Skocz do zawartości

WipEout HD


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

coś nam nie idzie to ustalanie terminu więc może tu by coś ustalić? :P

orzel napisał mi że machela nie ma od dłuższego czasu, nie wiem może ktoś ma z nim jakiś kontakt?

albo zrobić bez niego i jak się pojawi to można zrobić jeszcze raz (ja na bank mogę pomóc)

 

co do terminu to może jutro o 18.00? im szybciej tym lepiej

Edytowane przez Czimeq
Odnośnik do komentarza

mam pytanie - czy cala gre i trofiki mozna wbijac przy wlaczonym pilot assist? gdzies dzis czytalem, ze asysty nalezy uzywac tylko do nauki, z czego wniosek ze pozniej juz nie mozna na nim latac, prawda to?

 

ostatnio mam masochistyczne zapedy i chec na jednego z trofeowych killerow, ale scigalki nigdy nie byly moja domena i sie zastanawiam czy kuc wipeouta, ktorego mam, czy zainwestowac w ninja gaiden sigma 2 i tam doladowac swoje ego gracza ;)

Odnośnik do komentarza

hmmm... lapie... o taki argument mi chodzilo, dziekuje :)

 

polecasz od razu go wylaczyc czy pouczyc sie latac z nim a potem go wylaczyc? polatalem chwile z asysta, w miare zlapalem sterowanie i nauczylem sie trzymac toru, ale jak wylaczylem pomoc to mialem jazde od bandy do bandy...

 

aha - rozumiem, ze barel to forma dopalki, skoro zrobienie zico wymaga uzycie go min 3-4 razy... ale poki co nie idzie mi wybitnie... kiedy najlepiej bic przyciski? przed hopką, na jej szczycie, czy po "wyjsciu z progu"? ;)

Odnośnik do komentarza

Pozwolę się włączyć do dyskusji ;)

 

Asystę wyłącz od razu, tak jak napisał G. Na początku może być trudno, ale na dłuższą metę jest to raczej niezbędne. Beczkę odpalasz po tym jak oderwiesz się od ziemi. Chwilę polatasz i wyczujesz moment. A co do Zico, to taka mała ciekawostka: da się zrobić tego trofika bez beczek.

Odnośnik do komentarza

kurde... caly czas nie jestem przekonany... nigdy nie mialem tyle zapalu, zeby masterowac jakakolwiek scigalke, ale pokusa tak hardcorowej platyny jest bardzo silna... no i nie wiem co moja przyszla zona powie na to mieso lecace w strone telewizora przy szescsetnym powtorzniu tego samego etapu (juz ostatnio przezywala jak bluzgalem na nfs:hp) ;)

 

no i zakladam, ze zrobienie tego zajmie mi podobny czas, jak zrobienie platyny w demons souls, czyli okolo 100h. i tu wlasnie problem - nie wiem czy dam rade do scigalki na tyle sie przywiazac...

 

wiem wiem, majacze... wybaczcie ;)

Odnośnik do komentarza

wyłączenia pilota wymagają najgorsze trofki w tej grze: zone zeus, airbraker (w tych dwóch nawet nie ma możliwości włączenia pilota) i beat zico, w kampanii na elicie w ostatnim świecie też ciężko wygrać mając włączonego pilota.

reszta jest banalna i wpadnie "sama" podczas grania (oprócz bling brigade i trofek z dodatku fury (te z dodatku nie są wymagane do platyny))

edit - no dobra, i jeszcze paru trofek, które trzeba wiedzieć jak zrobić/trochę posiedzieć, ale nie są tak trudne jak te 4 "główne" :P.

Edytowane przez Czimeq
Odnośnik do komentarza

zapominacie kozaki, ze jak sie wraca z wyprawy na mount everest to tez sie mowi: eee... myslalem, ze bedzie trudniej... ;)

 

pogralem dzis troche, na poczatku byl progres, a potem juz dramat... wyniki nie poprawialy sie o sekunde nawet... poziom skilled przy trzecim gridzie juz mnie przerastal.

 

kojarzycie jakies poradniki mowiace ktory statek lepiej pasuje do danmej trasy czy trybu?

w ogole to nie ogarniam statystyk statkow... pokazuje czasem, ze stateczek szybszy jeden od drugiego (zapelnienie szarego paska), a tymczasem na torze okazuje sie cos zupelnie innego :/

Odnośnik do komentarza

ja przelazłem najpierw całą kampanię na novice, wszystko na złoto i potem od razu za elite się wziąłem (skilled olałem).

 

co do statków to sam musisz wybrać którym Tobie najwygodniej grać ;p

każdy statek ma 4 statsy: prędkość maksymalna (speed), przyspieszenie do pr. max (thrust), sterowanie (handling) i obrona (shield).

tu masz wszystkie statsy itp:

http://www.gamefaqs....t-hd/faqs/57441

każdy gra tym statkiem którym mu wygodnie (ja np zaczynałem feisarem, a i tak potem całą grę grałem icarasem (+ piranha do zico)), ciężko tak naprawdę znaleźć najlepszy (uniwersalny) dla każdego ;)

 

co do statystyk to wiadomo: na prostych najlepiej jak największy speed, na zakrętach handling a po zakrętach thrust, a shield jak najwyższy do wyścigów. nie wiem czy inni używali różnych statków do różnych typów wyścigów, ja generalnie nauczyłem się jednym i nim grałem ;]

Edytowane przez Czimeq
Odnośnik do komentarza

Dla mnie kampania na ellite też na początku była nie możliwa do przejścia,ale nie bój nic wszystko kwestia wytrenowania.Najcięższe do zdobycia będzie ellite na złoto.Resztę ogarniesz bez problemu.Jak już będziesz potrafił jezdzic to zdobycie zeusa to czysta przyjemnośc. :nyam1: .Przy okazji mogę się zgodzic z Kalinho że z perspektywy czasu najbardziej w(pipi)iającym trofikiem jest BB!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...