Skocz do zawartości

New Xbox Experience


Rekomendowane odpowiedzi

z innej beczki, od kiedy mam to durne nxe gry zaczely sie wieszac. W niektore moge grac caly dzien, inne 5 minut po odpaleniu zaliczaja zwisa... To normalne? Da sie cos z tym zrobic?

 

Instalowalem tyle gier na hdd i z zadna poza dzisiejszym Fracture nie bylo problemu - przy save lapal zawieche ale zaraz sie odfreezowal lub muzyka sie tak zaciela tytytytytyty:). Po restarcie juz bylo ok. Moze wina twojego hdd

Odnośnik do komentarza

Też tak macie, że od jakiegoś czasu Xbox dłużej się włącza (tzn. chodzi mi o czas przyciśnięcie power->wyświetlenie kanału z newsami)? Nie działo się tak od razu po instalacji NXE - dopiero bodaj od dwóch tygodni. Wcześniej X był gotowy do gry praktycznie od razu po wyskoczeniu loga Xbox 360 na telewizorze. Teraz muszę jeszcze prawie minutę czekać, aż już uruchomiony Xbox łaskawie pokaże mi kanał z newsami. WTF?

Edytowane przez Tigro
Odnośnik do komentarza

Zrobiłem tą operację z Y X X LB RB X X po najechaniu na dysk, zgodziłem się na "konserwację" i dalej po staremu - minuta włączania..

 

Fisiu - nie pamiętam, kiedy (i czy w ogóle) grałem w coś, w czym lokacje byłyby przetrzymywane na dysku... ;) Ale instalowałem niedawno Table Tennis na dysku i chodziło bez zająknięcia.

Odnośnik do komentarza
z innej beczki, od kiedy mam to durne nxe gry zaczely sie wieszac. W niektore moge grac caly dzien, inne 5 minut po odpaleniu zaliczaja zwisa... To normalne? Da sie cos z tym zrobic?

Dzisiaj dzwoniłem do MS i jutro albo pojutrze zabierają konsole. Powiedzieli, że to wina karty :huh: i ma być wymieniona.

Zobaczę co z tego będzie. BTW nie wiecie czy po wysłaniu konsoli do serwisu wgrywany jest stary soft?

 

Odnośnik do komentarza
Zrobiłem tą operację z Y X X LB RB X X po najechaniu na dysk, zgodziłem się na "konserwację" i dalej po staremu - minuta włączania..

 

Fisiu - nie pamiętam, kiedy (i czy w ogóle) grałem w coś, w czym lokacje byłyby przetrzymywane na dysku... ;) Ale instalowałem niedawno Table Tennis na dysku i chodziło bez zająknięcia.

Spróbuj odłączyć dysk i sprawdź czy jest to samo.

Odnośnik do komentarza
z innej beczki, od kiedy mam to durne nxe gry zaczely sie wieszac. W niektore moge grac caly dzien, inne 5 minut po odpaleniu zaliczaja zwisa... To normalne? Da sie cos z tym zrobic?

Dzisiaj dzwoniłem do MS i jutro albo pojutrze zabierają konsole. Powiedzieli, że to wina karty :huh: i ma być wymieniona.

Zobaczę co z tego będzie. BTW nie wiecie czy po wysłaniu konsoli do serwisu wgrywany jest stary soft?

tylko jesli wymienia plyte glowna to bedzie taki soft z jakim sie produkuje te plyty

NXE na 99% to nei bedzie bo z takim nie widzialem zadnej nowej...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...