Skocz do zawartości

Kurtki na zime


wielad

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe w których. To są ciuchy jesienne. Sam się tak naciąłem rok temu kupując niby zimowy płaszcz w pazdzierniku. Na jesień był okej, ale jak przyszła zima musiałem wrocić do starej kurty z puchem. Teraz już taki głupi nie bede i zakupy zimowe zrobię w grudniu, jak juz w sklepach będą ciuchy na zimę.

 

 

A burton to inna troche sprawa. W niektorych sklepach mogą być zimowe rzeczy, nawet przez cały rok. Przecież w wakacje tez można wybrać się na narty za granicę i zimowa kurta na sklepowym wieszaku w lipcu jak znalazł.

Odnośnik do komentarza

mam do sprzedania kurtke zimowa QUIKSILVER'a- brat kupil i mowi ze jest w niej zimno- no shit sherlock, skoro ubiera ja na krotki rekawek... kurtka byla droga w pizdu i chetnie bym odzyskal za niego pieniazki- powiedzmy 60-70 % ceny rynkowej. nosil ja pewnie ze 20 razy nie wiecej, wiec nie ma mowy o zuzyciu.

 

jutro cykne fotke/podam model. jacys chetni?

 

aha, z tego co pamietam to jest cala czarna i ma opcjonalne futerko do kaptura

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

niemalże identyczny jest w h&m za 290zeta i jak go mierzylem to wydawal sie gruby i cieply, tylko był nieco krótszy. Czekam do wyplaty i kupie najpewniej, ale sie jeszcze zastanawiam, bo zauwazylem ze masa ludzi biega w takich plaszczykach/kurtkach po mieście co staje sie wku.rwiające i z drugiej strony 290 zeta to nie malo przeca..

jak dojdize do daj znac co i jak, moze tez bym zamowil :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

3 może być, reszta przeciętna = normalna (?)

 

Z tym, że to co podałeś na zywo na pewno nie wyglada tak jak na zdjeciu. To tak jakbyś miał zamiar kupować te płaszcze za 99 zł z allegro

Odnośnik do komentarza

A co myślicie o tej?

 

 

 

http://www.sklep.bigstar.pl/store/men/item/131395/1313959970602#

 

W sumie nie w moim stylu, ale podoba mi się nawet. No i nie bede marł zimą;]

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...