbo i jedna po zeskoku z mostku na speed pady. Zakladam sie, ze spokojnie sobie z tym poradzisz jesli nie odpuscisz.

 

Ja potraktowalem ta gre jak sport, trenujac z bananem na ryju :D

Odnośnik do komentarza

O ciul tu jakieś beczki trzeba robić :D:D:D

 

Dobra, sorry za zawracanie dupy.

 

EDIT

 

zobaczyłem zico tutorial na YT.

 

 

EDIT 2

 

A co daje zmniejszenie czułości przyspieszenia, bo mam na 60%?

 

EDIT 3

 

Ma ktoś wszystkie złota na elite w Fury?

 

Ad1

Zico to kawał drania

 

Ad2

więcej % = mniej siły aby lecieć na pełnej (pipi)e chyba :unsure:

 

Ad3

Nikt :yes:

Odnośnik do komentarza

Ad2

więcej % = mniej siły aby lecieć na pełnej (pipi)e chyba :unsure:

Na odwrot wlasnie :) Przy 10% nie trzeba wciskac na maksa gazu. To nie samochodowka, gdzie trzeba kontrolowac przyspieszenie.

 

Ad 3

Tylko w Zone, Zone Battle i czsowkach.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Zabawne jest to, że ja bez żadnej beczki zrobiłem 31.43 a z 3 beczkami nie zszedłem poniżej 31 :D

 

A co do beczki przy zeskoku na mostek, to wychodzi mi to dokładnie 1 na 10, ale to głównie z tego powodu, że ja w ogóle nie rozumiem o co w tych beczkach chodzi.

Prędzej zrobię beczkę kapusty niż perfekcyjny przejazd z beczką przy wskoczeniu na mostek :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...