Skocz do zawartości

wielad

Kurtki na zime

Rekomendowane odpowiedzi

pokzcie jakies fajne kurtki na zime bo musze cos kupic, po pierwsze musi byc ciepla dopiero potem moze ladnie wygladac :) czekam na ciekawe propozycje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ostatnio zacząłem nosić czarny windstopper Quenchua, w którym normalnie jeżdze na desce. Za(pipi)iście to wygodne i użyteczne jak znajdę gdzieś zdjęcia to pokaże albo sam zrobie .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja sie nisze z zamiarem kupna plaszczu raczej. Kolega podlinkowal na innym forumie:

2nbx0lg.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

na ciepły płaszcz zimowy to to nie wygląda. bardziej przeciwdeszczowo jak już.

i w ogóle się świeci jak szeleszczące dresy, nie włożyłbym tego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

koniecznie z futerkiem z mysich ci'pek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

znowu kontrowersyjne futerka się pojawiają. od kurtek z nimi bardziej beznadziejne jest chodzenie w ciuchach narciarskich/snowboardowych. to już wyższa szkoła żenady. to tak jakby na codzień chodzić w strojach kierowców formuły jeden. ale co kto woli.

ja mam kurtke z futerkiem, taką: toanh4_1.jpg

futerko jest na szczeście odpinane, jednak jak jest naprawdę zimno to je montuję, lepiej kaptur wtedy twarz osłania i nie wieje tak po szyi. w dodatku jest niesamowicie ciepła, gdyby była trochę wyższa pod szyją to możnaby zimą chodzić w samym tiszercie.

jesli mimo to dla kogoś ta kurtka jest nie dość ciepła to można zawsze zainwestować w north face himalayan suit:

9958-large_2592L.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
znowu kontrowersyjne futerka się pojawiają. od kurtek z nimi bardziej beznadziejne jest chodzenie w ciuchach narciarskich/snowboardowych. to już wyższa szkoła żenady. to tak jakby na codzień chodzić w strojach kierowców formuły jeden. ale co kto woli.

ja mam kurtke z futerkiem, taką: toanh4_1.jpg

futerko jest na szczeście odpinane, jednak jak jest naprawdę zimno to je montuję, lepiej kaptur wtedy twarz osłania i nie wieje tak po szyi. w dodatku jest niesamowicie ciepła, gdyby była trochę wyższa pod szyją to możnaby zimą chodzić w samym tiszercie.

Potwierdzam. Ta kurtka jest cholernie ciepła i na dodatek waży tyle ile mały niedźwiedź. Ale to uczucie kiedy stoisz na przystanku, wokół zmarznięci ludzie, a ty masz ciepło jak w domu przy kominku jest piękne. Bardzo dobra inwestycja, choć nietania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

pTBL-5183706dt.jpg

Bardzo ciepła, wygodna i moim zdaniem ładna :).

Edytowane przez ragus

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Ofeck

Ten north face himalayan suit to chyba z South Parka zywcem wyjeli, a tak na marginesie to sprawilem sobie ostatnio swietna kurtalke skorzana, co prawda nie zimowa ale calkiem ciepla (kasa na psp poszla sie (pipi)ac).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

pisze od razu co to za firmy, a nie ;]

Reiko - ostatnio bylem w Diversie i nie dosc ze drogie te kurtki, to niezbyt ładne.

jeśli chodzi o płaszcze, to jeden w RESERVED jest dobry, taki prosty, ciepły i elegancki, cena - 339 pln

oraz póki co, mój faworyt Plaszcz z Top Secret

cholernie ciepłe, bo z grubego materiału, co na plus.

jak ktoś chce można jeszcze w housie obczaic , tez maja fajny, caly czarny z pagonami (na szczescie bez pasa [sic])

269 zł chyba

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Kumpel miał kiedyś oczo(pipi)ną kurtkę. One mają jeden plus. Gdziekolwiek byś się nie udał, widać Cię z odległości kilku kilosów XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Słoik
pTBL-5183706dt.jpg

Bardzo ciepła, wygodna i moim zdaniem ładna :).

Co to, skad to?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

timberland, widać znaczek. pewnie milion złotych kosztuje w polsce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
dresiarskie...

i to bardzo

potwierdzam, mój kumpel dresiarz ma taką i sobie ją chwali :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kurtka jak dla opiekuna na koloniach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Lonsdale i dresiarskie? Weźcie się w czoło puknijcie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

najbardziej dresiarska kurtka imo to te w bialo szaro czarne moro z diversa, w łodzi polwa dresow w tym chodzi. do tego czapeczka nike/reebok i dresik z sciagaczami na dole. porazka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta