Skocz do zawartości

WipEout HD


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Zico zrobiłem jakoś w połowie kampanii, wystarczy przysiąść i wyćwiczyć te 4 beczki.

 

Nie musza byc 4 ;)

 

Mashter- a uzywasz SS? To naprawde pomaga na zakretach.

 

Tak używam.

Właśnie zrobiłem 30.99 hahahahaa, chciałem chociaż zejść poniżej 31, to ku#^*() zszedłem :D

I nie uwierzysz jak ja muszę latać jak upośledzony, bo zrobiłem beczkę na mostek i dalej nie pobiłem tego.

Żal mi siebie.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem o co chodzi w trofeum double kill.

Grałem online, wygrałem Eliminatora, zrobiłem 7 killsów.

Później grałem znowu eliminatora, zrobiłem 6 killsów.

Pomyślałem, że nie można tego zrobić online więc włączyłem Racebox, Single race, ustawiłem novice i rozwaliłem dwa statki.

Trofeum brak.

To trzeba dwóch rozwalić za jednym razem? W sensie wziąć dwóm statkom większość energii i później jednym strzałem zabić obydwóch?

Odnośnik do komentarza

Nie no ja zaraz zwariuje, poważnie...

 

30.86

 

no to jeszcze czekam na 30.85, bo za 30.84 wpada trofeum? (czy trzeba zrobić minimum 30.83?)

 

A skąd ten pomysł?

 

Beat Zico - Equal or beat the lap time of 30.82 seconds on Anulpha Pass (Forward), Speed Lap, Venom using the Piranha

Pierwszy post są wypisane trofea :) Musisz mieć równy lub lepszy czas niż 30.82

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

No wszyscy to robią raczej pod ustawkę :] Zbieraj graczy - jak coś to pomogę.

 

No bez ustawki, to nie wiem jaką trzeba mieć pałe żeby to zrobić...

 

Ja się dostosuję, kiedy masz czas Old kyo? I gdzie ja mam zbierać tych graczy? Tutaj na forum, czy na jakimś worldwide?

Edytowane przez mashter
Odnośnik do komentarza

EDIT 3

 

Ma ktoś wszystkie złota na elite w Fury?

Nikt :yes:

 

e no, ja mam :<

Nie widać żebyś miał za to trophy, czyli nie zrobiłeś :P

 

No to chyba coś źle mi pokazuje w trofeach, bo mam wszystkie z HD i Fury, a kampanie fury na pewno mam całą na złoto (elite) zaliczone. (poza tym, co tam jest takiego trudnego, według mnie łatwiejsza niż w hd)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...