Skocz do zawartości

Burnout Paradise


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

kamera jest fajna sprawa, wiec nie traktujcie jej jako mus do jednej gry dla trophies, bo przyda wam sie na przyszlosc.

 

Ja wczoraj po 13h grania walnalem platyne. Latwo poszlo. Zbiorka na stadionie wpadla po pierwszym wejsciu do randomowej gry. Teraz jeszcze motorki pomecze zanim x-blades nadjedzie.

 

Witam 11lvl

 

Wolak pilnuj pleców :P

 

Ciekawostka... wczoraj skonczylem grac o 23.50 czyli w Polsce dochodziła 6 rano... zgadnijcie kto przez ten czas byl caly czas online... Tomek... on jest cyborgiem chyba.

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza
kamera jest fajna sprawa, wiec nie traktujcie jej jako mus do jednej gry dla trophies, bo przyda wam sie na przyszlosc.

 

Ja wczoraj po 13h grania walnalem platyne. Latwo poszlo. Zbiorka na stadionie wpadla po pierwszym wejsciu do randomowej gry. Teraz jeszcze motorki pomecze zanim x-blades nadjedzie.

 

Witam 11lvl

 

Wolak pilnuj pleców :P

 

Ciekawostka... wczoraj skonczylem grac o 23.50 czyli w Polsce dochodziła 6 rano... zgadnijcie kto przez ten czas byl caly czas online... Tomek... on jest cyborgiem chyba.

 

Ja ci dam mnie wyprzedzać xD. Fakt fakt Tomuś gra o takich strasznych porach co nawet mnie przerażają. Czas żebym się w końcu pofatygował po dodatek do Burnouta ekhem. Pojechali tam z trofeum z kamerką, tym razem kamera team wymagany hehe. 80 trofeów to jest nie w kij dmuchał i pewnie jeszcze jakieś dodatki się pojawią i 100 trofeów ? XD

Odnośnik do komentarza

Ja mam takie pytanie czemu mi nie wskoczyły trofea"earn your D,C,B Class License . Jak mam te licencje skączone a trofeum za licencje A weszło?? Tak samo mam za Bilbordy 30 mi wskoczyło a 3 już nie.

Na samym początku jak grałem w Burnauta nie miałem neta i trofea dopiero później ściągłem, czy to teraz będzie oznaczać że musze od nowa w tą gierke zagrać?

Odnośnik do komentarza
a jestem pewny ze zrobiles 10 timed challenge dla samochodow?

 

Taa, w dwóch playerów miałem 10 czyli max, a ogólnie trochę więcej.

Poczytałem na zagranicznych forach i jest to dość częsty bug. Także nie mieszajcie challenge'y z Bike'ami ;)

 

BTW. Szybko nadrobiłem na nowym save i złoto wpadło bez problemu :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...