Skocz do zawartości

Burnout Paradise


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Gość RejdenForce

Ja mam pytanie dotyczące tego trofeum Score a Boost Chain of x4 - Awarded for achieving your first Boost Chain of x4

Robiłem na stadionie i maksymalnie mi wychodziło x3 robie cos żle czy może mam słabe samochody jeszcze na to?

 

A 10 x Showtime to chyba każdym autem się da..... ja wsumie ma juz 5 i zajeło mi to chwile.

Timed Challenges - to trzeba w sieci grać i chyba auto nie jest bardzo ważne.... aczkolwiek lepiej szybkie.

 

Ze stadionem to też się pisze..... dzisiaj starałem sie tam około 2 godzin zebrac 8 i nici ...zawsze ktoś się w.kurzał i odchodził.

Edytowane przez RejdenForce
Odnośnik do komentarza

Hej Qra ale to trofeum zdobywa się grając samemu. Chyba że nie masz kamery, to wtedy nie wiem. Ale jak masz to jak masz nazwy player 1, player 2 itd. , to zmień ich nazwę na obojętnie jaką, a po tym będzie możliwość strzelenia fotki. Zrób tak ze wszystkimi playerami i po sprawie.

====================

Trofeum x4 boost chain, możesz zrobić jedynie speed carem, obojętnie którym. Najlepiej pojechać w góry gdzie są długie drogi i mały ruch, jechać pod prąd, driftować i cały czas trzymać boosta. Szybko Ci wpadnie ;)

====================

W showtime'ach i timed challengach nie ma znaczenia jakie auto, chociaż oczywiście jak timed challenge polega powiedzmy na zrobieniu barrel rolla, to lepiej wziąć auto typu stunt. Ale ogółem to nieważne jakie masz auto.

====================

Co to stadionu też już zdobyłem, ale również mogę pomóc. Jak coś PSN ID kaczor_Kg_PL

Odnośnik do komentarza

Mi zostały już tylko trofea za stadion i za 10 Timed Challanges ale grając dzisiaj odnoszę wrażenie, że ich nigdy nie zdobędę. Grający chyba nie czytają wyzwań i robią co chcą najczęściej jeżdżą nie wiadomo gdzie. A jak już wszyscy są w komplecie to któryś z graczy wychodzi i wyzwanie jest przerywane. Dobrze, że nie miałem dzisiaj włączonego HS bo bluzgania na tych pacanów byłby ogrom. Najfajniej robiło się Timed Challenges jak było nas dwóch lub trzech. Im więcej graczy tym większy syf. Inna sprawa to zawsze się znajdzie jakiś kretyn co wjeżdża w du... w czasie gdy próbuję włączyć nowe wyzwanie :wkurzony:

Edytowane przez K_J
Odnośnik do komentarza
Gość RejdenForce

Ja zakładam jutro o g20 gre... zaproś mnie..... juz mam 4 potencjalnie chętne osoby.

 

Generalnie przypominam jak ktoś chętny to jutro ustawka na stadionie.

Edytowane przez RejdenForce
Odnośnik do komentarza

Jutro 20?

 

Mam wielką prośbę czy ktoś mógłby mi zrobić

Send a Mugshot or Smugshot

Awarded for sending a Mugshot or Smughot to another player during an online game (requires a USB camera to be connected)

 

i

 

Every player take a photo for a Party

Awarded when every player in a Party takes a photo of themselves. Requires a USB camera to be connected.

 

Dwa trofea z kamerką...

 

Edytowane przez szymuR1920
Odnośnik do komentarza

trofeum ze stadionem można zrobić samemu bez żadnych ustawek w zależności od szczęścia w 1 - 1.5h

po prostu zakładasz gre i czekasz na ludzi (najlepiej jak byś miał przynajmniej jednego kumpla do dołączenia bo początek jest ciężki tak do 3 graczy) cały czas robisz sobie jakies wyzwania

jak dobijesz do 4 ludzi to później jest już z górki bo dużo ludu się dołącza

oczywiście tych nie kumatych którzy zamiast robić wyzwania pętają się bez celu po mapie kikujesz , jak uzbierasz ośmiu graczy robisz wyzwanie ze stadionem (nie pamiętam jak to się nazywało ) i trofeum wpada

 

 

p.s. jest ktoś zaufany na forum kto zrobiłby mi trofeum z mugshotem?

Odnośnik do komentarza
trofeum ze stadionem można zrobić samemu bez żadnych ustawek w zależności od szczęścia w 1 - 1.5h

po prostu zakładasz gre i czekasz na ludzi (najlepiej jak byś miał przynajmniej jednego kumpla do dołączenia bo początek jest ciężki tak do 3 graczy) cały czas robisz sobie jakies wyzwania

jak dobijesz do 4 ludzi to później jest już z górki bo dużo ludu się dołącza

oczywiście tych nie kumatych którzy zamiast robić wyzwania pętają się bez celu po mapie kikujesz , jak uzbierasz ośmiu graczy robisz wyzwanie ze stadionem (nie pamiętam jak to się nazywało ) i trofeum wpada

 

 

p.s. jest ktoś zaufany na forum kto zrobiłby mi trofeum z mugshotem?

Własnie ja miałem szczęście bo trophy ze stadionem zrobiłem od razu po wejściu do gry. Pozatym średnio 2 razy na sesje w BP ląduje w 8 osób na stadionie, więc nie ma trudno. Dużo ale to dużo trudniej jest zrobić wszystkie wyzwania, pod koniec gdzie brakuje już tylko kilku to niektóre powtarzałem po 15-20 razy, a i tak nie wpadało niekiedy bo ktos zawsze zwalił/wyszedł. Teraz to tylko pomagam innym :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...