Skocz do zawartości

New Xbox Experience


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Beka Wnusiu

Jak wlacze konsole to gra z dysku sie uruchamia tylko potem jest inaczej lub gdy wyloguje sie i zaloguje ponownie wtedy tez z plyty zaczyna chodzic.

Zwalnialem miejsce na dysku i instalowalem ponownie i nic nie dalo.

U Was jest roznica w pracy konsoli w interfejsie i podczas grania w gre ktora jest zainstalowana?

Odnośnik do komentarza

U mnie tak mam tylko w jednym przypadku, gdy słucham muzyki przed wejściem do gry. Obojętnie czy z odtwarzacza, czy z hdd (chyba, na pewno z HDD), to nie ładuje z płyty, ale płyta ciągle wiruje. Dysk mam oryginalny.

 

Jeżeli nie masz dużo danych ważnych to sformatuj dysk i usuń cache, komendy szukaj na google. Zainstaluj jeszcze raz, ustaw by gre nie odpalało z autostartu, byś sam musiał potwierdzać po wrzuceniu nośnika do napędu. Wyjmij wszystkie mp3, pendrive'y z konsoli i spróbuj jeszcze raz. Jeżeli to nie pomoże to mnie kończą się pomysły.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Da sie ustawic, zeby zawsze gra odpalala sie z dysku?

Dzis zainstalowalem gowa 2, przechodze z interfejsu do gry i jest caly czas tak samo cicho, w menu naciskam start i zaczyna chodzic plyta.

Dalem po resecie konsoli i od razu przyjalem zaproszenie do gry, pogralem kilka minut i konsola chodzila bardzo cicho, nie bylo doczytywania z plyty, wyszedlem z meczu i w menusach znowu zaczelo sie z plyty doczytywac.

Dysk kupilem nowy z robsona

 

Twój problem to źle pobrany update do gow2 ;). Musisz odinstalować gre, wyczyścić updejty(cache?), zainstalowac gow'a ponownie i pobrać update. :)

U mnie zadziałało. :D

 

EDIT:

Ops... Trochę odkopałem.

Edytowane przez A.L.I
Odnośnik do komentarza

A ja mam mały problem po zainstalowaniu nowego Dasha. A mianowicie po jakimś czasie, konsola nie pokazuje mojego dotychczasowego dorobku, achievementow,gier w jakie grałem itp. nie pokazuje także mojego "ludka" z xbox live mimo, że robiłem i zapisywałem ustawienia i za każdym razem gdy loguję się do live'a każe mi stworzyć nowego awatara. Jednak gdy wchodzę na na stronę xbox live i się loguję wszystko pokazuje ok. Nie bardzo wiem w czym jest problem. Jeśli ktoś już miał taki problem proszę o pomoc:)

Odnośnik do komentarza

Moje pytanko na następujący problem: sprzedałem swój stary dysk twardy 20gb i kupiłem 120gb. Niestety w efekcie tegoż nie mogę odpalać gierek ze starego Xboxa. Wyskakuje info że mam gry pobrać ponownie...

 

Zaktualizowałem jeszcze raz listę BC pobierając update ze stronki xbox.com ale wciąż wyskakuje ten sam komunikat a w żadne gry ze starego Xboxa grać nadal nie mogę... Dokopałem się gdzieś info że trzeba do nowego dysku doinstalować jakiś dodatkowy system plików czy inne cholerstwo. Wiem już że to nie NXE tylko ten nowy dysk robi pod górkę a raczej jakiś update którego na nowym dysku nie ma.

 

Wiecie może o co chodzi i ewentualnie skąd ten update ściągnąć i czy w ogóle działa?

Odnośnik do komentarza
Powinien się sciągnąć jak odpalasz grę. Spróbuj znaleźć na stronie xboxa ten emulator. Acha kupiłeś oryginalny dysk czy kupowałeś robioną 120ke?
Szukałem ale na stronie jest chyba tylko ten update i dotychczas na starym dysku wystarczyło uruchomić z pendrive'a i wszystko śmigało. Dysk jest oryginalny, kupowałem u Norby'ego. Chodzi o to że na tym dysku nie ma pewnej partycji do przechowywania softu dla gier ze starego X-a. Nie wiem czy się da i skąd ściągnąć to z netu.
Odnośnik do komentarza
Potrzebna jest karta pamięci 512mb

 

Na 256MB też wejdzie, tylko zostaje mało miejsca na savy.

 

 

Jeszcze ci napisze że te HDD oryginalne, dobrze widać że ten na samym dole to zabawa ze sprayem.

:arrow: http://www.allegro.pl/item518495094_120_gb...ny_polecam.html

 

czyli ile dash zajmuje? memorka 256mb ma własnie tyle wolnej pamięci? czy troche mniej?

Odnośnik do komentarza
Kupiłem tutaj (oferta na dole stronki).

http://norbit.pl/x360_hard.html

 

Wydaje się być oryginalny... Chyba zostaje mi napisać maila z pytaniem co i jak. ;)

DYSK TWARDY (120 GB)

 

EXTRA CENA! NOWY, dysk twardy (120 GB) firmy Microsoft przeznaczony specjalnie do konsoli XBOX 360. Dostępne dyski w kolorze: SZARYM (klasyczne) lub CZARNYM (elite). Dyski są zupełnie nowe, gwarancja.

 

W szarym oryginał jest niedostępny, chyba, że ktoś przekłada, tylko po co przekładac oryginał?

Odnośnik do komentarza
Potrzebna jest karta pamięci 512mb

 

Na 256MB też wejdzie, tylko zostaje mało miejsca na savy.

 

 

Jeszcze ci napisze że te HDD oryginalne, dobrze widać że ten na samym dole to zabawa ze sprayem.

:arrow: http://www.allegro.pl/item518495094_120_gb...ny_polecam.html

 

czyli ile dash zajmuje? memorka 256mb ma własnie tyle wolnej pamięci? czy troche mniej?

128 czyli polowa memorki - zalecany hdd lub druga memora na savy 256/512

 

 

Fisiu - sa szare orginaly - przeciez takie sprzedaje MS w blisterze ze ok 500zl.

 

Nexus-6 - sprawdz czy mam taka kwadratowa plombe oraz czy jest ten napis 120 GB czy tylko HDD

Odnośnik do komentarza
Potrzebna jest karta pamięci 512mb

 

Na 256MB też wejdzie, tylko zostaje mało miejsca na savy.

 

 

Jeszcze ci napisze że te HDD oryginalne, dobrze widać że ten na samym dole to zabawa ze sprayem.

:arrow: http://www.allegro.pl/item518495094_120_gb...ny_polecam.html

 

czyli ile dash zajmuje? memorka 256mb ma własnie tyle wolnej pamięci? czy troche mniej?

128 czyli polowa memorki - zalecany hdd lub druga memora na savy 256/512

 

NXE zajmuje polowe karty pamięci. W ty tygodniu powinienem dostać swój HDD 20GB. Lepszy rydz niż nic. :D

Odnośnik do komentarza
Potrzebna jest karta pamięci 512mb

 

Na 256MB też wejdzie, tylko zostaje mało miejsca na savy.

 

 

Jeszcze ci napisze że te HDD oryginalne, dobrze widać że ten na samym dole to zabawa ze sprayem.

:arrow: http://www.allegro.pl/item518495094_120_gb...ny_polecam.html

 

czyli ile dash zajmuje? memorka 256mb ma własnie tyle wolnej pamięci? czy troche mniej?

128 czyli polowa memorki - zalecany hdd lub druga memora na savy 256/512

 

 

Fisiu - sa szare orginaly - przeciez takie sprzedaje MS w blisterze ze ok 500zl.

 

Nexus-6 - sprawdz czy mam taka kwadratowa plombe oraz czy jest ten napis 120 GB czy tylko HDD

Zaraz, szary dysk 120? Z tym się nie spotkałem, mógłbyś nakarmić linkiem?

Odnośnik do komentarza

A mi po instalacji NXE wywalił RoD. Wymienili mi konsolę na nową. Jak podpiąłem dysk to żadna piosenka z DLC dla Rock Banda nie działała, musiałem wszystko ściągać jeszcze raz. Dobrze przynajmniej że ne musiałem za to znowu płacić :)

Wczoraj okazało się że mój save z Halo3 które męczyłem od jakiegoś czasu na Legendary, przestał działać, ładuje się stan gra a potem zaraz reset do menu. Ale się wku****** Byłem już prawie na końcu!!!

 

Poza tym po zmianie wyglądu nic nie mogę znaleźć, wszystko pochowane gdzieś, masa reklam w postaci "recomended shit" które M$ myśli że powinienem zobaczyć. Marketplace też jakiś pokręcony wszystko się pozmieniało i żeby ściągnąc jakiś dodatek trzeba wbić się w miliony zakładek.

Ale czego można się spodziewać po M$?! U nich to już norma że jak jest dobrze to jest źle i trzeba to spier*****.

 

Nie podoba mnie sie, chce stary dash!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...