Skocz do zawartości

New Xbox Experience


Rekomendowane odpowiedzi

sam napis HDD to obudowa od dysku 20GB...

jak dales za niego 350zl to niezle dales sie nabrac

ten swoj co miales 20GB bys wyciagnal ze srodka 20GB i wsadzil 120GB za 130zl i mial to samo, temat jak to zrobic jest na forum... dodatkowo sprzedal ta 20GB za pare zlotych i bys sie zmiescil max w 100zl za taka wymiane...

 

dyski oryginalne 120GB maja na obudowie napis ze jest to 120GB HDD, tak samo 60GB

po za tym w szarej obudowie nie ma szans aby dysk 120GB kosztowal 350zl i nie wystepuje bez blistra, musi byc zaklejony w blister razem z plyta i kablem do transferu danych, i takie dyski to koszt 500-600zl, taniej oryginalny to tylko w czarnej obudowie od Elite, wtedy jest luzem bez zadnego opakowania i bez dodatkow ale za to cena odpowiednia

 

PS.

co do twojego problemu to jest zle stworzony dysk i nie ma wszsytkich partycji, wlasnie tej na ktorej tworzy sie emulator, kupiles, masz paragon to reklamuj i raczej wez zwrot kasy bo to nie jest oryginalny dysk... albo niech wymeiniaja na w czarnej obudowie od elite, wtedy pewnosc ze jest ok.

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Skoro tak wszyscy piszą o dyskach xD to zapytam się gdzie mozna kupić tanio dysk ORYGINALNY 20, 60 i czy ten ze sklepu juchego jest oryginalny 60gb? i pytanie do juchego: mozna sie u ciebie targowac xD??

 

Kupiłem od Juchego 60 GB i był oryginalny - dostawa i wszystko błyskawicznie - brzmi jak komentarz z allegro ;P

Odnośnik do komentarza
Skoro tak wszyscy piszą o dyskach xD to zapytam się gdzie mozna kupić tanio dysk ORYGINALNY 20, 60 i czy ten ze sklepu juchego jest oryginalny 60gb? i pytanie do juchego: mozna sie u ciebie targowac xD??

 

dyskow 20GB nie oplaca sie podrabiac, to wlasnie z 20GB dyskow robi sie podrobki 120GB... wywalajac 20gb hdd i wkladajac do tej samej obudowy pctowy 120gb...

 

u siebie mam tylko oryginalne dyski z zestawow od konsol ktore sa rozkladane na czesci i sprzedawane osobno, pad, zasilacz, konsola, hdd,

oczywiscie wszsytko nowe bo tylko fabrycznie nowe zestawy rozczłonkowuję....

Odnośnik do komentarza

Nieprawda :).

 

NXE instaluje się częściowo na dysku, częściowo w pamięci konsoli. Jeżeli wyjmiemy dysk, memorkę i odłączymy Live nadal będziemy mieli NXE, ale tylko taki, który odpala gry i multimedia oraz dostęp do opcji, czyli sama zakładka "Moja konsola Xbox".

Odnośnik do komentarza

Mam gre Bullet Witch - z plyty dziala eleganco ale jakos zgrac sie nie chce. Wybieram Y potem Zainstaluj... i nic wiecej X nie robi - jakby na cos czekal. Miejsca jest sporo - 50gb, w necie widzialem liste ze zajmuje ponad 5gb wiec musi sie jakos zgrac. Tylko czemu niechce sie?

 

nvm - wystarczylo chwile poczekac :)

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza

Po jakimś czasie użytkowania NXE stwierdzam, że kurde, super sprawa. Ładny, świetny guide button, szybko nawet śmiga. No i najlepsze - instalacja gier na dysku. Cisza jak makiem zasiał, wszystko szybko się ładuje. Na początku mi się nie podobało, ale teraz się przekonałem :).

Odnośnik do komentarza
Do minusow mozna zaliczyc czeste lagi bedac w guide buttonie :/ . HDD 120gb to fajna sprawa - zgrane 10 gier - uruchamiam sobie pierw 1 potem 4, 6, 2, itp bez obawy ze tylko 1-2 moge zgrac na mizerna 20

 

Ja mam 60gb i tez spokojnie starcza :P Ja instaluje 3 gry(choc mógłbym więcej) te w które obecnie najczęsciej gram lub te które najdłuzej się wczytują i wszystko jest git. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...