Skocz do zawartości

Burnout Paradise


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

"* Score a Boost Chain of x2 - Awarded for achieving your first Boost Chain of x2"

 

Jak mam dostać te trofeum?

Odpalam stund ran (jak dobrze pamiętam to chyba tak się to nazywa),wskakuje na wyskocznie gdzie potem dostaje mnożnik x 2 ale za nic nie chce mi te trofeum wpaść. Nawet jak odpale gierke na nowym koncie to nic nie pomaga

 

Bo to nie o to chodzi. Musisz po prostu ( najlepiej na prostej drodze ) używać nieprzerwanie boosta ( wyświetli Ci się info kiedy zrobisz chaina ).

Odnośnik do komentarza
"* Score a Boost Chain of x2 - Awarded for achieving your first Boost Chain of x2"

 

Jak mam dostać te trofeum?

Odpalam stund ran (jak dobrze pamiętam to chyba tak się to nazywa),wskakuje na wyskocznie gdzie potem dostaje mnożnik x 2 ale za nic nie chce mi te trofeum wpaść. Nawet jak odpale gierke na nowym koncie to nic nie pomaga

 

Bo to nie o to chodzi. Musisz po prostu ( najlepiej na prostej drodze ) używać nieprzerwanie boosta ( wyświetli Ci się info kiedy zrobisz chaina ).

Od siebie dodam, że samochód musi być klasy Speed.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

"* Score a Boost Chain of x2 - Awarded for achieving your first Boost Chain of x2

 

Musisz odpalić tryb Stunt a następnie udanie skoczyć ze skoczni, podbije to twój mnożnik na x2

 

 

* Score a Boost Chain of x4 - Awarded for achieving your first Boost Chain of x4"

 

To teraz może to mieć sens:D wszystko przes ps3 trophies "http://ps3trophies.er.pl/", tam właśnie taka notka jest.

 

 

I jeszcze jedno, co to Timed Challenges??

Bo mam sporo trofeów związanych z tym, ale za nic nie wiem jak to ugryźć.

Odnośnik do komentarza
no dobra ale jak zostać hostem bo normalnie mogę utworzyć tylko wyścig i jeszcze jedno gdy dołączam do gry jakiegoś gracza wykonuję wyzwanie czasowe a pucharu nie otrzymuję o co więc chodzi ?

Kilka osób miało już ten problem, że pucharek nie wskakiwał. Zagraj na nowym sejwie (wczesniej kopiując stary), a powinno wpaść.

Co do tworzenia gry to przy Join Game powinno być Create Game.

Odnośnik do komentarza
Gość RejdenForce

Witam.

Mam pytania: 1.Czy w podstawowej wersji Burnout Paradise jest możliwe zdobycie platynowego trofeum?

2.Dodatek z motorami ściaga sie wraz z updatem?

3.Czy aby zdobyć platyne w BP ultimate box trzeba zaliczyć wszystkie pozostałe trofea?

Proszę o odpowiedz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Witam.

Mam pytania: 1.Czy w podstawowej wersji Burnout Paradise jest możliwe zdobycie platynowego trofeum?

2.Dodatek z motorami ściaga sie wraz z updatem?

3.Czy aby zdobyć platyne w BP ultimate box trzeba zaliczyć wszystkie pozostałe trofea?

Proszę o odpowiedz.

Ad.1 Jak najbardziej

Ad.2 Nawiązując do pytania 3, jeśli masz BP the Ultimate Box to motory masz na płycie

Ad.3 Nie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...