Skocz do zawartości

WipEout HD


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...

Hejka, odkurzylem temat o trofeach z Wipeout'a (od razu se pochwale, ze zdobylem przed chwila zloto za kampanie elite :teehee: ) bo mam pytanie do trofeum "Arcade Perfect". Otoz trzeba wygrac kazdy wyscig w Racebox na Phantom na Elite na wszystkich 16 trasach w grze. Tyle, ze gdy wlaczam Racebox mam 12 tras a gdzie sie podzialy te pozostale 4 madafaka? Oraz czy mozna wylaczyc bron i wtedy trofeum tez wpadnie? (bo chyba latwiej co?)

Odnośnik do komentarza

Trophy za Arcade Perfect dotyczy tras z podstawki, bez FURY. Jest 8 tras, na każdej trzeba wygrać dwa razy (na normalnej i odwróconej). Można grać bez broni. Jak sobie wejdziesz w statystyki, to na którejś zakładce będzie zaznaczone na których trasach już wygrałeś.

Dodam że jak zrobiłeś Elite na złoto to z AP też sobie poradzsz.

Odnośnik do komentarza

Trophy za Arcade Perfect dotyczy tras z podstawki, bez FURY. Jest 8 tras, na każdej trzeba wygrać dwa razy (na normalnej i odwróconej). Można grać bez broni. Jak sobie wejdziesz w statystyki, to na którejś zakładce będzie zaznaczone na których trasach już wygrałeś.

Dodam że jak zrobiłeś Elite na złoto to z AP też sobie poradzsz.

 

Ok dzieki wielkie. Chce jeszcze zrobic ustawke pod Bling Brigade. Ekipa mistrzow blagam o pomoc! Wpisujcie sie na liste, termin ustalimy jak bedzie te 8 osob. (PS. ktory to skin musi kazdy z uczestnikow wybrac?)

 

1. daras_

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Odnośnik do komentarza

Najprościej to będzie chyba podczas eventu zrobić. A skórka potrzebna do tego trophy to Chrome, dostępna po przejściu kampanii.

 

W tamtym temacie napisali, zeby ustawiac sie gdzie indziej wiec pisze tutaj. Zreszta wszyscy musza przeciez wziac ten sam skin. Mi zalezy tylko na tym trophy, niestety nie mam czasu na ten event. Wpiszesz sie Square czy Ci sie nie chce :) Przeciez to tylko 5 min ustalimy jakas wygodna godzinke w ktorys dzien wieczorem. PLIS :)

Odnośnik do komentarza

W tamtym temacie napisali, zeby ustawiac sie gdzie indziej wiec pisze tutaj. Zreszta wszyscy musza przeciez wziac ten sam skin. Mi zalezy tylko na tym trophy, niestety nie mam czasu na ten event. Wpiszesz sie Square czy Ci sie nie chce :) Przeciez to tylko 5 min ustalimy jakas wygodna godzinke w ktorys dzien wieczorem. PLIS :)

Chodzilo mi o to ze podczas trwania eventu piszesz 'Chrome skin' i gotowe :P Daj znac kiedy to pomoge.

Odnośnik do komentarza

1. daras_

2. mattaman_PL

3. GrzesPL ;)

4. triboy

5. sakulukk

6. MMaros

7.

8.

 

środa / czwartek 22.30 mi pasuje.

 

1. daras_

2. mattaman_PL

3. GrzesPL ;)

4. triboy

5. sakulukk

6. MMaros

7. Godzilla87PL

8. hajabusaPL

 

UWAGA jest 8 chetnych. Czy dzis 22:30 zaraz po evencie DACIE RADE? Ja bede i zahostuje moze sie uda.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...