Skocz do zawartości

WipEout HD


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy bylo, ale mam bardzo prosty sposob na Lapped Out. A wiec. Wlaczamy RaceBox, wybieramy

RACE TYPE: SPEED LAP

SPEED CLASS: PHANTOM

TRACK: ANULPHA PASS

i jaki kolwiek pojazd. Dodatkowo wlaczamy PILOT ASSIST. Wlaczamy wyscig i robimy cos takiego ;)

10112008107ef5.th.jpg

 

W ten sposob pojazd sam bedzie robil okrazenia. Jedno okrazenie srednio zajmuje 30s czyli 99 okrazen pokona w ok. 50 minut. Dodatkowo dostaniemy ok 3000 loyalty co jest niezlym wynikiem. Pozdro :)

Odnośnik do komentarza

Zico w 100 lapow o_O. Ja to mam juz ich z 200 a nadal musze zejsc o 0,8 sekundy. Moim najwiekszym problemem sa BR. Macie jakis fajny sposób na ich robienie? Może uzywacie strzałek a nie gałki? I jeszcze takie pytanie 6 cell , SOL2 . Brakuje mi 5 sekund do złota. A nie mam pomysłu jak jechac lepiej. Jest tam jakiś skrót albo bardzo ważny zakręt w który źle wchodze?. Może ktos nakrecil filmik jak sie powinno przejzezdząć ta trase. SOL2 juz wielokrotnie sie przewijał w kampani i wszedzie zdobywam złoto a tutaj poprsotu nie moge:(

Odnośnik do komentarza

1. Dopalacz przed metą

2. wchodzisz w zakręt i 3 speed pady bez uzycia Air Brake'a, tylko Side Shifta

3. Pierwszy BR zaraz na wybiciu z dopalacza, używasz gałek. W momencie wybicia lekko dajesz w prawo, pozniej lewo i prawo...robi BR bez problemu, konczysz w prawo, bo musisz trafić w środek wzniesienia następnego.

4. BR na wzniesieniu, robisz tak, żeby wylądować w środek speed pada

5. Zaraz za padem, Side Shift i jesteś ustawiony równo na kolejny pad

6. Zaraz jak jesteś na padzie, SS w prawo

7. W momencie mijania bandy przy zakręcie, SS w lewo i dzięki temu dostajesz 2x speed pad

8. SS w lewo, żeby bardzo blisko bandy być

9. Prosto na wzniesienie.

10. Jak jesteś leet to BR przed wskokiem na most

11. Za czwartym speed padem, SS w lewo, BR i lądujesz na speed padzie.

12. Gratuluję pobicia Zico!

 

xD

Odnośnik do komentarza
Ludzie no, nie bądźcie śmieszni, kolesie robiąc 2 BR pobijali ten czas. Najwięcej czasu łatwo stracić na pierwszym zakręcie, założę się że większość z Was nie umie przejechać go bez użycia hamulca - pewnie dlatego że się nie da. Zamiast hamulca trzeba użyć tam dwóch SS. Najszybciej jest jak traficie pierwszą strzałkę, SS, wewnętrzna strzałka i SS równocześnie z trafieniem trzeciej. Później, jeśli jedziecie na dwa rolle, te trzy speed pady pod kątem przejeżdża się też robiąc SS a nie skręcając. I dalej, dalej, przed strzałkami "^" zakręt ścina się też SS i koniecznie trzeba trafić dwie.

Jeśli komuś SSy słabo wychodzą na triggerze to sugeruje przestawić w opcjach na LiR1.

Wygrzebalem to...da sie przestawic SSy na L1 i R1? bo jakos nie wiem jak...

Odnośnik do komentarza

Nie da się, co najwyżej możesz spróbować skręcanie ustawić na L1 R1, i wtedy tylko L1 R1 L1 = BR ....ale czy można tak dunno :)

 

Wczoraj nabiłem 16 czas na świecie na vineta k 111oneon111one xD 6 event, chyba 1 albo 2 dostępny pod event xD nie pamietam, który to dokładnie, ale jest to 4 okrążeniowa czasówka.....

Odnośnik do komentarza

Został mi już tylko ostatni event do elite campaign legend, więc może wyrobię się do czwartku ;p więc tak wstępnie, jest ktoś jeszcze zainteresowany sesyjką dla trophy z chrome skin na weekend ;p?

 

Jeśli nie dam rady na elite, to bym zaliczył co się da na novice dla skina, żeby na weekend się wyrobić ~_~ xD

Odnośnik do komentarza
Został mi już tylko ostatni event do elite campaign legend, więc może wyrobię się do czwartku ;p więc tak wstępnie, jest ktoś jeszcze zainteresowany sesyjką dla trophy z chrome skin na weekend ;p?

 

Jeśli nie dam rady na elite, to bym zaliczył co się da na novice dla skina, żeby na weekend się wyrobić ~_~ xD

Ja jestem zainteresowany

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...