Skocz do zawartości

Dead Space


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze jedno... trofik za zupgradowanie wszystkich broni wpadnie jak bede mial je wszystkie w magazynie, czy moge zupgradowac i sprzedac, a po zupgradowaniu ostniej wymaganej trofka wejdzie?

 

zastanawiam sie wlasnie, czy chce mi sie robic te gre na najwyzszym poziomie ;) jak sie zachce, to moze jeszcze przysiade na chwile i zrobie te upgrady, bo tylko tego bedzie brakowac do platyny ;)

Odnośnik do komentarza

nie chodzi o to, czy podolam, bo podolam. ta gra po prostu nie kreci mnie az tak bardzo. smierdzi resident evilem: powolna i slamazarna. zaczalem rok temu, odlozylem po 6ciu rozdzialach na rzecz NGS2, teraz wrocilem i w dwa dni przeskoczylem... moze codziennie bede robil po rozdziale to nie usne ;)

teraz chyba o DS2 trzeba pomyslec, ale kilka innych growych wydatkow mam w glowie, wiec to pewnie odejdzie na dalszy plan.

musze poszukac kolegow z ps3 zeby bylo sie z kim za gry wymieniac ;)

 

nie chodzi o to, czy podolam, bo podolam. ta gra po prostu nie kreci mnie az tak bardzo. smierdzi resident evilem: powolna i slamazarna. zaczalem rok temu, odlozylem po 6ciu rozdzialach na rzecz NGS2, teraz wrocilem i w dwa dni przeskoczylem... moze codziennie bede robil po rozdziale to nie usne ;)

teraz chyba o DS2 trzeba pomyslec, ale kilka innych growych wydatkow mam w glowie, wiec to pewnie odejdzie na dalszy plan.

musze poszukac kolegow z ps3 zeby bylo sie z kim za gry wymieniac ;)

Odnośnik do komentarza

No impossible zaczynasz na pewno od zera, ale jest sposób na zachowanie najlepszej zbroi. Co prawda nie pamiętam dokładnie jak to się robi, ale na pewno znajdziesz w jakimś poradniku trofeów. Chyba musisz mieć save z wcześniejszego przejścia z ostatniego rozdziału, zaraz przed finałem, później jak gra zapyta czy zrobić ostatni save po finale to wybrać "nie" i zacząć grę od razu na impossible z menu.

Odnośnik do komentarza

zaczalem od zera. zero kasy, wezlow, bron nieulepszona, zbroja tez, jest tylko jedno ale - roznica zbroi jest w tym, ze od razu mam maksymalny udzwig, wiec nie musze chyba kupowac kolejnych poziomow (wyglad tez piatolevelowej zbroi). nic nie robilem zeby dostac taki dobrobyt ;) ale trochem wsciekly, ze to nie na zasadach ng+.

Odnośnik do komentarza

taki glitch jest fajny, jeśli ktos tego użyje tylko po to, zeby np na końcu nie grindować do zakupu potrzebnych upgradów... przejdź grę, zdobądź trofki za trudność, kille itd, a potem jak Ci brakuje "ochnastu" węzłów, to robisz glitch i unikasz robienia jeszcze jednego przejścia (a w zasadzie podobno wystarcza pół) na dopakowanie postaci na full; w takim cheatowaniu nie widzę nic złego; gorzej, jak ktoś grę zaczyna i od razu dopakowuje postać wszystkim co ma (no wiadomo, tutaj trzeba najpierw zebrać wszystkie schematy) - wtedy gra nie ma sensu i zaspokaja tylko chorą potrzebę nabicia trofea :/

smutne...

Odnośnik do komentarza

to wlasnie mialem na mysli :) dlatego jak widzisz pewne platynki, to wiesz, ze gosc jest kozak, a inne, nawet jak trudne, to moga byc bagatelizowane, bo wiesz ze mozna je latwo "kupic"... w ten sposob uczciwy moze nie dostac naleznego mu szacunu i generalnie nie czuje sie doceniony w swojej wsi...

 

gruby temat ;)

 

dead space uwazam za latwa platyne, wiec i tak hype'u w tym tamcie nie bede kontynuowal - niech sobie leszcze grinduja hanny, disney'e i wezma do tego Isaaca... DS2 oddzieli ich od mężczyzn (no ale w tym temacie wciaz jestem chlopcem ;))

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

do trofea maxed up muszę wykupić najwyższy poziom kombinezonu, czy wystarczy jak go ulepszę tylko tymi węzłami mocy?

 

musisz wymasterowac każdą z broni, staze i życie, czyli parę ładnych przejść gry, w zależności, jak dokładnie ich szukałeś.

mi osobiście wpadło w 3 przejściu gry. pamiętaj by nie sprzedawać broni, bo każda ci będzie potrzebna, bez wyjątków.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

cześć, mam do was pytanko, a raczej do tych którzy mają platynę w dead space.

 

rozpocząłem ostatnio grę na normalu, uzywam wszystkich broni bo zapomniałem o trophy One Gun :( ale co tam, pierwsze przejście to delektowanie się grą i zbieranie kredytów i węzłów, po prostu chomikowanie. drugie przejście zrobię też normal+, czy dam radę wymaksować wszystkie bronie na drugim przejściu? jakieś rady? i czy da się zrobić za jednym przejściem One Gun i wymaksowanie wszystkiego? Czyli biegam z piłą plazmową, a inne bronie tylko maksuję w warsztatach?

 

czy niemożliwy poziom trudny jest?

 

plan wygląda tak:

 

1. przejście na normalu, zwykłe

2. przejście na new game + na normalu, maksowanie + One Gun

3. przejście na niemożliwym

4. dobijanie trofek któe nie wpadły wcześniej

 

da radę?

Odnośnik do komentarza

oj dawno, bardzo dawno grałem i wydaje mi sie, ze raczej trzeba pokonać gre z 2,5 raza na NG+, jak nie pełne 3.

nie chce wprowadzać Cie w blad, ale w takiej rozpisce będziesz szedl  gre nawet 4 razy. gra nie jest trudna, ale na niemożliwym będzie brakować ammo :)

trzeba grac z glowa. ot co ja zapamiętałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...