Skocz do zawartości

New Xbox Experience


Rekomendowane odpowiedzi

Mówisz tutaj o profilach utworzonych na danych konsolach.

Ale co, jeśli profile już tam były?

wystarczy ze nadpisze profil, np. zmiana wygladu avatara, zdobycie achiva itp. kazde nadpisanie profilu daje to samo jakby byl utoworzny

 

ale do tego trzeba potwierdzenia na innych konsolach przy podobnych warunkach, a widac wielu mialo betadasha wiec po update na fulla niech sproboja na innej konsoli z NXE zobaczyc czy profil jest rozpoznawany, dziwne ze taka martwica w tym temacie bo wiele osob beta mialo...

 

Dziś na konsoli bez neta mam nadzieję dokończyć Legendary na Normalu za co wpadnie mi 70GS, wtedy jutro podjadę do domu i włoże dysk do drugiej aby zupdateowało. Więc jutro dam znać, ale wg. mnie nie bedzie przeszkód. Ta beta pewnie coś Ci namieszała.

Odnośnik do komentarza
Mi się konsola dwa razy zwiesiła gdy wszedłem w przyjaciół i oglądałem profile ziomków :/

Ma tak ktoś?

Ma, tzn. ja (i pewnie wielu innych ale nie chcą odpowiedzieć), lepiej nie wchodzić do awatarów i "pokaż szczegóły", 3 zwiechy na 10 prób (kumpli) i dałem sobie spokój.

 

Pytanie do tych co instalowali np. GTA IV na HDD (wiem, ze tacy udzielali sie w temacie), mianowicie: wystepowaly u was problemy z doczytywaniem textur, po odpaleniu gry z dysku? Resetowalem konsole ze 3 razy po instalacji, odpalalem gre na nowo, problem ciagle wystepowal (gra poczas szybkiej jazdy wygladala jak na PSXie).

Kiedy ja wkoncu usunalem i odpalilem z napedu, wszytsko smigalo normalnie.

Raz miałem taki problem ;) A tak to non stop ładnie działa :)

No to sobie pograj online wyścigi. Tylko przy wyścigach na tyle szybko musi się doczytywać teren, że napęd nie wyrabia. Polecam szczególnie: Thunder Road = masakra lub Round the block nędznie.

 

I nie ma jej co usuwać itp. tylko format :D Ja obecnie mam GTA4 na końcu dysku (na PC początek HDD chodzi ok.3x szybciej niż koniec) 20GB bardzo pofragmentowanego, jutro zrobię testy z nowym 60GB i tam po formacie GTA4 będzie jako pierwsza gra (nawet przed profilami)

 

Odnośnik do komentarza
Ale goowno ten NXE, ja chce starego dasha... byl o wiele bardziej funkcjonalny. Anyway klikam na friends, daje details, potem daje back... BINGO zwiecha konsoli. tez tak macie?

Właśnie mi też się zacieła o.O ale po chwili się odblokowuje.

 

Osobiście nawet się przekonałem do tych ludzików i fajnie, że w jednej zakładce widać jak ktoś z naszych friendsów jest w grupie i widać też przy tym ludzi nawet nie znaszej listy. Powinny być tylko inaczej podpisywane, bo w chmurkach powinno być motto i potem trzeba jeszcze kliknąć, żeby zobaczyć kto jest kto (podpisy w chmurkach pojawiają się za wolno).

 

Aha, nowe themy nie tylko zmieniają tapety, też widać za avatarkami jakieś nowe "grafiki" (np. pojazd z Halo). Szkoda, że jest to płatne...

Edytowane przez Dark AlexX
Odnośnik do komentarza
Ale goowno ten NXE, ja chce starego dasha... byl o wiele bardziej funkcjonalny. Anyway klikam na friends, daje details, potem daje back... BINGO zwiecha konsoli. tez tak macie?

nie zwiecha tylko zamula :)

 

poczekaj jakies 15-20 sek

 

mi sie wydaje ze cos sie muli przy odswiezaniu tej listy jak sie cofasz ;)

najpierw myslalem ze zawias, ale wyciagnalem kabel od netu i wrocilo do my xbox ;)

potem jak sie zmulilo to chwile poczekalem i wrocilo

 

lol pewnie wszyscy odrazu reset konsoli i wkret ze RODzik idzie :thumbsup:

 

a dash jak dash, ja tam problemu z obsluga nie mam :)

a jak ktos teskni za starym to niech guide button i ma starego dasha mini :lol:

Odnośnik do komentarza
Juchy, ja mając swój HDD w konsoli na której zainstalowałem Betę, wczytałem swój profil, po czym włożyłem HDD dziś do konsolki, która się odrazu pytała o update ( nie była podpięta do neta, chciała zainstalować betę z HDD ) dałem NIE, mogłem się normalnie zalogować na profil, zrobiłem update do FULL i dalej działa...

super, czyli jest szansa ze tylko w tej jednej konsoli cos sie popie....

zwracam na to uwage bo dysk przepinam dziennie do kilku konsol wiec to bylby problem, a tak chociaz jeden problem mniej bo jednak problem z grami na hdd ze tylko chodza na tej co zaisntalowana dalej zostaje...

 

PS.

dla tych bez rezystora od efuse i wiedza o co kaman info: dalej zostal system z bety czyli bez rezystora nie przeprowadzi sie upgrade i wywali tak samo E80, potem E81, ale efuse pali tak jak wczesniej +1...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Nie kazdy panowie, nie kazdy :], bo mnie wszytko pieknie smiga. Zadnych zwiech, zadnego dlugiego ladowania, tylko z marketplace nie chce sie polaczyc... Jak ktos nie wierzy to moge filmik nakrecic :].

 

Teraz odnosnie nowego dasha... Strasznie mi sie podoba, chodz na pierwszy strzal dziwnie wyglada :P. Jak wlaczam konsole to tez jakos dziwnie sie czuje :). Jesli chodzi o te avatary to ja nie mam pojecia o co ta wojna... Ja to traktuje jak dodatek :]. Ktos tam napisal ze avatary i nowy dash top koniec ery Hardcorowego gracza... bo co ??. Bo avatary ??. Ucierpi na tym twoje ego ze musisz ich uzywac ?. Ludzie, troche poczucia humoru :/

 

Z mojej strony ogromny + dla Microsoft.

Odnośnik do komentarza

bedzie chodzic (oczywiscie gra tego samego typu, region werjsa jezykowa itp.)

oby rysa byla gdzies dalej...

 

Ponawiam pytanie, wiecie co to są te "kolory HDMI" w ustawieniach konsoli?

wieczorem podepne jakas po HDMI to zerkne co z tymi kolorami tam jest i naskrobie jak oczywiscie bede kumal co jest co :)

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

mam to samo, na forum FPE mowia ze to kwestia czasu.

 

Na plus zaliczam brak koniecznosci wpisywania kodow/zdrapek w dashu, mozna pod guide button ;].

Poza tym ukazanie paskow postepu achievów wyglada fajnie ;], ogólem zakldka z naszym profilem jest lepsiejsza. reszta troche malo intuicyjnie..

Edytowane przez bajej
Odnośnik do komentarza
ktoś ogarniał temat kasowanie gier z zerowym GS? wyrzuciłem z poziomu Memory ale w zestawieniu Osiągnięć nadal figurują

powinienes ten zerowy GS skasować z poziomu "gry w które grano"

masz tam kazdą gre i obok ile jest GSów i najeżdzając na te gry z 0 GS ukazuje sie opcja pod "Y" wchodzisz "Y" i tam jest opcja kasowania

Odnośnik do komentarza

Jestem niezle rozczarowany nowym NXE.

Minusy

- avatary

- mniej funkcjonalny dash (z tego co widzialem gre sie da uruchomic tylko z zakladki My Xbox)

- docelowo wybiera zakladke spotlight, zamiast my xbox.

- Zakladka Events jest IMO zbedna dobrze by bylo gdyby dalo sie samemu kolejnosc zakladek zmienic, albo wywalic te zbedne

- Friendlista pokaza w postaci avatarow niby ok, ale duzo za dlugo sie nia flipuje.

- freezy konsoli

- stare theme nie wygladaja wcale za super

- kolorystyka

 

Plusy

- Czat party czyli konferencja (w koncu!)

- mozliwosc instalacji gier (wspolczuje posiadaczom 20Gb)

- szybciej wszystko dziala i sie wczytuje

- Netflix (USA only - za $9 miesiecznie moge streamowac sobie nieskonczona ilosc filmow z biblioteki 12000 tytulow)

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...