Skocz do zawartości

New Xbox Experience


Rekomendowane odpowiedzi

@ Juchy - jesli możesz wytłumacz to "bardziej po polsku" bo szczerze mówiąc nadal nie kumam. Ja osobiście swój profil założyłem 2 lata temu na konsoli Premium, zeszłego roku kupiłem Arcade'a, dziś zrobiłem update'a na Arcade i wsyztsko mi smiga więc?

 

Zakładając, że dziś wieczorem pójdę do kumpla z dyskiem, wepne do jego konsoli i co nie będzie działac mi mój profil? Chyba żartujesz.

Odnośnik do komentarza

Zwiecha na logo X360!

 

No to się postarali beta-"testerzy"! Zwiecha jest wtedy gdy gra jest zainstalowana na HDD i jest ustawiony autostart z płyty. Więc albo muszę wyłączyć autostart albo otworzyć napęd i poczekać. A mogło być tak pięknie, bo gdy zainstalowana na HDD płyta jest w napędzie (lub zamykając napęd) to startuje z HDD (bez wybierania start z HDD).

Co do instalki to Forza2 instalowała mi się ok.9min, a GTA4 ok.12min, płytki idealne, konsola nowa (tydzień). Co do spadku hałasu to jest niewielki, bo moja nowa konsola (data produkcji 11.08.08) jest ok.2-3x cichsza niż stara.

 

Pytanie: jak to jest z zależnością rozdzielczość vs fps?

Na PC jest prosto: większa rozdzielczość - mniej klatek, a na X360 nie mam frapsa, więc? Jest mniej fps na np.1680x1050? Bo nie musi być mniej, może GPU obrabia to na 720p, a potem proste skalowanie?

 

Edit: nie z każdą grą jest zwiecha: PGR4 wchodzi jak powinien czyli po włączeniu konsoli autostart z HDD.

Edit2: już się nie wiesza, pomógł format HDD na innej konsoli.

Edytowane przez Arek_
Odnośnik do komentarza
Ma ktos XBLA Compilation Disc?

Zgralem, uruchomilem Boom Boom Rocket i czytnik dalej buczy...

Z innymi tytulami (DOA, AC4, AC6) nie mam problemow.

 

 

Wczoraj instalowałem XBLA Compilation Disc i nie działał z dysku

 

Wchodziło do menu ale kiedy próbowałem odpalić jakąś gre to czytnik sie rozpędzał i konsola wieszała się

Test robiłem na becie więc mogli to poprawić

Edytowane przez tomaszz04
Odnośnik do komentarza
Ma ktos XBLA Compilation Disc?

Zgralem, uruchomilem Boom Boom Rocket i czytnik dalej buczy...

Z innymi tytulami (DOA, AC4, AC6) nie mam problemow.

 

 

Wczoraj instalowałem XBLA Compilation Disc i nie działał z dysku

 

Wchodziło do menu ale kiedy próbowałem odpalić jakąś gre to czytnik sie rozpędzał i konsola wieszała się

Test robiłem na becie więc mogli to poprawić

Czyli tylko tyle naprawili, ze mozna gry uruchomic, ale i tak z plytki czyta.

Odnośnik do komentarza
Na swojej drugiej konsoli miałem wgraną betę NXE, teraz nie mogę się połączyć z XBOX Live!, co jest 5? Nawet nie pomogło wgranie przez pendrive'a nowego dasha wrzuconego parę stron temu. Miał ktoś tak???

 

Ponawiam pytanie czy ktoś ma problemy z połączeniem z XBOX Live z osób które wgrały sobie wersję beta. Robiłem test i bez problemu wykrywa połączenie internetowe, jednak w połowie testu do XBOX Live wywala błąd. Nie pomogło nawet przełożenie dysku do drugiej konsoli i zgranie całej aktualizacji łącznie z avatarami na dysk. Dalej nie mogę się połączyć. Pomocy?

Odnośnik do komentarza
Na swojej drugiej konsoli miałem wgraną betę NXE, teraz nie mogę się połączyć z XBOX Live!, co jest 5? Nawet nie pomogło wgranie przez pendrive'a nowego dasha wrzuconego parę stron temu. Miał ktoś tak???

 

Ponawiam pytanie czy ktoś ma problemy z połączeniem z XBOX Live z osób które wgrały sobie wersję beta. Robiłem test i bez problemu wykrywa połączenie internetowe, jednak w połowie testu do XBOX Live wywala błąd. Nie pomogło nawet przełożenie dysku do drugiej konsoli i zgranie całej aktualizacji łącznie z avatarami na dysk. Dalej nie mogę się połączyć. Pomocy?

 

czyzby ban?

Odnośnik do komentarza
Zakładając, że dziś wieczorem pójdę do kumpla z dyskiem, wepne do jego konsoli i co nie będzie działac mi mój profil? Chyba żartujesz.

 

Tez tak to rozumiem :( Tak ponoc bylo w becie. A pytanie mam Juchy. A jesli skopiuje sobie profil na memorke, to u kumpla ktory nie ma nxe pojdzie? I czy wtedy jak nabije kilka achievow offline na tej drugiej konsoli na memorce, to czy moge z tym profilem wrocic na konsole z nxe?

 

Odnośnik do komentarza
Na swojej drugiej konsoli miałem wgraną betę NXE, teraz nie mogę się połączyć z XBOX Live!, co jest 5? Nawet nie pomogło wgranie przez pendrive'a nowego dasha wrzuconego parę stron temu. Miał ktoś tak???

 

Ponawiam pytanie czy ktoś ma problemy z połączeniem z XBOX Live z osób które wgrały sobie wersję beta. Robiłem test i bez problemu wykrywa połączenie internetowe, jednak w połowie testu do XBOX Live wywala błąd. Nie pomogło nawet przełożenie dysku do drugiej konsoli i zgranie całej aktualizacji łącznie z avatarami na dysk. Dalej nie mogę się połączyć. Pomocy?

 

czyzby ban?

 

Ban jest na konto, nie konsolę. A konto działa normalnie. Jak nie znasz odpowiedzi to po co się udzielasz?

Odnośnik do komentarza
Na swojej drugiej konsoli miałem wgraną betę NXE, teraz nie mogę się połączyć z XBOX Live!, co jest 5? Nawet nie pomogło wgranie przez pendrive'a nowego dasha wrzuconego parę stron temu. Miał ktoś tak???

Ja zuptadeowalem sobie o bete i dzs wszytsko dziala. Jednak.. TIP: Sprawdz ustawienia sieci jakie masz, bo ja na poczatku tez mialem problemy z zalogowaniem sie. Nie pamietam juz jakie ustawienia mialem wczesniej, ale wydaje mi sie ze moglo sie cos zmienic tam, albo wzzerowac bo wszystko wklepalem od nowa i dopiero ruszylo. Tak wiec jakiekolwiek bany jak ktos to rzucil, to bujda bo wszystko dziala.

Odnośnik do komentarza

Ok na pewno mogę zdementować jakoby nie mozna było przełozyć dysku do innej konsoli i profil byłby błedny. U siebie w domu na swojej podłączonej do netu dziś ściągnął mi się NXE, teraz przed chwilą przyjechałem do mojej dziewczyny, gdzie konsola nie jest podpięta do netu. Króciutki update i w tej konsoli bez netu ma zarówno NXE, jak i Avatary jak i swój profil. Jedynie może być że dziś nabije jakiś GS i jutro np. na swojej w domu wywali mi bład, ale to chyba by sie kupy nie trzymało.

 

(jedynie nie wiem co by było jakby ta konsola u mojej dziewczyny była także podłączona do netu)

Odnośnik do komentarza

ja sie tak dalem wkrecic ze będzie można instalować gry i odpalać bez płyty a tu dupa blada.Tylko ciszej chodzą choć jak ustawi sie odpowiednia głośność w tv to tez nie słychać buczenia.Za(pipi)ista sprawa naprawdę...

 

Choć z drugiej strony to instalowanie gier i granie bez płyty to by było swoiste sepuku dla developerów i MS.Rynek używek by wtedy jeszcze urósł w siłę.

 

A tak na marginesie to jak zrobić sygnature na forum z avatarkiem ;)

Edytowane przez Master JIN
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...