Skocz do zawartości

Dead Space


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne pytanie z serii "czy"...

 

Przechodzę grę tylko przy użyciu Plasma Cutter'a, by zdobyć trofeum "One Gun". Za zdobyte kredyty upgrade'uje sobie bronie. Mam pytanko, czy jak już zupgrade'uję jakąś broń to czy mogę ja sprzedać, czy trofeum "Maxed Out" zostanie mi zaliczone?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

osobiście najwięcej trudności, jak dotąd, mam z trofeum "Don't get cocky, kid" czyli utrzymanie poziomu tarczy na 50%-tej w 4 lev,

robię to na normalu i troszkę już nerwy puszczają a zawziąłem się na calaka, może receptą jest zdobycie tego trofka na najłatwiejszym poziomie?

ktoś wie jaka jest różnica między normal a easy przy tym trof.?

Odnośnik do komentarza
osobiście najwięcej trudności, jak dotąd, mam z trofeum "Don't get cocky, kid" czyli utrzymanie poziomu tarczy na 50%-tej w 4 lev,

robię to na normalu i troszkę już nerwy puszczają a zawziąłem się na calaka, może receptą jest zdobycie tego trofka na najłatwiejszym poziomie?

ktoś wie jaka jest różnica między normal a easy przy tym trof.?

Nie ma żadnej między normalem a najtrudniejszym - ja wycisnałem na najtrudniejszym około 75% a na normalu coś około 50% właśnie :P.

Rada? Strzelaj TYLKO Z JEDNEGO DZIAŁKA i jak tylko da się to rób chociaż sekundową przerwę, usiądź blisko TV (jeśli masz LCD ofkoz) i rozjaśnij go trochę tak abyś z daleka widział meteoryty (widać delikatny zarys zanim się jeszcze na dobre pojawią). Kieruj prócz tego swoją uwagę i ogień na te większe.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Witam. Jestem w trakcie przechodzenia gry na najwyższym poziomie trudności bo jeszcze tylko to zadanie mi zostało żeby zdobyć platyne. Niestety jak dla mnie jest za trudno więc znalazłem kilka kodów na jednorazowe zwiększenie gotówki. W związku z tym mam pytanie czy jak wpisze ten kod to może on spowodować że po przejściu gry nie dostane platyny? Wiem że cheat który odnawia staze nie ma na to wpływu. Pozdro.

Odnośnik do komentarza

No panowie...grać z kodami...tfu...cóż to za satysfakcja z grania z cheatami...

Ja przeszedłem na Impossible na najtrudniejszym poziomie bez żadnego kodu i tylko używając Plasma Cuttera i Pulse Rifle, więc jest to możliwe...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

ech dzis pewnie czwarty komplet retail wpadnie. Ale drazni mnie to... najpierw skonczylem gre na X0 w pazdzierniku, teraz sie wzialem za wersje ps3. Po pierwsze gra wyglada gorzej na PS3... szkoda. Po drugie na wszystkie mozliwe sposoby chcialem ominac przechodzenia gry 3 krotnie. Udalo sie polowicznie... easy w calosci, i potem easy do 8 levelu. Teraz musze tylko skonczyc na impossible (jestem na koncu 9 levelu) i 100% i zegnam sie z gra. Gra jest swietna na jeden dwa razy... ale potem juz nuda...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Poprosze o jakąś pomoc z trofeum z asteroidami (by mieć stan statku powyżej 50%). Dla mnie to zadanie wydaje się niemożliwe, męczę się z tym już długi czas. Mój rekord to tekstu "Jeszcze minuta..." przy 65%...

 

Normalnie, jak zaczynam to momentami lecą na mnie od razu jakieś 3 wielkie asteroidy itd. Gram na poziomie łatwym, a czasem mam wrażenie, jakby gra mi serwowała poziom trudny.

 

Próbowałem rozjaśnić obraz,ale nie dość, że nie dało to pozytywnych efektów,to wyniki miałem gorsze,a oczy mnie rozbolały.

 

Jak macie jakieś rady to prosiłbym o nie ;) W zamian mogę pomóc w innych trofeach (do platyny brakuje mi tego tutaj opisanego, przejścia gry z piłą plazmową co teraz robie, odrzucenie kamienia do Lewiatana i przejścia gry na najtrudniejszym poziomie).

Odnośnik do komentarza
Poprosze o jakąś pomoc z trofeum z asteroidami (by mieć stan statku powyżej 50%). Dla mnie to zadanie wydaje się niemożliwe, męczę się z tym już długi czas. Mój rekord to tekstu "Jeszcze minuta..." przy 65%...

 

Normalnie, jak zaczynam to momentami lecą na mnie od razu jakieś 3 wielkie asteroidy itd. Gram na poziomie łatwym, a czasem mam wrażenie, jakby gra mi serwowała poziom trudny.

 

Próbowałem rozjaśnić obraz,ale nie dość, że nie dało to pozytywnych efektów,to wyniki miałem gorsze,a oczy mnie rozbolały.

 

Jak macie jakieś rady to prosiłbym o nie ;) W zamian mogę pomóc w innych trofeach (do platyny brakuje mi tego tutaj opisanego, przejścia gry z piłą plazmową co teraz robie, odrzucenie kamienia do Lewiatana i przejścia gry na najtrudniejszym poziomie).

Innych rad nie ma ponad te aby walić z jednego działka, robić przerwy jak tylko się da i koncentrować się na tych najbliżej środka i największych.

Skoro mi i paru innym osobom zaliczyło bez problemu to i Tobie powinno ;)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...