Opublikowano czwartek o 20:031 dzień Tak się zastanawiam czy w końcu zabrać się za książkowego Wiedźmina Sapkowskiego. Ogólnie wchłaniam to Uniwersum, jak na razie, poprzez komiksy od DarkHorse (3 tomy mam za sobą), no i poprzez to co dało mi przejście... 5% całości ,,Dzikiego Gonu" na Ps5, no i poprzez to co ogólnie się o tym Świecie wśród fanów mówi. Serial jeszcze przede mną, ale właśnie... książki. Trylogia Husycka (2z3 tomów przeczytane) siadła mi w miarę ok, a ogarniałem ją spooooro lat temu. A tu... no właśnie xD hue hue...
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.