Skocz do zawartości

New Xbox Experience


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam takie pytanie. Nie wiem czy dobrze z tematem trafiłam... googluję już kilka dni. Jest możliwość wgrania własniego gamerpicture do ixa jak nie mam kamerki?.Konsolę mam nie przerobioną (jeżeli to coś zmienia). Widzę,że niektóre osoby mają fajne obrazki np twarze kobiet. Jeżeli nie ma możliwości to moze jest jakiś fajny zestawik obrazków do zakupienia? te co są za free na xbl to kiszka :) a nic na marketpleace dla bab nie znalazłam. "plz answer me" jeżeli ktoś coś wie na ten temat ^_^

Odnośnik do komentarza
Widzialem kiedys, ze gpikczery z laskami czesto pochodza z jakis filmow - posznupaj troche na amerykanskim marketplace, tam pewnie bedzie takich wiecej. Na MGC byla przydatna rzecz do wyszukiwania obrazkow - ale teraz widze, ze tymczasowo nie dziala ;)

 

BTW, obrazek zrobiony z kamerki bedzie widoczny tylko dla ludzi z Twojej listy przyjaciol.

 

tak wiem, i o to chodzi żeby był widoczny tylko dla friendsów;) dzięki za info. mam konto na UK niestety :/ Moim zdaniem powinien być jakiś podział na darmowe i płatne obrazki/themy. Szukanie tego jest irytujące.

Edytowane przez MoniqaPS2PSP
Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

A ja z takimi pytaniami:są jakieś darmowe tematy na Marketplace?Jeśli tak to proszę o nazwy.Ładny ten temat z CoD WaW?

Czy na Xbox Live też są takie podziały jak na PSN(tzn. demko jakiejś gry jest na US a na EU niekoniecznie)?

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Też macie tak,że przykładowo ściąganie niby zatrzymuje się na np 60%,pasek postępu nie rośnie,ale gra i tak się ściąga? Tzn nie wyskakuje komunikat "zatrzymano pobieranie",tylko coś nie tak z tymi %.

 

Już kiedyś pytałem,ale nie dostałem odp. Można padem otwierać tackę,kiedy płyta jest w napędzie?

Edytowane przez Pawlo_PL
Odnośnik do komentarza
Też macie tak,że przykładowo ściąganie niby zatrzymuje się na np 60%,pasek postępu nie rośnie,ale gra i tak się ściąga? Tzn nie wyskakuje komunikat "zatrzymano pobieranie",tylko coś nie tak z tymi %.

 

Już kiedyś pytałem,ale nie dostałem odp. Można padem otwierać tackę,kiedy płyta jest w napędzie?

- nie mam tak

- nie można, jak tak chcesz, to kup pilota

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Argument w wojenkach konsolowych "X360 to to samo co PS3,ale za połowę ceny", fanboje mogą sobie wsadzić.

Trzeba dokupować osobny kabel do audio,bo podstawowy celowo jest za gruby.Dla głupiej tacki,którą można by bez problemu otwierać padem,trzeba kupić pilota.Pad od Xboxa tańszy? Tak,ale kup sobie akumulatorki za 70zl.

Wi-fi? A po co komu wi-fi,będziesz potrzebował to co to dla ciebie 270zl.

Ludzie o tym wszystkim doskonale wiedzą,ale i tak dają się nabrać na podobno niską cenę konsoli <_<

Edytowane przez Pawlo_PL
Odnośnik do komentarza

Z tego co wymienilaes jedynie najwazniejsze bylo wifi :). Aku to chyba kazdy posiadacz aparatu na aku ma je, zaden to wydatek bo poza padem mozesz ladowac sobie aku do pilota, mp3,itp. Mi tamten kabel nie byl potrzebny ;). Wszystko ma swoje plusy i minusy. Skoro filmow na Blu nie bedziesz ogladal wiec po co placic za niego skoro gry bez problemu sie mieszcza na DVD9 ;), kiedys w 3 byl czytnik kart - tez zbedne - ten kto ma aparat/telefon to sobie kupuje czytnik kilkunastu formatow.

Odnośnik do komentarza
Czy ktoś instalował Obliviona? Jak tak, czy jest jakaś poprawa jak się jeździ na koniu po świecie? Bo na porównaniach do wersji na PS3, to na klocku co chwile wyskakiwał napis loanding, długo ładowało lokacje, zacinało i ciągle coś wyskakiwało przed nosem, lipnie to wyglądało na klocku.

 

po instalacji na dysku nie widzę u mnie żadnej różnicy (poza ciszą napędu hłe hłe). gra dalej od czasu do czasu doczytuje mi teren ale nie uważam to za tak duży problem ^^ loadingi przy wchodzeniu i wychodzeniu z lokacji też takie same.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...