Skocz do zawartości

Burnout Paradise


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Jakim cudem ci offline wpadło...przecież musisz mieć 7 osób i musi to być challenge online lol...więc jakim cudem?

Tak jak napisałem wpadło. Zupełnie nie miałem zamiaru tego robić, bo nawet o tym nie wiedziałem. Widocznie jest taka możliwość skoro mi zaliczyło, więc daruj sobie gimnazjalne lole i inne takie jak nie masz pojęcia o czym mówisz.

Odnośnik do komentarza

8 Players meet in the Wildcats' Baseball Stadium - Awarded for meeting up with 7 other players inside the Wildcats' Baseball Stadium in an online game

 

Być może błąd - być może się da - nie wnikam - niech ktoś to po prostu potwierdzi lub nie i tyle. Bez kłótni :)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Da się ale dla świętego spokoju powiem że mi nie wyskoczyło offline. Kłamałem. Chcesz komuś pomóc coś zrobić niekoniecznie sposobem podanym w grze, wiedząc to ze swojego doświadczenia to nie uwierzą. Nie powiedziałem że to reguła. Mógł to być błąd. Zwisa mi to.

Edytowane przez Turas
Odnośnik do komentarza

Brakuje mi!

 

spotkanie w 8 na stadionie...

 

10 timed challenge

 

stunt, road rage, marked man

 

Zeratul_pl będę dziś od około 21.

 

Dzięki wszystkim za pomoc.

 

W porównaniu do achv trophies są banalne... mam już większość o 3h grania :)

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza

Ja bym gral :P Dla was whory to wiadomo ,ze juz byscie sie nie zabierali za ta gre bo zeby zdobyc 101% to trzeba naprawde duuuzo czasu spedzic z ta gra.Ja tam mam juz 500h , juz wszystko w tej grze widzialem i nawet dobrze by bylo jak by dowalili jakies naprawde trudne trofeum przy ktorym bym sobie wszystkie wlosy z glowy wyrwal ;D Ahhh marzenia...

Odnośnik do komentarza

Tak - ale lepiej komuś zaufanemu :) Właśnie kluha się cieszy ze zrobionego przeze mnie przed chwilką Trofea ;)

 

BTW: pierwszy raz nie weszło od razu - musiałem do końca synchronizację zrobić... :/

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...