Skocz do zawartości

Dead Space


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Aaa. Czyli mogę przy okazji zrobić sobie trofeum na zabicie 30 przeciwników w walce wręcz? A staze i rzucanie przedmiotami w przeciwników też mogę używać?

 

Tak i tak.

 

E: Możesz też wszystkie inne trofea porobić - nie mają na to wpływu. Możesz też kupić inną broń - ważne tylko abyś jej ani razu nie użył.

 

A jeśli przez przypadek użyłem innej broni ale potem i tak zginąłem i cofnąłem się do checkpointu i potem nie użyłem już innej broni, to mi zaliczy??

 

I co do pucharka gdzie trzeba ulepszyć wszystkie bronie i sprzęt: to mogę zrobić tak że sprzedaje ulepszone na max'a bronie czy muszę je trzymać w sejfie??

Odnośnik do komentarza

Z tym pierwszym to nie wiem ale może nie zaliczyć - trofeum ma taki a nie inny opis :]

 

Musisz mieć ulepszone wszystkie bronie - czyli nie możesz ich sprzedawać - nie ma drogi na skróty. Małym hintem może być to że jeśli masz przy sobie jakąś broń to znajdujesz do niej trochę więcej i częściej ammo (nie pamiętam ale chyba najdroższą amunicja jest do Contact Beam).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Aaa. Czyli mogę przy okazji zrobić sobie trofeum na zabicie 30 przeciwników w walce wręcz? A staze i rzucanie przedmiotami w przeciwników też mogę używać?

 

Tak i tak.

 

E: Możesz też wszystkie inne trofea porobić - nie mają na to wpływu. Możesz też kupić inną broń - ważne tylko abyś jej ani razu nie użył.

 

A jeśli przez przypadek użyłem innej broni ale potem i tak zginąłem i cofnąłem się do checkpointu i potem nie użyłem już innej broni, to mi zaliczy??

 

I co do pucharka gdzie trzeba ulepszyć wszystkie bronie i sprzęt: to mogę zrobić tak że sprzedaje ulepszone na max'a bronie czy muszę je trzymać w sejfie??

Nie zaliczy, o ile doszedłeś do kolejnego punktu, lub nagrałeś stan gry.

Przy tym drugim, jest tak, jak wspomniał Old Kyo. Grę i tak musisz przynajmniej dwukrotnie przejść by mieć platynę (a najpewniej trzy razy). Wiec spokojnie kupisz i ulepszysz wymagane przedmioty.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pamiętaj, że do znalezionych dzienników wliczają się również rozmowy które się włączają. To raz a dwa kompletnie nie trzeba się przykładać do ich znalezienia niby jest ich 150 (dużo) a wszystkie znajduje się bez problemu bez żadnego poradnika. Poza tym zawsze można sprawdzić ile masz zebranych w danym rozdziale.

Odnośnik do komentarza

Coś musi w tym być. Również nie korzystałem z żadnego opisu i wpadło, bodaj za pierwszym podejściem. Być może jest, jak w przypadku GoW. A, jeśli nie, to korytarzy znowu nie ma aż tak dużo, a i tak szwendasz się niemal po wszystkich. Ciężko opuścić te dzienniki. Co do węzłów, jak najbardziej z nich korzystaj (szczególnie na wyższych poziomach trudności).

Odnośnik do komentarza

Coś musi w tym być. Również nie korzystałem z żadnego opisu i wpadło, bodaj za pierwszym podejściem. Być może jest, jak w przypadku GoW. A, jeśli nie, to korytarzy znowu nie ma aż tak dużo, a i tak szwendasz się niemal po wszystkich. Ciężko opuścić te dzienniki. Co do węzłów, jak najbardziej z nich korzystaj (szczególnie na wyższych poziomach trudności).

jestem gdzieś pod koniec 7 lvlu i w sumie nie jest tak ciężko, jak sie spodziewałem.

może to przez uprzednie ukończenie na Hardzie, tak wpłynęło na moja świetną obronę :)

jak najbardziej zmierzam ku... P l a t y n k i .

p.s

używam tylko 3 broni - reszta jest zbędna [pila plazmowa, pistolet liniowy, strzelba energetyczna].

dobrej zabawy..

Odnośnik do komentarza

Coś musi w tym być. Również nie korzystałem z żadnego opisu i wpadło, bodaj za pierwszym podejściem. Być może jest, jak w przypadku GoW. A, jeśli nie, to korytarzy znowu nie ma aż tak dużo, a i tak szwendasz się niemal po wszystkich. Ciężko opuścić te dzienniki. Co do węzłów, jak najbardziej z nich korzystaj (szczególnie na wyższych poziomach trudności).

jestem gdzieś pod koniec 7 lvlu i w sumie nie jest tak ciężko, jak sie spodziewałem.

może to przez uprzednie ukończenie na Hardzie, tak wpłynęło na moja świetną obronę :)

jak najbardziej zmierzam ku... P l a t y n k i .

p.s

używam tylko 3 broni - reszta jest zbędna [pila plazmowa, pistolet liniowy, strzelba energetyczna].

dobrej zabawy..

Podstawowa, jest wystarczająca. Raz musisz nią grę zaliczyć. Zapewniam, nie będziesz się nudził. Przy kolejnym podejściu, polecam używanie każdej. Są znakomite.

Należy pamiętać, iż właściwie to nie bronie tylko narzędzia górnicze - nie licząc karabinu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przy kolejnym podejściu, polecam używanie każdej. Są znakomite.

szkoda, ze dopiero teraz to do mnie dotarło, kiedy gre mam juz prawie zaliczona, a jak sie okazuje największa przyjemność dostarcza mi Piła :/

O tak te trophy potrafi wkurzyć (delikatnie mówiąc), nie zazdroszczę ;p.

troszkę sie obawiam, ponieważ chciałbym zaliczyć gre na 100% jeszcze przed premiera Undead Nitmare wallbash.gif

 

 

własnie wpadłogood2.gif

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

przeczytaj temat; ja przeczytałem, bo jestem w trakcie (7 rozdział) i warto było;

odpowiadając na pytanie (choć już po pierwszym ng powinieneś mieć taką wiedzę) warto otwierać drzwi węzłami;

 

przy okazji - dziwił mnie krzyk o trofeum z zestrzeliwaniem asteroid; pół godziny i po krzyku; pierwszy lvl super mario był trudniejszy ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Czy jeżeli będę zabijał stwory danym typem broni, ginął i zaczynał od ostatnich drzwi, to te zabicia z przed zgonu będą się liczyły do 30 kills ?

Mógłby mi by ktoś czytelnie naświetlić, co mam robić, żeby dostać 5level RIG na starcie Impossible (bug) ???

odp.1 - nawet, gdy zaczniesz 'new game' to i tak nic to nie zmieni(twoje osiagniecia sie zapisuja, co ulatwia wbijanie trofeow).

odp.2 - nic, musisz zaczac kompletnie od poczatku ten poziom trudnosci.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

w grze jest jakiś bug? przeszedłem grę 2,5x i nie odblokował mi się poziom trud. niemożliwy/nie wiem jak/gdzie go włączyć (po wejściu w nową grę mam tylko 3 domyslne - łatwy, średni i trudny).

 

edit

uff już odblokowałem - pewnie zniknęło mi bo pousuwałem stare save'y, na szczęście zrobiłem kopię na pena jednego save'a i po wczytaniu już jest niemożliwy :P

 

przy okazji - nowe kombinezony dają coś oprócz większej ilości miejsca? zmniejszają obrażenia czy coś? czy lepiej inwestować w węzły? przy przechodzeniu na normalu jakoś nie odczułem żeby te kombinezony coś dawały więcej, ale na very hard może jednak się przydają :P

Edytowane przez Czimeq
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

pany, jak to jest z tym drugim przejsciem? poziom imposible to sie robi na zasadach NG+, czy jest to normalne przejscie od podstaw? sprzeczne infrmacje mam... nie wiem czy na wyzszym poziomie trudnosci upgraduje sie to, czego nie zupgradowalo w pierwszym przejsciu, czy robi sie sie go normalnie, a potem dopakowuje itemy wezlami w ng+ po imposible?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...